Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Razor Speed je i meni bio glup tekst, s pocetka, ali onda sam cuo kako je nastao tekst za tu pesmu, tj. sta je bila inspiracija.Ne znam koliko je tacno, ali rekao mi je lik koji poznaje ceo bend i dobri su ortaci, ne verujem da bi me slagao.

RAZOR SPEED............BLOOD FOR SATAN!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo ovako:

Iz izvora bliskih Tanjugu, i u saradnji sa FBI'om smile.gif sam cuo da je Kozeljnjik, cirkao sa jos nekim ortacima, ne znam sa kim, i ono kao bili su totalno pijani i pokupili su zilete i sekli se, pustajuci da im krv tece niz ruke.U slavu Rogonji.Sad koliko je to tacno........ :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo ovako:

Iz izvora bliskih Tanjugu, i u saradnji sa FBI'om smile.gif sam cuo da je Kozeljnjik, cirkao sa jos nekim ortacima, ne znam sa kim, i ono kao bili su totalno pijani i pokupili su zilete i sekli se, pustajuci da im krv tece niz ruke.U slavu Rogonji.Sad koliko je to tacno........ :?

 

Pa dobro, mislim da je to bilo vrlo ocigledno iz samog teksta :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Dark Endless" i "Those Of The Unlight" su, izmedju ostalih,pokrenuli citav black boom u skandinaviji. Black/Death metal extra klase. Himne kao "Within The Abyss", "Departure from the mortals",sa "Those Of..."albima "Those Of The Unlight","Wolves" i naravno isrumental "Echoes From The Past" su nezaboravne i jos uvek blokiraju moj cd player

Opus Nocturne...samo ime govori..... jednostavno FENOMENALAN ALBUM.... jedan od najboljih black albuma ever...... "Sulphur Souls",

"Autumnal Reaper","Materialized In Stone" i naravno "Opus Nocturne"....AAAAGGGGGGRRRRRHHHHHH........ menam reci,samo fenomenalno.........

 

od "Heaven Shall Burn..." su poceli da daju gas i da preproduciraju svoje albume.... i samo zbog Dark Funeral-a, Lord Belial-a......samo da bi ostali najzheshci band.....sa tim su dobili puno fanova ili puno i izgubili,kao n.p. mene.. sad.gif ... zato ovaj album i sve ostale nisam ni slushao toliko puno..... uvek je bilo ono:sto brze to bolje.......posebno "Nightwing"......

 

ali novi "World Funeral" .... to je prica za sebe........ BLACK TO THE BONE....... kad sam ga prvi put cuo bilo je isto kao kad sam cuo "Opus..."...GODS ARE ARRIVED TO THE THRONE............ moranje za svakoj ko ima imalo kontakta sa black metalom......

 

 

..God spawned me to set the end free

After me nothing is meant to be

God spawned me to kill you all

I am world funeral....

Share this post


Link to post
Share on other sites

\"Dark Endless\" i \"Those Of The Unlight\" su, izmedju ostalih,pokrenuli citav black boom u skandinaviji. Black/Death metal extra klase. Himne kao \"Within The Abyss\", \"Departure from the mortals\",sa \"Those Of...\"albima \"Those Of The Unlight\",\"Wolves\" i naravno isrumental \"Echoes From The Past\" su nezaboravne i jos uvek blokiraju moj cd player

Opus Nocturne...samo ime govori..... jednostavno FENOMENALAN ALBUM.... jedan od najboljih black albuma ever...... \"Sulphur Souls\",

\"Autumnal Reaper\",\"Materialized In Stone\" i naravno \"Opus Nocturne\"....AAAAGGGGGGRRRRRHHHHHH........ menam reci,samo fenomenalno.........  

 

od \"Heaven Shall Burn...\" su poceli da daju gas i da preproduciraju svoje albume.... i samo zbog Dark Funeral-a, Lord Belial-a......samo da bi ostali najzheshci band.....sa tim su dobili puno fanova ili puno i izgubili,kao n.p. mene.. sad.gif ... zato ovaj album i sve ostale nisam ni slushao toliko puno..... uvek je bilo ono:sto brze to bolje.......posebno \"Nightwing\"......

 

ali novi \"World Funeral\" .... to je prica za sebe........ BLACK TO THE BONE....... kad sam ga prvi put cuo bilo je isto kao kad sam cuo \"Opus...\"...GODS ARE ARRIVED TO THE THRONE............ moranje za svakoj ko ima imalo kontakta sa black metalom......

 

 

..God spawned me to set the end free

After me nothing is meant to be

God spawned me to kill you all

I am world funeral....

 

Nisi ti prvi koji stavlja prva tri albuma ispred ostalih, nije mi jasno zasto ali ajde, ali moras shvatiti da kada se kaze MARDUK misli se na brzinu i brutalnost kakva se retko moze cuti i naci, misli se na Heaven shall burn i Nightwing albume!!! Ja,, licno, kada bih hteo nekog da upoznam sa muzikom koju MARDUk prave pustio bih mu pesme kao sto su Glorification, Black tormentor of Satan, Legion, Of hell's fire, Nightwing....!!! Takodje, 95% ljudi ce ti reci da su od MARDUK prvo culi navedena dva albuma pa sve ostalo!!! Da se razumemo, ne kazem ja da su prva tri albuma gori od ostalih, Those of unlight i Opus nocturne spadaju u sam vrh Black Metal-a i ta albumi zauzimaju posebno mesto u mom srcu i mojoj dusi, ali moras se shvatiti da MARDUK cine Heaven shall burn i Nightwing!!!

Slozio bih se sa tobom po ptianju novog albuma!!! Dosta podseca na Opus nocturne!!! Castrum doloris je preslikana Materialized in stone!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa recimo da je meni Opus Nocturne, posle katastrofalnog La Grande Dance Macabre, najloshije izdanje Marduk-a. Ne kazhem da je to losh album (La Grande jeste), ali po meni to je samo preslikani Fuck Me Jesus + Those of the Unlight, jedino shto se Legion drao umesto Joachim-a. Po meni je to vrlo neinventivan album, ali mozhda i greshim...

Najbolja savrshenstva se mogu naci na Heaven..., Panzer..., Nightwing i World Funeral albumima. Jednostavno, svaki od njih je pricha za sebe (Heaven o satanizmu, Nightwing o Drakuli i tom periodu istorije i antihrishcanskoj propagandi, Panzer o neonacizmu, a World Funeral o najcrnjoj mizantropiji). Izdvojiti bilo koji od njih bi bilo cepkanje u sitna crevca, i totalno bespotrebno - ko ih stvarno slusha i ceni, albumi ce govoriti sami za sebe! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa recimo da je meni Opus Nocturne, posle katastrofalnog La Grande Dance Macabre, najloshije izdanje Marduk-a. Ne kazhem da je to losh album (La Grande jeste),

 

Danilo, jel' Azrael losa pesma?!? A Obedience unto death?!? Sex, death, ejaculation?!? Jesus Christ... sodmized?!? To su sve klasicne MARDUK rokacine koje jebu keve (jevrejima, ustasama, siptarima...)!!! Ja sam ovde vec nabrojao cetiri pesme koje cini polovinu pesama sa tog albuma (ne racunajuci dva instrumentala)!!! Bond of unholy matrimony je takodje klasicna MARDUK pesma!!! I po cemu je sad to los album kad ima toliko PRAVIH MARDUK stvari?!? Lepo je to sto su uneli malo promena na tom albumu!!! Zamisli na sta bi licio Panzer division Marduk II ?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...