Jump to content

Legacy Promotion - Fan Club


Da li ste zadovoljni koncertnim dešavanjima u 2008 god. u organizaciji LEGACY PROMOTION-a?  

176 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pravilnik za koncerte Legacy Promotion-a:



1. Zabranjeno je pušenje u koncertnom prostoru
2. Strogo je zabranjeno unostiti oružje,noževe, flaše, limenke i bilo koje predmete koji mogu ugroziti sigurnost
3. U koncertni prostor nije dozvoljeno unositi PROFI opremu za snimanje zvuka i slike ( misli se na profi aparate, kamere i dr…)
4. U slučaju otkazivanja koncerta, izvršiće se povraćaj novca na mestu gde ste kupili ulaznicu
5. Posetilac pristaje da kao deo publike bude snimljen zvučno i slikom
6. Posetioci parkiraju kola na vlastiti rizik
7. Organizator i uprava koncertnog prostora ne odgovaraju za izgubljene ili ukradene stvari
8. U slučaju nedoličnog ponašanja i ometanja javnog reda i mira, posetilac može biti izbačen od strane organizatora

NOVINE:


1. Na svakom koncertu u organizaciji Legacy promotion-a, od ove godine je dozvoljeno unositi foto aparate (obicne i digitalne do 10-ak mpx) – tu nije uracunato i profesionalni sa objektivima itd....
2. Trudicemo se da za svaki bend organizujemo meet and greet sa clanovima benda
3. Pocetne cene karata NIKADA nece kostati 2000 din i vise.
4. Za svaki koncert postojace promotivni period prodaje karata kada ce cena istih biti najniza
5. Za koncerte u velikoj sali, uvek ce se prodavati VIP karte, koje ukljucuju ulaz i gledanje koncerta sa galerije sale
6. Od ove godine, u prodaji ce biti i 50 LEGACY FANCLUB propusnica! (Pravila dobijanja i sve ostale detelje pogledati u posebnoj sekciji o tome) [email protected]
7. U 2009. uvodi se SMS Legacy service info! (Vise o ovome u posebnoj sekciji ispod)
8. Uvodimo zabranu pusenja u koncertnom prostoru! MOLIMO SVE POSETIOCE DA POSTUJU OVU ODLUKU! U pocetku necemo na ulazima oduzimati cigarete, ali u slucaju zloupotrebe ove odluke, bicemo primorani i na taj korak.


FANCLUB


Kao sto smo obecali, od ove godine uvode se 50 Legacy fanclub propusnica koje omogucavaju razne povlastice!

NESTO O PROPUSNICI:


1. Posle 5 kupljenuih karata, 6. ce se dobiti uz popust od 40%
2. svaki clan ce dobiti clansku karticu sa njegovom slikom. Na svakom koncertu, na ulazu ce se potpisati na poseban papir kako bi imali evidenciju o posecenim koncertima (radi popusta).
3. odlazak na sve meet and greet-ove sa bendovima
4. ako clanovi benda poklone svoje trzalice, palice, diskove,setliste,.. nama. clanovi fancluba ce ih dobiti
5. ako nam finasije dozvole, dobicete specijalan paket Legacy (majca,bedz, nalepnica...)
6. claska karta vazi za celu 2009. godinu, bez obzira koliko koncerata bude
7. vazi samo za koncerte u organizaciji Legacy Promotion-a
8. clanovi ce dobijati plakat za svaki koncert
9. u slucaju nekog promo materjala, ako neki bend posalje, clanovi ce imati prednost dobijanja
10. U slucaju zloupotrebe propusnice, ista ce biti oduzeta od strane ovlascenog lica
11. Propusnica sluzi samo za jednu osobu!

Cena propusice je 999 din. i trajanje iste je do kraja 2010.god. Znaci da propusnica vazi za 2. koncertne godine (do kraja 2010.)!

Upustvo:

Onaj ko zeli da kupi Fanclub propusnicu, potrebno je da uradi sledece:
Da posalje mail na: [email protected]
U subjectu staviti: Legacy Fanclub
i u mailu napisati samo ime i prezime..
Posle toga ce dobiti povratan mail sa formularom koji treba popuniti i poslati nazad mailom, i onda treba poslati na odredjenu adresu 2 slike (velicina slike za pasos). Mailom ce te biti obavesteni!
Clanska karta se dobija na ulazu na sledecem koncertu na koji dodjete ili ako uspemo, mozda ce moci i da se kupi(podigne) u felix shopu!

POSTANITE POCASNI CLAN LEGACY-a!




SMS Legacy service info



SMS Legacy service info!BUDITE PRVI KOJI CE SAZNATI ZA KONCERTE I SVA OSTALA VAZNA METAL DESAVANJA U SRBIJI. Sa posebnog broja slacemo sms svima vama koji posalju ime, prezime i broj mobilnog na mail: [email protected] . SMS poruka se ne naplacuje nista dodatno sem troska obicnog sms-a. SMS servise ce sluziti u reklamne i obavestajne svrhe, u mogucnosti cete biti da saznate medju prvim objave svih novih koncerta u organizaciji Legacy promotion-a, kao i sve detalje oko prodaje karata, prodajnih mesta karata,cene i poskupnjenja karata itd..., kao i vesti o nekim znacajim metal dogadjanjima u Srbiji. Ovim zelimo da idemo od coveka do coveka direktno, i ovime smo sigurni da su metal fanovi u Srbiji obavesteni o dogadjajima, i ne treba da brinemo da li je neko video plakat, da li ima ili nema net itd....


