Jump to content

Acrimonious


Miilos

Recommended Posts

Za Acrimonious sam čuo na http://www.noevdia.com/news.php, a kako mi se sviđa većina albuma koji su izašli za NED, skinuo sam album da čujem.

 

Nisu loši, pa reko' ajde malo da ih reklamiram. Pomalo liče na Ofermod i Watain, samo su malo siroviji. Kome se svidja takva muzika, svideće mu se i Acrimonious sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Samo jedna ispravka - ovaj bend se ne nalazi na rosteru NED, vec Ajna offensive. Norma samo vrsi distribuciju.. slusao sam poslednji album, i dobri su. Jedina zamjerka je sto zvuce genericki, hvali mi tu malo vise originalnosti. Inace, meni je ovo dosta slicno sa muzikom Glorior Belli, posebno sa pretproslim albumom 'Manifesting the raging beast'. Kad smo vec kod tog benda, ovaj zadnji album mi se isto tako dojmio sablonskim - pretprosli mi je bio bolji, al eto mogao bih nocas malo da se posvetim ovim francuzima. Danas ionako slusam zadnji Merrimack i Aosoth...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Novi album je ubica, mada mi je trebalo otprilike desetak slušanja da se kockice slože. Elder of the Nashiym mi je od početka legla i verovatno mi je i ostala najbolja, ali nema slabe pesme na albumu, bezbroj dobrih rifova, ne mogu još uvek da ga uporedim sa prethodna dva, ali sve u svemu nisu razočarali.

 

P.S. Malopre su tek postavili full stream na facebook-u. Jedna stvar mi nije jasna. Kad je već gotova i muzika i omot, zašto bendovi ne postave album odmah da se skine na bandcamp ili kako god, možda i uzmu neki dinar, nego izbacuju pesmu po pesmu ili još gore trailere, a dešava se, kao sad, da album procuri mnogo pre nego što se oni sete da to odrade. Bestia Arcana još uvek ne objavljuju drugi album, a ja ga imam skoro godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...