Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

ne pričamo o novom Bölzeru sad

 

Podsetio si me da pustim album posle 100 godina. Snimiše ljudi solidan album i kao da su rekli hajde da ga upropastimo i uspeli su u tome, što je najgore. Čovek peva kao da ima daunov sindrom. Refreni u prve dve i kraj poslednje pesme, plus onaj outro, su cista zajebancija. Da neko izađe i peva ovako po onim takmicenjima što su se sad vrte po televiziji, rekli bi mu "Decko, čuješ li ti sebe? Ajde, šetnja, briši kući''. Kad bi postojao neki način da se ti delovi uklone, album bi mogao da se sluša, s vremena na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj kraj poslednje pesme zvuci promaseno malo, istina, ta dur-mol modulacija je dobro zamisljena ali je egzekucija izvedena slabije, slazem se da je outro sam po sebi nepotreban

 

archer refren mi je vrhcina jedna :D

 

jeste malo preterao u tom nekom karikiranju, svaka rec deluje kao da je drzao usta u polozaju za izgovor slova O

fali mu i malo autoriteta u glasu, nekako je tunjav, zazvuci kao zanemocali dedica na momente, mogao je lepse taj vokal malo ali generalno mi ne smeta jbg brt

 

e da i Hero refren isto odlican haha

 

bas su ultra pamtljivi, kad je izasao album nisam ta 2 refrena mogao iz glave da izbacim danima

 

s growlom nemam problem, rece neko "pijani lemi" + malo steroida, meni je to okej sasvim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem se u durove i molove, ali znam kad nešto ne zvuči kako treba. E sad, možda je to stvar ukusa, ali ta modulacija što ti kažeš, ne znam šta je to, ali ovo je sve samo ne dobro zamišljeno. Ni ja ne mogu da izbacim te refrene iz glave, ali to ne znači da su dobri. Nemam ništa protiv pevanja u ovoj vrsti muzike, ali da to zvuči kao pevanje u De Mysteriis Dom Sathanas, God of Emptiness... Da se čovek naježi dok sluša... U odnosu na ove pesme ovo zvuči kao hor Kolibri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...