Jump to content

Crtaći


Recommended Posts

ono volim da gledam crtace

South Park,Family Guy,American Dad,Futurama,Metalocalypse

to su ovako neki malo ozbiljniji crtaci :) :) :)

a kada sam bio mali voleo sam par nekih crtaca sa Kartn Netvorka

a ovi novi crtaci sto se izdaju su totalno glupi vise i ne vredi gledati te budjave crtace koje sada pustaju na KN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije sam gledao dosta Cartoon Network dok su bili dobri, znaci Courage Cowardly Dog, Scooby, Ed, Eddn Eddy ... Ovi novi su teski krs.

 

Od sinhronizovanih sam kao klinac najvise voleo kornjace i alfreda kvaka.

 

Mnogo vise mi leze ove FOX animirane serije, i sa Comedy Centrala (FG, SP, Simpsonovi, Drawn Together itd.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче цртаних, време се мери пре и после овога:

 

zkg6x1.jpg

 

Једноставно га обожавам.

 

Од осталих, поменуо бих Нинџа Корњаче (наравно, стара синхронизација), Хи-мен, Трансформерси (стари), Роботек (одгледах прву сеѕону пре неких месец дана), Евокси, Блуфонци, ...

 

Рен и Стимпи + Сунђер Боб = :puke: + :seronja:

Edited by Tano Cariddi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ranije sam gledao dosta Cartoon Network dok su bili dobri, znaci Courage Cowardly Dog, Scooby, Ed, Eddn Eddy ... Ovi novi su teski krs.

 

Od sinhronizovanih sam kao klinac najvise voleo kornjace i alfreda kvaka.

 

Mnogo vise mi leze ove FOX animirane serije, i sa Comedy Centrala (FG, SP, Simpsonovi, Drawn Together itd.)

 

 

Nisu ni ti sa Cartoon Networka losi. Umoje vreme su bili crtaci 10 puta bolji od tih. Bomboncici, Space Ghoust, Top Cat, Two stupid dogs, Cow and chicken, Vockice, Power Puff girls (ali ne ove kao danas nego mnogo bolje kada se stalno bore protiv nekog ludog majmuna), Magarac Serif (Kvikstrou Megrou legendarni), Yogi Bear, The Flinstones, The Jetsons, Stop The Pidgeon i mnogi drugi kojih sad ne mogu da se setim. Steta sto ih ne pustaju sada. Bolje je i da ih repriziraju milion puta nego ova sranja sad,

Share this post


Link to post
Share on other sites

transformersi i nindza kornjace...naravno,iz 90ih...ove nove epizode koriste kao metod mucenja u gvantanamu...

 

I Transformersi i Kornjače su iz osamdesetih. No obe nove verzije i taj neki NU style je totalno užasan. Uopšte današnji crtaći su dno. Ti na današnje nasilje u crtaćima ni ne možeš da se nasmeješ. Sve je bljutavno i preozbiljno. Mislim, i GIJOE, Robotech, Dino Riders, Cadillac and Dinosaurus...su bili kao ozbiljni crtaći, ali opet je i crtež i sama priča bila mnogo jača nego što je u masi današnjih crtaća. S druge strane, pustiš Tom & Jerry-ja, koji su puni nasilja, ali umreš od smeha, i sve je puno ekstra fazona, kao i Duško i co.

 

Drugo, nekad je sinhronizacija bila zaista vrhunska, ponajviše što su i pokojni Bačić, i Nikola Simić, Đuza non stop improvizovali dijaloge i fore, a danas se sve svodi na puki prevod bez ikakve mašte i zanimljivosti...Jebeš današnje crtaće, čist trash.

 

Se seća neko ''Pirata Mračnih Voda''? ekstra Hanna/Barbara crtać. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче цртаних, време се мери пре и после овога:

 

zkg6x1.jpg

 

Једноставно га обожавам.

 

Jao, koji je ovo kult!!!!!!!!!! :bigblue: `90. mi je cale kupio ovaj crtac na VHS-u, odgledala sam ga milion puta, ima i drugi deo-"Carobnjakov sesir"....super je!

Zivele `80-te i njihovi produkti. :meshuggah: Stari crtaci su najbolji, ovi novi su katastrofa...em je ruzna animacija, em su skroz debilni.Moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se seća neko ''Pirata Mračnih Voda''? ekstra Hanna/Barbara crtać. :D

 

Naravno, imam kompletnu seriju. :da: Tj, sve sto je snimljeno, posto sama prica zapravo nikada nije ni dovrsena.

 

Nego:

 

 

I, da, obozavao sam "Talicnog Toma" kao klinac. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talični je kult(strip je naravno još veći kult,jedan od najboljih belgijskih ikada).

 

Inače,k'o nije gledao Zekana Bakija(Bucky O'Hare)taj ne zna šta je valjan crtać!

 

220839-bucky_o_hare_large.jpg

 

Ima i jedan od najboljih intro ikad!

 

Uh,kada bih našao negde sa domaćom sinhronizacijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...