Jump to content

Okup: 29.11. * Plato, Bg * Okupljanje "povodom Istorije Vol 2"


Zen

Recommended Posts

Chelo stola... Ehhh... me.

A za to babyface omladinac :):):):) a za to lici na zensko :):):):) ipak je ovo yum :D

 

 

... sledeci ce biti oko 24. januara ... bicete blagovremeno obavesteni. Idu slave, Nove Godine i slicno tako da valja malo iskulirati....

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chelo stola... Ehhh... me.

A za to babyface omladinac :):):):) a za to lici na zensko :):):):) ipak je ovo yum :D

 

 

... sledeci ce biti oko 24. januara ... bicete blagovremeno obavesteni. Idu slave, Nove Godine i slicno tako da valja malo iskulirati....

 

 

:):):)

 

 

Ovo babyface je trebalo da bude kompliment...

Morala je da bude mala provokacija da bi se javila ta lepotica sa kikicama koja je jedina imala hrabrosti da se pojavi na okupu.Svaka cast.Dajes primer ostalim damama da iduci put svrate i popiju sa virtualnim drugarima,tad se MOZDA i ja pojavim... :evil:

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvo vadjenje :):):)

 

 

Ama zasto bi bilo vadjenje?Nemoj ti sad da se izbedacis sto sam se ja zezao,nemas pojma koji je to respect sto si se jedina pojavila od devojaka odavde a sve glume kao neke hrabre zene koje se bore za svoja prava a ovamo se uplasile nekoliko dobronamernih neobrijanih decaka! :)

Vidim da na slikama ima omladinaca koji se jos nisu ni obrijali,normalno da lice na devojcice.I ja sam tako izgledao pre dosta godina. :)

BTW,neces da me banujes? :sad:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm, ovaj hvala svima koji su bili i onima koji su hteli da dodju ali im je nesto iskresnulo u poslednji momenat pa nisu.

 

Da iskoristim svoju trenutnu popularnost kao Opra Vinfri, molim sve da na sledecim izborima glasaju za predsednickog kandidata Grupe Gradjana "Sila" Darta Vejdera.

Hvala.

 

 

PS Sledeci skup krajem januara, lepo se provedite, pojebite nesto i popijte za Novu Godinu i propratne praznike.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...