Jump to content

The Big Bang Theory (2007-2019)


Tanya

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mene nervira ova nove, Ejmi Fara Fauler ili tako nesto... Udavise me kada se skupe njih tri(Peni, Hauardova zenska i ta Ejmi), poceo sam da premotavam te delove...

 

Bojim se da, od serije koju volim da gledam, pocinju polako da prave seriju koju vise necu voleti da gledam... :violent:

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: Idi igraj svoj trodimenzionalni šah, SS!

 

Mislim da svako ima osnovnoškolsko znanje iz fizike i video je tu i tamo strip, isto kao i ti, pa je kvalifikovan da pogleda seriju, samo još uz dovoljan nivo koncentracije da isprati Sheldonove duge rečenice :)

 

Zapravo, od njega ima čovek i štošta da nauči, to je jedino što je zabavno. Samo, ja preterano psihoanaliziram, još onaj "osmeh" :blink: Neljudski. Zbog toga...

:P

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave tebe lično jer ne mislim da se njih tri pojavljuju više ili manje otkako je došla Ejmi. Podjednako su zastupljenje u seriji. A kad razmislim, zaista ne znam šta te tu posebno smara, nije da stvarno imaju girls' night out teme...

Ja sam i rekao da mene licno dave... Ne bitno kakve su im teme, jednostavni su mi Sheldon, Hauard i Raz mnogo zanimljiviji likovi. Ta Ejmi treba da bude zenski Sheldon i krajnje mi je iritantna. Jednostvno mi je bila mnogo zanimljivija serija u prve 4 sezone nego sto je to sada... Bar sto se mog LICNOG ukusa tice... Znam da spin of ove serije sa samo njih tri sigurno ne bih gledao, a znam da i mnogi drugi ne bi, a seriju sa Sheldonom, Razom i Hauardom sam gledao 4 sezone... :pivopije: Poenta, ukusi su razliciti i o njima treba raspravljati... :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je Ejmi pokusaj zenskog Seldona ali njoj uopste to ne lezi. I on je previse karikiran ali je super. Iz nekog razloga ona je samo robot koji smara. I dokle vise s onim 'jao vidi otkrivam nove stvari', to vise ni sa Seldonom ne rade.

Ali girls night out i sl me uopste ne smara, Peni i ona mala sisata vade stvar :D

edit: a da, Bernadet :D

Samo moras da priznas da je Priya bila najiritantnija :D

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...