Jump to content

Pomoc, nestale karte za Sodom + Municipal Waste !


Recommended Posts

Pozdrav svima,

potrebna nam je mala pomoc(a ujedno i da vas obavestimo ) ... jutros je doslo do nesporazuma u Living Room-u SKC-a gde se prodaju kompleti karata za Sodom i Municipal Waste . Danas izmedju 12-13h neko je dosao da kupi komplet karatu za Sodom + Municipal Waste, greskom umesto jedne karte prodavacica je dala celu kovertu gde je bilo po 14karata za jedan i za drugi koncert.

 

Molimo postenog nalazaca da ukoliko je u mogucnosti vrati karte , mi cemo se oduziti koliko god mozemo.

 

Da obavestimo i u slusaju pokusaja prodaje ovih karata, oni koji ih kupe nece moci da udju na koncert.

 

Karte su sledecih serijskih brojeva, pa ukoliko vam neko ponudi molimo vas da obratite paznju , evo serijskih brojeva :

 

M.Waste :

226-240

 

Sodom:

00087259-00087273

 

Na zalost neko je vec kupio jedan komplet pre nego sto je nestala koverta, mi nismo u mogucnosti da udjemo u trag tom jednom kompletu, pa ako neko odavde cita ovo a kupio je kartu pre nego sto se ovaj nemio dogadjaj dogodio neka mi se javi na pp , da zamenimo !

 

Doslo je do greske definitivno, jer je sestra kupovala za brata , tako da se nadam da cemo ovo srediti ... ukoliko cita moj post neko kod koga je koverta sa kartama, neka mi se javi na pp da to sredimo .

 

hvala jos jednom svima !

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta ako neko stvarno otkupi kartu ne znajući za ovo i kasnije mu vi ne date da uđe na koncert? Glupo malo...ne dolaze svi na yumetal.

 

Vaša greška jebiga, nije niko ukrao, oduzmite prodavačici od plate... :)

 

Pa iskreno sam je kriv ako ga ne bi pustili da udje, sto nije kupio kartu na prodajnom mestu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi bilo totalno glupo da ne pustite ljude koji kupe te karte od tog lika za koncert. Nemaju svi YuMetal da vide i provere serijske brojeve, ništa oni nisu krivi, jebi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta ćemo s onom po jednom kartom koju je čovek pošteno kupio? Kažete mu "možeš da uđeš samo sa svih 14". :)

 

EDIT: Zapravo, ko ga jebe ako ne ispadne pošten pa ne vrati. :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je da je do ove situacije doslo greskom,mala ispravka je da je bilo 15 kompleta u koverti, apel ide preko foruma jer je na forumu i objavljen info za komplete. Pokusavamo da resimo situaciju najbezbolnije za devojku koja je napravila gresku i zato apelujemo na postenog kupca da vrati preostale komplete da bi se izbegle dodatne komplikacije na koncertima. Sranje se desilo i najbitnije je da sve moze da se resi pristojno.

 

 

P.S. Kompleti ce biti u prodaji SAMO preko Legacy-ja i putem telefona 065/667-9999

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debilizam.

Ako ce koncert da propadne zbog 14 karata onda dodjavola.

Ovo je klasican slucaj zabune i niko nije kriv, ni "salterusha" ni ovo dvoje gresnika koji su kupili karte posteno.

 

Oprostite se od tih 14 karata i to je to. Ionako sigurno im aljudi na "spisku" tom spisku dodajte i ovih 14 ako se uopste i pojave.

 

Uostalom, ako nekome dodje prica "znas moj buraz je kupio kartu ali ne moze da ode pa da prodam da ne propadne" ne vidim zasto bi ispashtao.

 

Vise paznje drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav ciganluk, strasno.. bas se usrecio ko god da je - mada ja vjerujem da ce vratiti .))) i da, kao.. nije ukrao hahahah.. pa sta ce mu 14 karata za 2 koncerta nije aspida pa da ima 7 glava..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Talvi unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...