Jump to content

Den Simons


Recommended Posts

  • 4 months later...

Leto noci imam, ali nisam procitala... (Ukleta zima je prvo sto sam od njega citala, tek na pola knjige sam skontala da je to u stvari 2. deo :lol:)

Strvinarska uteha mi je najbolja od njega! Kad bih morala da izdvojim najbolje horor delo, definitivno bi bila ta trilogija.

Ima odlicnu pricu, sukob jevreji-nacisti, II svetski rat... Sa sve ljudima koji mogu da kontrolisu druge ljude, bla bla. Sve zajedno sacinjava odlicnu pricu.

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest HEFEST
Leto noci imam, ali nisam procitala... (Ukleta zima je prvo sto sam od njega citala, tek na pola knjige sam skontala da je to u stvari 2. deo :lol: )

Strvinarska uteha mi je najbolja od njega! Kad bih morala da izdvojim najbolje horor delo, definitivno bi bila ta trilogija.

Ima odlicnu pricu, sukob jevreji-nacisti, II svetski rat... Sa sve ljudima koji mogu da kontrolisu druge ljude, bla bla. Sve zajedno sacinjava odlicnu pricu.

 

 

TACNO TAKO. ALI NJEGOVA NAJBOLJA KNJIGA JE HIPERION. NAJJACE DELO NAUCNE FANTASTIKE IKADA. CAK IAKO NEKO MRZI TAJ ZANR OVO CE ZAVOLETI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna je Strvinarska Uteha, ali mislim da je ona partija saha na kraju mogla i bolje da se odradi. Sto vecina kaze, Leto Noci je fenomenalna knjiga, dok je Ukleta Zima realno sranje, kao i Pesma Boginje Kali (bar meni). Videcu da uzmem Hiperion uskoro da citam :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest HEFEST

Ilion i Olimp su vrhunske knjige!!! SF Ilijada i Odiseja!!! Vrh. Malo je razvuceno ali ipak fascinantno. Ima sve sto dobra fantasy knjiga treba da ima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ja cumalo sacekati na to ,treba zayvrsim -strvinarsku utehu -zavrsnicu , pa onda olimp i illion a pesma boginje kali.kakav pisac!

pesma boginje kali je.. onako.. nista spektakularno (kao sto je hyperion carski).. ono, ko voli indiju njemu se mozda svidi (ili upravo suprotno? ;))..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...