Jump to content

Metallica

• Please log in to reply
16199 replies to this topic

Poll: Metallica

This is a public poll. Other members will be able to see which options you chose

Najbolja stvar sa Crnog albuma?

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote Guests cannot vote

#1 lemmy sixx

lemmy sixx

Izdajnik Of Metal

• iskreni članovi
  • 29858 posts

Posted 16 maj 2002 - 00:24

Posto su se teme o Metallici namnozile u beskonacnost,mislim da bi bilo najbolje da na ovoj temi raspravljamo o Metallici do mile volje.Znam da ce mnogi reci "A sta ce Metallica na thrashu,oni su se odavno prodali",ali njima je mesto ovde.Sve teme koje su povezane sa Metallicom,a nema nista pametno na njima,ce biti obrisane.Znaci,ovde mozete pljuvati ili uzdizati u nebo Metallicu do mile volje.

Rezultati izbora:

Spoiler

Edited by Talvi, 22 mart 2015 - 15:06.

Underkuruz said:

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има.
'Наш како, некима од нас је много битнија Звезда од квлтних бендова.
кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,
Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

Uskoro ce Partizan,nadam se da ce ih pobediti,iako navijam za Zvezdu.

#2 NIHILISTA

NIHILISTA

Anonimus of Metal

• članovi
  • 640 posts

Posted 17 maj 2002 - 08:52

Tacno je da je ovo dobra ideja ,ali mislim da ce se naci neki pametnjakovic koji ce da otvara beskonacno mnogo tema o Metallici i dalje.                    
"Ocekujete da vam kazem sta je umetnost?I da znam, zadrzao bih odgovor za sebe..."

#3 lemmy sixx

lemmy sixx

Izdajnik Of Metal

• iskreni članovi
  • 29858 posts

Posted 17 maj 2002 - 13:54

E pa takve teme ce na thrashu biti momentalno zatvorene.Nove teme o Metallici se mogu otvarati samo kada je rec o nekoj informaciji ili tako necemu.Glupave teme koje otvaraju likovi kao Lucifer ce biti zatvorene,a
i sve ostale koje smo vec milion puta prozvakali.                    

Underkuruz said:

кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,
Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

#4 kArLo

kArLo

Master of Metal

• Banovani
  • 2031 posts

Posted 17 maj 2002 - 22:48

E pa takve teme ce na thrashu biti momentalno zatvorene.Nove teme o Metallici se mogu otvarati samo kada je rec o nekoj informaciji ili tako necemu.Glupave teme koje otvaraju likovi kao Lucifer ce biti zatvorene,a
i sve ostale koje smo vec milion puta prozvakali.

Ne mozete da verujete kakvo divno osecanje imam u vezi sa tim sto su mesta priestova zaposeli ljudi koji na Metallicu gledaju objektivno. Naravno, mislim na Vilija i Lemija. biggrin.gifa:                    
I see you!

#5 RNA

RNA

Priest of Metal

• Počasni Moderator
  • 24132 posts

Posted 18 maj 2002 - 08:04

Posto su se teme o Metallici namnozile u beskonacnost,mislim da bi bilo najbolje da na ovoj temi raspravljamo o Metallici do mile volje.Znam da ce mnogi reci "A sta ce Metallica na thrashu,oni su se odavno prodali",ali njima je mesto ovde.Sve teme koje su povezane sa Metallicom,a nema nista pametno na njima,ce biti obrisane.Znaci,ovde mozete pljuvati ili uzdizati u nebo Metallicu do mile volje.

Prijatelju, za ovo
<a href="http://www.space-eater.com" target="_blank">
<!--coloro:#FF8C00--><span style="color:#FF8C00"><!--/coloro--><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->MUNICIPAL WASTE + SPACE EATER
11. СЕПТЕМБАР - ЖУПАЊА<!--sizec--></span><!--/sizec-->
<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo--><b><!--coloro:#00FF00--><span style="color:#00FF00"><!--/coloro-->SODOM + SPACE EATER & BOMBARDER & THE STONE
12. СЕПТЕМБАР - ДОМ ОМЛАДИНЕ<!--colorc--></span><!--/colorc--></b><!--sizec--></span><!--/sizec--></a>

#6 lemmy sixx

lemmy sixx

Izdajnik Of Metal

• iskreni članovi
  • 29858 posts

Posted 18 maj 2002 - 11:19

Ja ih obozavam,pa sam svejedno to napravio.Ja mislim da su svi odavno shvatili moje misljenje o Metallici,da ih postujem i cenim,i da cu ih uvek voleti (LOAD RULES!!!!!!!).Ali stvarno je bilo previse tema,i sa tim je sada zavrseno.                    

Underkuruz said:

#7 Will-O-The-Wisp

Will-O-The-Wisp

Master of Metal

• članovi
  • 1713 posts

Posted 18 maj 2002 - 14:57

Gospodo, glasanje "Da li je Metallica Heavy Metal bend???" je otvoreno na "Heavy" forumu!!! Dajte svoj glas!

