Jump to content

Limp Bizkit


Recommended Posts

Dobro poznati nu metal sastav iz Dzeksonvila, prilicno popularan u vreme eskpanzije novog talasa metala... ne odlikuju se nekim zajebanim kvalitetom, al uvek su imali nesto posebno sto ih je isticalo u odnosu na ostale :)  

 

Diskografija: 

 

Three Dollar Bill, Yall$ (1997)

 

Significant Other (1999)

 

Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water (2000)

 

New Old Songs (2001)

 

Results May Vary (2003)

 

The Unquestionable Truth (Part 1) (2005)

 

Nakon duge pauze, novi album bi trebao da izadje 2009, pa cemo videti - kom opanci, kom obojci

 

Eto, komentari su dobrodosli  :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas preslusah Significant Other posle duzeg vremena i mogu reci stvarno odlican album za nu metal standarde. Produkcija svecka, namudjena dzitra, kulj ritmovi i elektronika, tu i tamo i bas zasija, cak i Fred nije toliko iritantan, koliko zna da bude...sve u svemu, tesko da ce ga nadmasiti, ovo im je highlight karijere...dosta dobar je i Three Dollar Bill, ali ga je prilicno usrala losa produkcija

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Jel treba nekom Chocolate starfish original, 500 kinti.

Kupio mi rodjak u Nemackoj, hteo je nekim metal diskom da me casti... bas me obradovao :)

 

to mi je prvi "metal" album koji sam cuo...i dan danas ga cesto slusam (doduse, samo 5-6 pesama)

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фред Дурст је после Цхоцолате Старфисх анд тхе Хот Дог Флаворед Ватер почео да се дрогира и добио сиду. И импалер хемороиде.

Само што се не распадне а и прича се да му гадно базди из уста.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limp Bizkit će na proleće krenuti na povratničku turneju, čime će bend ponovo biti okupljen nakon razlaza 2004. godine.

 

Kao razloge za reunion oni navode gađenje koje osećaju prema aktuelnoj muzičkoj sceni, koje je, kažu, veće od gađenja koje su svojevremeno osećali jedni prema drugima.

 

"Bez obzira na to gde su nas pojedinačni puti naveli, shvatili smo da mi kao grupa pojedinaca imamo moćnu i jedinstvenu energiju, koju na drugim mestima nismo našli", navodi se u saopštenju koje potpisuje svih pet prvobitnih članova benda, a prenosi BBC.

 

"Zato se Limp Bizkit vraća."

 

Turneja će obuhvatiti koncerte u Istočnoj Evropi i na nemačkim festivalima Rock am Ring i Rock im Park; u planu je i izdavanje novog albuma.

 

Limp Bizkit čine nekadašnji tattoo umetnik Fred Durst, Wes Borland, Sam Rivers, John Otto i Lethal, nekada DJ grupe House of Pain.

 

Prvi album Three Dollar Bill, Yall objavili su 1997, a najveći uspeh su imali sa pločom Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water iz 2000. godine.

 

OH SHIT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...