Jump to content

Manes / Manii


23/16

Recommended Posts

Taman da bude smehotresna kao ono prepoznavanje reči na YouTube-u. :haha:

 

My lifeblood

My temple

My refuge

And go

 

Ovo ja čujem. Možda ima nečega što se logično povezuje sa "And go", ne mogu sada da se setim šta peva pre otkucanog dela. Recimo, kada bi rekao "To take". Tako nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Odbila me je prva pjesma, tako da i dalje skupljam volju da se opet upustim u tu bi kajnd avanturu.

 

Lou, hvala, javljam utiske kad preslusam. :pivopije:

 

A vas dvojica nemojte da napravite propust sa Seven Impale kao ja zamalo sto sam. Ima link na temi za pedere. Po meni ozbiljan kandidat da se bori sa Manes za album godine 2014.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni album legao na keca valjda zato sto sam pocela da ga slusam od poslednje pesme ka prvoj...

 

ITF tako da pocni sa CD1 ali od poslednje pesme tako se barem meni namestilo i mnogo je dobar vajb ispao... pocelo sa Some things we do pa se nastavlja sa Bring the sun i tu napravi pauzu da se malo slegne, a onda nastavi sa ostatkom prvog CD-a, kada dodjes do CD2 isti princp, kreni od poslednje da slusas... :haha: izgleda uvrnuto ali mozda tako nas progere radi :haha:

 

edit: Lu interesantno ovo zvuci samo sto me oni zenski spooky delovi zaista istripuju da mi bude neprijatno... skinula sam album, slusace se... nisi valjda samo za ITF ostavio :razz:

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šarenolika je ekipa unajmljenih muzičara, peva i Kvarforth.

http://www.discogs.com/Lethe-When-Dreams-Become-Nightmares/release/5326366

 

:haha: :haha: :haha:

 

A ti ga izdrzi onda koliko ono bese do vrhunca? da da oko 28min a onda ide bring the sun (aka vrhunac), a zatim some things we do uz cigaru posle... idi begaj :haha:

Progeri. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kada krene "Come Look At The Darkness With Me", pa ga razveze, pa naslaže slojeve, sav se istopim.

 

 

Refren na "Turn The Streams" zvuči tačno kao da je Ozi gostovao sredinom devedesetih, lepota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar Lethe, zaboravih da prokomentarišem.

 

Ali, ALI

 

http://www.youtube.com/watch?v=0LyGUf1Xf0M

 

Ogresih se o Lethe u startu, sasvim dobar album, cak sta vise bacam ga na mob... mjuza me podsetila na jednu stvar gde su saradjivali tricky i nneke

 

Ali ali ITF... divna stvar!

Meni je zato A safe place in the unsafe neverovatno zabavna stvar, skroz u nekom tripy fazonu, na momente me podseca na Massive attack...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...