Jump to content

Okup: 24.01 20h * Zlatno Burence Bg * Okupljanje Povodom Istorije Vol 3


Zen

Recommended Posts

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a nije to što proganjaš Nikolu?

 

Svi mi proganjamo Nikolu jer je najlepsi i najsladji i ima lepu kosu i lepe okice i taaaaako :wub: :wub: i onaj cakani razdeljak izmedju zuba...

Ovaj idem ja do kupatila da se istushiram pa se vracam :):):)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ja sam se vratio imao sam neke ispite i slicno.usput dosao sam da kazem posto se ovde pravi problem gde ce varg da spava ako ode na skup pa ima resenje za to.varg ce spavati kod mene ako mu naravno ne smeta da spava na trulom tavanu od cigana muslimana iz sandzaka(ne zezam se,barem je jako jeftino i blizu centra)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi mi proganjamo Nikolu jer je najlepsi i najsladji i ima lepu kosu i lepe okice i taaaaako :wub "wub: i onaj cakani razdeljak izmedju zuba...

Ovaj idem ja do kupatila da se istushiram pa se vracam :):):)

 

Iznenadila si me sad. :)

 

 

da ja sam se vratio imao sam neke ispite i slicno.usput dosao sam da kazem posto se ovde pravi problem gde ce varg da spava ako ode na skup pa ima resenje za to.varg ce spavati kod mene ako mu naravno ne smeta da spava na trulom tavanu od cigana muslimana iz sandzaka(ne zezam se,barem je jako jeftino i blizu centra)

 

 

Cekaj, gde to kod tebe u gradu?

znam da me zezas.. :)

Edited by Váfuðr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se samo izvinjavam Wiard of Gor-u, jer moram, za druge ne znam. NIsta drugo nemam reci.

 

baš si surova :(

 

 

 

I ne, ja nisam surova. Seti se kakav si ti prema meni bio. Veorvatno si jos uvek takav, ne znam jer ne pricamo, ali svejedno, ja ti zahvaljujem na tvom vredjanju, i pokazivanju srednjeg prsta, i ostalim stvarima. Ne moras da brines za mene, ja sam verovatno zasluzila to, ne? Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi mi proganjamo Nikolu jer je najlepsi i najsladji i ima lepu kosu i lepe okice i taaaaako :wub: :wub: i onaj cakani razdeljak izmedju zuba...

Ovaj idem ja do kupatila da se istushiram pa se vracam :):):)

 

istina :D

 

tuširanje, pa onda malo da se poigraš sa Žućom pa na spavanje ;)

 

Ja se samo izvinjavam Wiard of Gor-u, jer moram, za druge ne znam. NIsta drugo nemam reci.

 

baš si surova :(

 

I ne, ja nisam surova. Seti se kakav si ti prema meni bio. Veorvatno si jos uvek takav, ne znam jer ne pricamo, ali svejedno, ja ti zahvaljujem na tvom vredjanju, i pokazivanju srednjeg prsta, i ostalim stvarima. Ne moras da brines za mene, ja sam verovatno zasluzila to, ne? Da.

 

ja tebe uopšte ne razumem :frown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze on,to mogu samo ja :)

 

ne još :P ujutru dolazi LazaGEJ pa da ga malo zezamo (i feniksa) pa onda da se zatvori :D

Pusi kurac :evotigana:

Sta si uradio juce ovde,konjino jedna? :):P

Jos nisam ni procitao...

 

 

EDIT:@Sherie:jel' bilo neceg? :wub::)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...