Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Samo MFKR ima odredjenog kvaliteta.

Neko iz muzichke "industrije" je chuo album i shvatio da moze da napravi od grupa veoma uspeshnu mashinu za mlacenje para. tako nastade slipknot.

 

Pevach sa prvog (ili nultog biggrin.gif ) albuma ih je napustio :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja inache mrzim new wawe (po meni to i nije metal), ali ovo morate de chujete:

Pre 3 dana pricham ja sa nekim likom sa Karaburme i on ladno izvali da je Slipknot skoro death metal! :wink::wink::wink::wink::wink:

Debil! Ko kad bi neko rekao da je Dark Funeral electronic punk! :roll:

pa slusaj...najlakse je tako kenjati.....poslusaj album iowa pa onda pricaj...verovatno si cuo samo wait n' bleed od njih......slipknot ne samo da je skoro death metal nego imaju neke stvari koje su jace od mnogih death metal band-ova.....nije mi jasan termin new wawe..to prvi put cujem zvuci bas ljigavo....uglavnom slipknot nije nikakav new wawe ili komercijala...slipknot je nesto najlepse sto se dogodilo u metalu u zadnje tri godine!!!!!!!!! biggrin.gifa:

TACNO, TACNO!!!!!!

......i nervira me kad neki kazu da je SlipKnoT komercijala.......ma ajde.......ja ih slusam zbog mjuze.....do yaya smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Inventivni, agresivni i puni iznenadjenja. Mislim da imaju najbolju perspektivu od bendova danasnjice i umeju da okupe i pozeraj i zagrizene fanove death metala. Zaista su fenomenalni. I nisu daleko od anjbloljeg benda danasnjice (meni biggrin.gif ) ... ako uopste moze postojati takva kategorija 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ste u pravu da se ipak ne raspadaju.Mada rade puno projekata sa strane pa je logicno da mozda zavrse sa Slipkom

 

Ma de bre da se raspadaju jeste da corey ono stone sour, ali tu malo koristi svoje mogucnosti urlanja biggrin.gif, pazi slazem se ja da stone sour ne zvuci lose, ali corey jednostavno mora da ima bend gde ce da iskoristi svoje glasovne mogucnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u pravu si i nisi u pravu biggrin.gif Jer je iskoristio glasovne mogucnosti pevanja, ipak dranje ima malo, na te glasovne mogucnosti sam mislio, koje je naravno iskoristio u slipknotu i kad bi se raspao slipknot ne bi imao gde da ih eksploatise, mozda ako bi stone sour ocvrsnuo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lepo da pod glsovne mogucnosti stavljas dranje.

Mislim, jeste to u neku ruku "Glasovna mogucnost", ali poprilicno zanemarljiva u odnosu na onu koju Corey iskazuje u Stone Sour-u...

 

Iskreno, nekad me i zamara ono konstantno dranje, a inace smatram da je to mnogo isforsirano nekom zeljom za tvrdocom i dokazivanjem...

 

P.S. Ne bi voleo da Stone Sour krene stopama Slipknot-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda bi izto mogao da kazem da je i saputanje glasovna mogucnost :roll:

 

Po mom misljenju je ipak teze otpevati neke pesme od Stone Sour-a, nego od Slipknot-a, mada neke Slipknot pesme su tako glasovno odradjene na albumu, da ni sam Corey ne moze komplet da ih otpeva kako bi trebalo...

 

P.S. Pazi na redosled reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad pa jeste saputanje je glasovna mogucnost biggrin.gif mislim ako perverzno sapuces, pazi to sto si rekao sve si u pravu i ja uopste nisam rekao da je stone sour los, samo sam hteo da ukazem na to da slipknot... argh mrzi me da pisem stao mi tok misli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cuo sam da ce i klown da ima svoj novi bend nisam siguran kako se zove ali znam da pocinje sa TO  :)  :D  

NAdam se da ce ako ne bude bolji od stone sour biti barem ko stone sour.

Nedo bog da bude na fazon murderdllsa  :x  :x  :x

Po njegovim rijecima bice nesto sasvim novo.Bend se zove To My Surprise a svirace nesto kao wired hybrid of folk, '70s rawk fuzz and schizophrenic grooves is Queens Of The Stone Age 8O Intersantno a kako ce ispasti vidicemo u septembru kad album treba da izadje.Ja mislim da ce bar biti ok jer ipak je Rick Rubin producent.

 

Jeste li primijetili da na temi Slipknota samo pricamo o njihovim side projectima? :cry: a mozda je i dobro ko zna :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedna od naj grupa biggrin.gif

 

e moji ljudi slipknot je samo bleda slika recimo stone sour-a ! mnogo je bolji bend od slipknota (jes da su gitarista i vokal tu) i sasvim druga vrsta muzike... slipknot bez coreya je zer0000000000000000000000000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...