Evo d aLemilicu oraspolozim - "Load" rules!!! (Btw, sta je to "Load"???  :mrgreen:  :twisted:  tongue.gif  Eno ga sjedi u ovdjasnjem CD-shopu i kad ga god vidim pomislim an Lemilicu!  :mrgreen:  8O )                    

#8 Hail Metal

Hail Metal

lord panjkovic of metal

• iskreni članovi
  • 11646 posts

Posted 19 maj 2002 - 16:24

Mislim da bi bilo najbolje da se otvore zasebni forumi Metallica i Iron Maiden,to su dva najpopularnija i najveca metal benda,tako da oni koji ne vole Metallicu ne bi dolazili na taj forum i obrnuto,time bi sprecili pojavljivanje Metallice na drugim forumima.                    

#9 wlado Burton RIP

wlado Burton RIP

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 881 posts

Posted 19 maj 2002 - 18:08

METALLICA JE BILA HEAVY......NE BIH KAZAO DA IMA VEZE SA TRASHOM OD MASTER OF PUPPETS                    
i put "fun" in funeral.

#10 Phantom Lord

Phantom Lord

Anonimus of Metal

• članovi
  • 252 posts

Posted 19 maj 2002 - 20:49

Mislim da bi bilo najbolje da se otvore zasebni forumi Metallica i Iron Maiden,to su dva najpopularnija i najveca metal benda,tako da oni koji ne vole Metallicu ne bi dolazili na taj forum i obrnuto,time bi sprecili pojavljivanje Metallice na drugim forumima.

To sam i ja hteo da predlozim.
Potpuno te podrzavam,Hail.                    
In wildness is the preservation of the World
So seek the Wolf in Thyself

#11 kArLo

kArLo

Master of Metal

• Banovani
  • 2031 posts

Posted 19 maj 2002 - 21:33

Ako otvorite novi forum za Metallicu, ja cu da trazim novi forum za Slipknot, za Korn, za Zemun (paz'te, ovde bi moglo svasta da bude biggrin.gifa: ), za Ameriku... ohmy.gif                    
I see you!

#12 YuMetallicA

YuMetallicA

Anonimus of Metal

• članovi
  • 25 posts

Posted 19 maj 2002 - 22:54

I ja se slazem!!!                    

#13 Hail Metal

Hail Metal

lord panjkovic of metal

• iskreni članovi
  • 11646 posts

Posted 20 maj 2002 - 21:47

Mislim da bi bilo fer i korektno prema svima da se otvore ova dva foruma,objektivno to su dva najpopularnija metal benda,i nikakvi Kornovi i slipknotovi zajedno nemaju toliko fanova kao jedan od ova dva benda)                    

#14 HammerFall

HammerFall

Anonimus of Metal

• članovi
  • 138 posts

Posted 20 maj 2002 - 22:14

Znate sta?
MetallicA je najbolji bend svih vremena, a vi mozete da se cesete.
Samo cete izmislajti neke bendove, jer je iz nekog GLUPOG razloga ne volite.
METALLICA RULESSSSSSSS                    

#15 Will-O-The-Wisp

Will-O-The-Wisp

Master of Metal

• članovi
  • 1713 posts

Posted 21 maj 2002 - 13:39

Znate sta?
MetallicA je najbolji bend svih vremena, a vi mozete da se cesete.
Samo cete izmislajti neke bendove, jer je iz nekog GLUPOG razloga ne volite.
METALLICA RULESSSSSSSS

Imas tako lijep nick a lupis takvu glupost! Cccccccc...

HammerFall moze patos bre da brise sa Metallicom!!!

Hail HammerFall (ne ti, vec Oscar i co.)!!!                    

#16 Blackmore

Blackmore

Anonimus of Metal

• članovi
  • 268 posts

Posted 21 maj 2002 - 16:48

Zar na svakoj temi na kojoj se spominje metallica mora da dodje do prozivanja?                    
`When I was a child
I caught a fleeting glimpse
Out of the corner of my eye.
I turned to look but it was gone
I cannot put my finger on it now
The child is grown,
The dream is gone.
I have become comfortably numb.`
Roger Waters,`79

#17 lemmy sixx

lemmy sixx

Izdajnik Of Metal

• iskreni članovi
  • 29858 posts

Posted 21 maj 2002 - 17:23

Metallici je mesto na thrashu.Nije mi jasno gde bi drugde trebala biti.
Svi albumi do Load-a su cisti thrash,i ne vidim svrhu vasih prepiranja oko tih stvari.Procitajte moj prvi post,i videce u cemu je zapravo svrha ove teme.                    

Underkuruz said:

#18 kArLo

kArLo

Master of Metal

• Banovani
  • 2031 posts

Posted 21 maj 2002 - 18:54

Lemmy, thrash albumi su zakljucno sa Masterom. Ali se slazem da im je mesto na Thrashu i samo na Thrashu.                    
I see you!

#19 lemmy sixx

lemmy sixx

Izdajnik Of Metal

• iskreni članovi
  • 29858 posts

Posted 21 maj 2002 - 23:29

A sta je po tebi "...And justice for all"?Da nije to mozda neki power/progressive/death/necroblack/hiphop/doom/pop metal?Ma ajde,to je cisti thrash!Isto kao i "Black",ali je tu vec u malo blazem obliku.
Metallica = Thrash                    

Underkuruz said:

#20 kArLo

kArLo

Master of Metal

• Banovani
  • 2031 posts

Posted 22 maj 2002 - 10:18

And(?)justice mozda i moze da se prosvercuje kao thrash (dok se ne smisli sta je) ali Black je toliko daleko od thrasha da nema govora o nekakvom 'malo izmenjenom' thrashu. ohmy.gif                    
I see you!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )