Jump to content

Heavy Rotation Belgrade - *Internet radio station*


Guest Heavy Rotation Belgrade

Recommended Posts

Guest Heavy Rotation Belgrade

Heavy Rotation Belgrade je nova internet radio stanica orijentisana pretezno tvrdjim zvukom. Da bi se pristupilo stanici potrebno je otici na link http://www.pirateradionetwork.com/, skinuti Destiny Player (download punudjen u vrhu stranice), instalirati program, izabrati Radio opciju, kliknuti na Music, zatim kod zanrovske podele kliknuti na Metal gde se nalazi stanica Heavy Rotation.Stanica se moze slusati i direktno sa sajta http://www.pirateradionetwork.com/, tako sto cete naci pri dnu stranice pod stavkom Music/Metal Heavy Rotation stanicu i jednostavno kliknuti pored nje na WebPlayer.Ova opcija nije preporucljiva jer je kvalitet zvuka dosta losiji nego sa samog Destiny Player-a. Dok se ne razradi programska sema, radio ce uglavnom pustati playliste razlicitih pravaca i zanrova (Heavy, Power, Thrash, Speed, HC, Hard Rock, Punk, Postpunk, MetalCore, Death, NWOBHM, Crossover, Progressive...).Ako zelite da cujete odredjeni bend, pesmu, zanr, sve sto treba da uradite je da posaljete privatnu poruku na nasu Myspace stranicu i vasa zelja ce biti ispunjena u narednim minutima programa.Sa desne strane nase Myspace stranice bice postavljene informacije o buducim emisijama i playlistama. Hvala unapred na podrsci, stay heavy!

 

www.myspace.com/heavyrotationbg je nasa Myspace stranica, gde mozete ostaviti komentar, kontaktirati nas kao i sve ostalo sto vas interesuje u vezi nas.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da das neki konkretan url na koji da se konektujemo za nas koji ne zelimo da skidamo plejer, ili imamo drugi operativni sistem? :]

:) ja sad skidam plejer, mos' misliti kako mi ide :)

 

sad ide agent steel - fashioned from dust :)

 

svaka cast ljudi!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Heavy Rotation Belgrade

hvala na lepim recima...

 

inace playliste su uglavnom "mesano meso", i zovu se Random Rockin', jer su u njima ubuhvaceni uglavnom svi zanrovi koje negujemo :)

 

ima i metala i rocka, punka, HC....itd...

 

a sto se tice direktnog URLa, nema ga

jedino da odes na http://www.pirateradionetwork.com/, spustis stranicu dole i pod MUSIC/METAL naci ces Heavy Rotation Belgrade a odmah pored njega imas WebStream opciju

napomena:ako slusate preko WebPlayera kvalitet zvuka je znatno losiji....dok je download playera poreporucljiv a zauzima samo 2Mb

 

pozz

Edited by Heavy Rotation Belgrade

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg dao sam sve od sebe

trazio sam url, da picim direktno iz programa koje posedujem..

skinuo sam program ali tamo gde su stanice su meni neka skrnava arapska slova koja ne mogu da se promene, jbg

vise srece sledeci put

sad idem da slusam Sveriges Radio P3

XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...