Jump to content

Pretty Maids


VEPAR

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 months later...

.

Solun, 16.oktobar 2010.

 

PRETTY MAIDS / BONFIRE / FIREHOUSE

 

firehousebonfireprettym.jpg

 

Bilo je oko 300 ljudi, odlican prostor za koncert sa galerijom, Firehouse zvezde veceri... za mene Pretty Maids!

Jedina mana sto sa najboljeg albuma (za mene)`Jump The Gun` nista nisu svirali...

 

evo i playliste:

 

1. Pandemonium

2. Walk Away

3. We Came Here To Rock

4. ?

5. Queen Of Dreams

6. Little Drops...

7. Back To Back

8. Rodeo

9. Please Dont Leave me

10. Love Games

____________________

11. Future World

12. Red, Hot And Heavy

 

Vrhunac svirke za mene `Rodeo` i...

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Nikada ranije nisam slusao ovaj bend.

 

Ali pandemonium je osvezenje i na trenutke nesto fenomenalno i nesto sto bi po meni trebalo da bude moderan metal. Pesma I.N.V.U. je prava pesmetina. Rifovi, vokali, moderna produkcija, melodicno. SJAJNO!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam nesto gledao na youtubu i dopada mi se. Jos nisam lepo svario ni pandemonium pa cu posle.

 

Ali u svakom slucaju, bar gledajuci iz ugla nekog ko nije fan, mogu reci da mislim da ce mi se dopasti i to dosta ali takodje i da ovaj novi album nece nadmasiti. Mozda ce pesme biti bolje (uvek su bolji prvi albumi kada pitas bilo kog fana bilo koje grupe) ali mi se na ovom dopada ta svezina i komercijalnost ali u onom najboljem smislu te reci koju vecina ne poznaje na zalost.

 

Ponavljam, pevac kida, na momente se cak tripujem da je Coverdale, produkcija i aranzmani sjajni. Kao Whitesnake ali sa vecim akcentom na melodicnost, manja na bluz i produkcijski da su realno izasli iz 80-ih, a ne samo kalendarski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi alubum podseca na Bon Dzovija, sto ne znaci da je los :D ... Sve u svemu da im nije stare slave verovatno ih ne bih ni primetio. Fina vesela muzikica da se pusti kada sam lose volje. Pevac definitivno izvlaci stvar, prijatno za slusanje, al' nista spektakularno...

Edited by mrgud

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
Guest HEFEST

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: Au ala je dobar album krv ti jebem!!!! To sam cekao. Najzad nesto valjano da slusam. Pretty maids i dalje bogovi, a ostali mogu da ga puse.

 

Najbolji album ove godine sigurno!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest HEFEST

Meni su svi njihovi albumi ekstra, a vecina legendarno dobri. Nije mi ovaj album bolji od mnogih njihovih posle 92. ali sam sasvim zadovoljan. Anything Worth Doing Is Worth Overdoing je po meni jedan od najboljih albuma u istoriji i ovi novi se nikako ne mogu porediti sa njim. Mada vidim da nisi pravi fan ove grupe pa ti oprastam. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam, priznajem :D

 

Nisam otprilike ni pesmu cuo do pre pola godine-godiu, doduse jesam znao obrade od pre (SWarrior, HFall).

 

Otprilike dok su u nekom heavy/speed fazonu, to mi se bas dojmi, a kada krenu u neki glammish poor man's Deep Purple, onda je cudo ako preteram i pola pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Eto ja na primer nisam neki ljubitelj DP-a, ali Mejdsa jesam i te kako. Tekstove obozavam, muziku i Atkinsov neponovljivi glas.

Stripped, Scream i Spooked albumi za sva vremena i svi posle 92. Ne mogu upreti prstom na pesmu koja mi se ne svidja na tim albumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...