Jump to content

Partibrejkers


VoivodBG

Recommended Posts

Treba obraditi scenu kada je bila najača. Od 1991. do 2000. Obraditi i sortirati. Jer je to samosvesnije i jače od svih onih osamdesetih.

Апсолутно се слажем са овим.

Долазак "демократских власти" је убио рокенрол овдје, а ненормалне деведесете... па јебем ти.

И јесте јаче него осамдесете, нови талас, теже и озбиљније.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

http://www.blic.rs/k...ejkersi/wwgf7f6

 

Sken omogućio Desperado:

 

20170509_120451.jpg

 

Jebem mu miša, ne mogu da verujem da se posle toliko godina raspadaju. Nisam stigao da iščitam intervju, ako ga neko ima neka okači. Kruže glasine da je sve zbog Caneta jer je postao nesnostan i zbog novog mu benda Škrtice. (Što je tužno, hajde da je kakav bolji bend u pitanju)

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Partibrejkers

1 сат ·

Povodom teksta objavljenog u Blicu naslovljenog sa ,,Kraj Partibrejkersa":

Dragi prijatelji,

Pročitajte intervju!

U naslovu su mi napakovane reči koje nikada nisam izgovorio. Cela moja priča govori upravo suprotno.

Hvala na brizi, ali ne brinite: BREJKERSI su stare kosti koje se ne lome tako lako!

Vidimo se!

Pozdrav od Brejkersa!

Anton

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 1 year later...

Nekada sam gotivio Caneta, ali kada posle xy intervjua tokom decenija spinuje tu jednu te istu priču o moralu, hrišćanstvu i samo melje u prazno, sve mi je manje interesantan kao sagovornik u intervjuima i voleo bih da se samo bavi Brejkersima i na tome sve da ostane. Svaka čast Galebu što je izdržao Cančugu. 😆

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yup, ne manjka mu i dalje tog vickastog humora koji ume da ubode na mestu, ali da poprilično je postao karikaturalan sa godinama.

Neko mi je na drugom forumu spomenuo da je pre imao kolumnu u Blicu ili u nekim drugim novinama i da je bukvalno bulaznio čovek i da su mu ostavljali sve gramatičke greške. 🙃

Nekako mi se oduvek više sviđao Anton sa stavom miran, povučen, kaže sažeto i normalno kada mu se da prilika da učestvuje u intervjuu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...