Jump to content

Za studente


Zagrivuk

Recommended Posts

kul tema ali na pogresnom forumu :) :)

 

sem toga pitanje je koliko ljudi ima svoje kolege na ovom forumu, mnogo ce brze naci pomoc na forumu svog fakulteta...

 

no... jel ima neko ovde da se bavi programiranjem. spremam ispit iz paskala i fino ide ali me ove liste(pokazivaci) smaraju i to zesce... to mi jedino predstavlja problem, a treba mi asap

Share this post


Link to post
Share on other sites

kul tema ali na pogresnom forumu :) :)

 

sem toga pitanje je koliko ljudi ima svoje kolege na ovom forumu, mnogo ce brze naci pomoc na forumu svog fakulteta...

 

no... jel ima neko ovde da se bavi programiranjem. spremam ispit iz paskala i fino ide ali me ove liste(pokazivaci) smaraju i to zesce... to mi jedino predstavlja problem, a treba mi asap

 

 

Ne znam kakvo je stanje na vasem forumu, ali kod nas je padne jedan post na tri meseca i to obicno se neko stariji sazali i pomaze ljudima koji bi da upisu fax. I to je to. Srecom imamo neku grupu na fejsbuku koja malo bolje funkcionise.

 

Radite Paskal??? A jesi ga radio u gimnaziji? Mi smo se ubijali godinu dana s istim.

 

Edit: Da nema neko slucajno neku knjigu o urbanim formama? U bibliotekama nema "slobodnih knjiga u pozajmnom fondu".:/ Hellyeah...

Edited by Emilly_blacksnake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kakvo je stanje na vasem forumu, ali kod nas je padne jedan post na tri meseca i to obicno se neko stariji sazali i pomaze ljudima koji bi da upisu fax. I to je to. Srecom imamo neku grupu na fejsbuku koja malo bolje funkcionise.

 

Radite Paskal??? A jesi ga radio u gimnaziji? Mi smo se ubijali godinu dana s istim.

 

da, ma to iz srednje znam, poneo sam znanja iz paskala i vise nego sto je trebalo(zato sam ispit i spremio za 3 dana), ali nismo radili dinamcicku alokaciju memorije, ulancane liste 'n stuff... no nije vazno skontao sam (manje-vise)

 

a etf forum je aktivan koliko i yum amlo manje...

ja na forumu i spremam ispit :) :)

tako sam spremio kolokvijum

 

 

a webmaster(za sajt faksa-vaseg, arhitektonskog) je lolcina najveca, uhakovali ga albanci, stavili albanski grb na sajt arhitektonskog faksa stajao tako par dana :) :)

 

@Veronika-pitaj teshu :P

salim se pitacu ja ortaka mozda on zna mislim da su stigli dotle iz anticke... za kad treba?

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, u petak imam ispit :) U principu sam skontala sustinu, ali kao , treba mi potvrda, ma naci cu nekog sa mog smera

da mi potvrdi, ionako su svi zbunjeni ispitom :)

 

@Gluvi barut - Ma imam to, znam, nego zamisli SVE TRAGEDIJE, i na svim moras da primenis te principe :) Nije zabavno :)

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre

Share this post


Link to post
Share on other sites

a etf forum je aktivan koliko i yum amlo manje...

ja na forumu i spremam ispit :) :)

tako sam spremio kolokvijum

 

 

a webmaster(za sajt faksa-vaseg, arhitektonskog) je lolcina najveca, uhakovali ga albanci, stavili albanski grb na sajt arhitektonskog faksa stajao tako par dana :) :)

 

 

Blago vama. Kad bi kod nas to tako fino funkcionisalo.

 

Mukica, mnogo je fin lik inace, jbga sto mu se to desilo.

Edited by Emilly_blacksnake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma sad, koliko ih ima, jedno 25-6, šta je to, ništa :)

 

Hegel je Antigonu stavio kao savršenu tragediju i o tome pisao u Fenomenologiji duha, nije se ni bavio ostalima

 

Ja znam za jednu knjigu ''On Germans and other Greeks'', gdje postoje poglavlja o Platonu, Aristotelu, Helderlinu, Hegelu i Ničeu i njihovom odnosu prema tragediji, al' nisam čitao :D

 

a tebi ispit u petak, pa nemaš ni vremena baš, možda da preletiš, ima na rapidshare-u sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa onda tražiš nešto jednostavno pošto ja tražim

 

Joan Copjec - Shades of noir

Kaplan - Women in film noir

i slično i avax nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

samo da se dovučem do biblioteke, jedno 300 km :)

 

Tražim ebook

 

 

 

 

 

Fizika , matematika , hemija , racunari , ... uvek nadjem nesto korisno .

Nisam bas mnogo trazio ostalo

 

ma dobar je avax, svašta se nađe, ali i dalje su to te opšte stvari

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za ljude koji studiraju istsoriju u Nishu (ako ima takvih). Imam nameru da upishem specijalizaciju tamo, ako je moguce, pa zato. Moj magistarski program je "Balkan izmedju dve civilizacije- hrishcanstvo i islam". Zainteresovana sam za istoriju pravoslavne crkve u krajevima danashnje jugoistocdhne Srbije, pa me interesuje da li na nishkom istorijskom fakultetu postoji specijalizacija ili magistarski progrtam koji imaju veze s tim.Bilo bi bolje da mi odgovorite na pp, ali, ako vas mrzi, moze i ovde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...