Jump to content

Cobalt


Lunar

Recommended Posts

Aaa, sekta icon_smile.gif Drago mi je da ti se dopada Cobalt. Koja su druga dva? Negura?

 

Naravno Negura, i Drudkh. Ukrajinci.

 

 

Ajlin, probaj onaj bend koji danas ostavih na Negura temi, da nadjes i cetvrti. icon_wink.gif

 

 

Ajoj, jesam, i odlično je na prvo slušanje! :da: Još moram to da izvrtim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Theres blood in the air tonight,

Mammoth crawls under the ice,

Too slow to be measured in time,

Suicide painted on his eyes.

I want animal skins,

I want a house made out of it,

How much I want to crawl back inside my mother,

I want a house made out of her.

 

How I want to wear the blood of my father.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Pevach i tekstopisac je zapravo profesionalni vojnik. Chak sam kaze da dosta vokala za Gin je snimljeno u Bagdadu, i da dok je na ratistu pise obskjurnu post-ratnu poeziju, od koje neki delovi kasnije postaju lyrics za Cobalt. Sam kaze da mu je lakshe da peva i da pise kada je okruzen stvarima koji ga inspirishu, isto kaze oseca se ko Hemigvej. :D

 

Influenced by the musicians, chemicals, art, writers and thinkers who have enhanced our lives.

 

state-of-the-art black metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Pevach i tekstopisac je zapravo profesionalni vojnik. Chak sam kaze da dosta vokala za Gin je snimljeno u Bagdadu, i da dok je na ratistu pise obskjurnu post-ratnu poeziju, od koje neki delovi kasnije postaju lyrics za Cobalt. Sam kaze da mu je lakshe da peva i da pise kada je okruzen stvarima koji ga inspirishu, isto kaze oseca se ko Hemigvej. :D

 

Influenced by the musicians, chemicals, art, writers and thinkers who have enhanced our lives.

 

state-of-the-art black metal.

Hemingvej je bio legenda, kakav pisac.. a impresije ovim bendom svakodnenvo rastu, odise nekim mracnjastvom bez ikakvih prenemaganja i patetike. Muzika, vokal i tekstovi pogadjaju neke uspavane strune unutar mog mozdanog sistema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, evo me Nekronomikon podsjeca na to.

 

edit: ne mogu sad da ulazim u raspravu, al ovo je ista ona prica ko sa US black metalom iz Amerike. Svi ga nesto hejtuju zbog cinjenice da su to ameri, a tamo kvalitetnih bendova kolko oces. Blah.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kobalt je crni metal!

 

Hemingvej je bio legenda, kakav pisac.. a impresije ovim bendom svakodnenvo rastu, odise nekim mracnjastvom bez ikakvih prenemaganja i patetike. Muzika, vokal i tekstovi pogadjaju neke uspavane strune unutar mog mozdanog sistema.

 

Ladno nisam primetio, otisao sam brzo da proverim neka mesta gde sam josh pisao o njemu i srecom nisma napravio slichni typo.

 

Inache sto misliste zasto se album zove Gin? Moja neka predpostavka je zbog toga zato sto je ,Hemingvej na slici i ima pesma Dry Body, da se Gin odnosi na pice. Posto je i sam Hemingvej bio teska pijandura , ali kakve to ima veze sa daljim konceptom albuma. :D

 

Jedan od dva poluvredna pisca koja je Amerika dala.

 

Nisam upoznao choveka koji vishe hejtuje US od tebe, pa zasto toliko ne volish US. :D Ne mislim da ti pridikujem, ja definitivno ne bi trebao da budem ta osoba, ali mislim da ti hejt i "teritorijalnost" ponekad previshe "cloud your judgment". Pa kako dva pisca Gojko; William Faulkner, Robert Ludlum ,Herman Melville(!!!), Henry Miller, Edgar Allan Poe, Lovecraft,Thomas Wolfe, John Passos, Saul Below, Francis Fitzgerald, Hemingway..... i to sam pokupio sam iz mog ormara na brzinu. :) Mislim shvatam ja da je US pun debila , i to mozda 90% drzave, ali ne trebamo sve generalizovati ko debili jel ima uvek onih 10% koji je veci broj nego drzavljana Srbije. A i oni ako stvarno zele da razmisljaju preko horizonta imaju te olaksice da im je sve jeftinije i lakse za pronaci, a da negovorim o standardu. Tamo gde je najjache hriscanstvo pojavice se najzanimljivijij anti-hriscani, tamo gde je najvise zastupljen debilizam pojavice se najzanimljiviji "intelektualci", samo je vazno truditi se da ne budesh deo te mase. I da, da napomenem, nije ovo bila nikakva pridika, nit neshto recheno zlonamerno, vec samo neko moje opazanje i misljenje, da US nije tolko crn kolko ga ljudi predstavljaju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I drink my GIN. Definitivno pice, i to ono pravo mornarsko, ultra depresivno, sto jede zeludac i melje kosti. Ja sam u pocetku mislio da se dzin odnosi na duha u arapskom jeziku, a za kover sam ladno tripovao da je u pitanju Pinhead iz dana kad je bio covjek. A to je u stvari sam Hemingvej..

355px-EH2723PMilan1918.jpg

 

edit: Hemingvej, Po i Lavrkaft(posebno on, ko je fan a nije kupio Nekronomikon, nek se baci u ambis) jebu zivu silu, a nisam neki preveliki fan Bukovskog. Ostatak blah, sto znam. Bolja im je black metal scena.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...