P.S. Poslednja vest sto se tice fanclub-a!

PROPUSNICA CE VAZITI ZA 2. KONCERTNE GODINE!!!! ZNACI PROPUSNICA VAZI ZA CELU 2009/2010!

Ajd uzdravlje!!!
poz Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvi put poslao Email, i stigao mi je bez attachmenta. Kada sam drugi put poslao email niko mi nije odgovorio. Sta da radim? :)

Proveri mail, poslao sam ponovo formular....

poz

 

 

 

"A jel ce moci da idu na meet and greet ljudi koji nemamu fanclub kartu"

 

Moci ce jedino u slucaju kao sto je bilo sa Hammerfall-om, znaci ako se karta kupi u odredjenom periodu...Ali takodje, ako se ove propusnice sve prodaju, moguce da ce ova opcija iznad otpasti...

 

Da li se ovo odnosi i na Koncert Maidena 10. feb?

Ne!Mi ne organizujemo koncert Maidena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ce legacy organizovati 6 koncerata ove godine?? :)

 

Pa sam proceni, evo ti malo sta smo radili u proslosti i koliko koncerata smo imali po godinama:

 

I god:

 

DESTRUCTION

CHARON

SINISTER

MORBID ANGEL

W.A.S.P.

BLIND GUARDIAN

TANKARD

TO/DIE/FOR

EXODUS

 

II god:

VADER @ NOVI SAD

VADER BG

KATATONIA

THERION

CANNIBAL CORPSE

MOONSPELL

VITAL REMAINS

SUFFOCATION

BEHEMOTH

KREATOR

TYPE O NEGATIVE

BLIND GUARDIAN

CYNIC

T O O L

AGENT STEEL / VICIOUS RUMORS

KRISIUN / INCANTATION - NOVI SAD

KRISIUN/INCANTATION BG

TONY MACALPINE/BILLY SHEEHAN/VIRGIL DONATI

THERION

 

 

III god:

SHAI HULUD

MARDUK

LEGACY FESTIVAL (Testament, Obituary, Pos, Threshold, Vader, Unleashed, Amorphis, Dark Funeral, Rage, Belphegor, Septic Flesh, The Foreshadowing)

MIKE PATTON

NILE

BENEDICTION / HOLY MOSES

PAUL GILBERT

TARJA TURUNEN

HAGGARD

 

 

 

@kriki: zar niste neki koorganizatori?

Ne, mi smo samo imali tu ekskluzivu da objavimo da Maideni dolaze!

 

 

Evo sada proverih, stigao mi ponovo email i tu je attachment. : )

Ok!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čisto da pitam, koliki je očekivani rok izrade članskih karata? Realno, Samael je već za mesec dana, a dok se ja slikam, pa pošaljem, pa vi to odradite...

pa ako posaljes slike u dogledno vreme do recimo 20.og januara, stici ce sigurno do samaela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali u suštini članovi fancluba ne dobijaju ništa konkretno zar ne? popust 40% tek 6. koncerta? neki posteri? možda promo materijal? sve je ovo sviranje kurcu ako mene pitate....ali dobro svako se bori za svoju klijentelu i svoje mesto pod suncem ;)

 

Sta bi ti? Palatu i jahtu plus par zgodnih devojcica? I tata bi sine :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ajde sad da se prelupavamo...gde sam ja to rekao da bilo šta tražim od legacy promotion? a nisi ni rekao gde ja to grešim (ako uopšte grešim)....ali evo ja tebi da odgovorim: ne tražim da mi bilo ko bilo šta poklanja (ali isto tako ne volim da me neko posipa govnima i da traži da mu kažem hvala - ovo kažem uopšteno, ako se neko propoznaje e jebiga onda :) )....a za ribice (maloletne) ćeš se ti pobrinuti zar ne? ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma trazis, nemoj da se vadis, providno je :)

 

Mada, u pravu si, kakve clanske karte, gluposti, plati kartu za koncert i uzivaj. Ali dobro, svako radi marketing kako misli da treba...

 

Nama frubi treba da plati da dolazimo na koncert, jer pola mase dolazi zbog nas dvojice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci cena clanarine za jednu godinu je 999din...a da li ja dobijema te plakate i to ako ne odem na koncert,npr ne budem imo kinte,i da li sve to moze postom da se radi,npr da se posalje clanska karta posto ja sam iz unutrasnjosti. . . .

 

i da li taj popust od 40 posto vazi stalno il samo u 2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci cena clanarine za jednu godinu je 999din...a da li ja dobijema te plakate i to ako ne odem na koncert,npr ne budem imo kinte,i da li sve to moze postom da se radi,npr da se posalje clanska karta posto ja sam iz unutrasnjosti. . . .

 

i da li taj popust od 40 posto vazi stalno il samo u 2009

 

6. claska karta vazi za celu 2009. godinu, bez obzira koliko koncerata bude

 

Cena propusice je 999 din. i trajanje iste je do kraja 2009.god.

 

Clanska karta se dobija na ulazu na sledecem koncertu na koji dodjete ili ako uspemo, mozda ce moci i da se kupi(podigne) u felix shopu!

 

sve lepo pishe kad se prochita..

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...