Jump to content

The X-Files


Recommended Posts

E da secam se Skalijeve bebe, i da su se neke weird stvari oko nje deshavale...i da je onaj bounty hunter stalno jurio. A Cancermana su ubijali vishe puta :) dobro..barem 2put sigurno..ali tog iz manasitra se ne secam jebiga.. Dobro, sve u svemu, izgleda gledah do kraja skoro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I evo radnje filma, sa imdb-a naravno, jerbo na wikipediji vec ima detaljan sinopsis, pa bi bilo bolje da ne idete (barem oni koji zele da gledaju film u bioskopu, ostali neka navale :lol: )

 

When a group of women are abducted in the wintry hills of rural Virginia, the only clues to their disappearance are the grotesque human remains that begin to turn up in snow banks along the highway. With officials desperate for any lead, a disgraced priest's questionable visions send local police on a wild goose chase and straight to a bizarre secret medical experiment that may or may not be connected to the women's disappearance. Its a case right out of The X-Files. But the FBI closed down its investigations into the paranormal years ago. And the best team for the job is ex-agents Fox Mulder and Dr. Dana Scully, who have no desire to revisit their dark past. Still, the truth of these horrific crimes is out there somewhere...and it will take Mulder and Scully to find it!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde god na netu nadjem review o filmu svi mu daju neke srednje zhalosne ocene 50 % i nizhe.

No svejedno ja jedva chekam film i mislim da ce mi se svideti bez obzira na sve jer sam veliki fan serije.

Samo se nadam da ce ovaj deo nekako uspeti i da se onda snimi treci o onoj velikoj invaziji i da premijera bude 21. Decembra 2012. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

naknadno razrješavanje misterija nikad nije na dobro izašlo.... a ovo je samo za zgrtanje para i da se glumcima malo podigne rejting... ne vjerujem daću da gledam, osim ako ih baš ne nahvale....

Slažem se u potpunosti.

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite,hoce li drugi deo filma biti dobar?

 

Jako volim tu seriju mada su sa nekim epizodama bas znali da smore...na zalost, nisam odgledala do kraja pa ako neko moze da mi isprica nesto od trenutka kada je Skali zatrudnila....to sam videla u spotu, pa ne o cemu se konkretno radi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја заиста много очекујем од овог албума. Стари лого, сјајан омот, добри називи песама...

Chek,je l' RTS nekada emitovao X-Files ranije?Ja se secam samo Pinka.

 

A i ovi sa RTS-a su im stvarno dali udarni termin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, данас је на ТВ 1000 био први филм. Уживао сам подсећајући се.

A ja se sjebao koliko je naivan.

Toliko sam se radovao da vidim Skali u 'prirodnom' izdanju, a Molder koji je bez ikakve opreme upao u svemirski brod uspeva da je u jednoj minuti obuche od glave do pete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, данас је на ТВ 1000 био први филм. Уживао сам подсећајући се.

I ja sam pre nekih mesec dana na istom kanalu uhvatio prvi deo,ali nisam stigao da ga celog odgledam jer sam zhurio.

 

A danas sam konachno bio kuci u 2:00h i nakanio se da odgledam epizodu na RTS-u. :)

Bio je sluchaj koji je vezan za prvi ikada otvoren X fajl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko sam se radovao da vidim Skali u 'prirodnom' izdanju, a Molder koji je bez ikakve opreme upao u svemirski brod uspeva da je u jednoj minuti obuche od glave do pete.

Па, немој да си таки, случајно је упао, имао је среће. Мада, стварно јесте смешно како ју је у броду само огрнуо у онај капут, а на крају кад леже у снегу она има и панталоне и ципеле, врло вероватно и мајицу испод, не види се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...