Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Mada kada je u pitanju metal 90-tih Skandinavci vladaju! Jedino što ne podnosim kod njih je blek metal.

Skandinavski metal >>>>>>>> američki metal(za 90-te naravno).

 

 

Jeste kurac, jedino baš dobro iz skandinavije je švedski osdm, po koji black i melo death, ostalo sve izvikano do jaja, naravno ne računajući najgore spodobe sa američkog tla (nu, nwoahm..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Far Beyond Driven, The Greath Southern Trendkill >>>>>>>>>>>>>> svi ti albumi djuture, a ako računamo i underground, dva albuma jedu (JEBU) sve živo izašlo u tom periodu, Here in After i Millennium!

 

 

Mislim da je Pantera mnogo prenaduvan i precenjen bend u svetu metala. Nikad njihovu muziku nisam smatrao kvalitetnim metalom. Dajm je tehnički vrlo potkovan gitarista, ali ja nimalo ne volim njegove seljačke, teške rifove u pesmama Pantere. Mislim da je Pantera deformisala treš metal i da su glavni razlog zašto je američka metal scena krenula nizbrdo. Još jedna stvar, ne podnosim Fila Anselma.

Dosta skandinavskih metal bendova su daleko kvalitetniji od američkog BREND metal benda Pantere.

Edited by Texas King
  • Upvote 1
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to Teksaški kralj, a ne voli Panteru haha.. ne pazi kapiram šta hoćeš reći, ima tu i malo istine, ali ipak mislim da dosta ljudi površno gleda na njih, čuli par hitova na tv-u i na osnovu toga grade mišljenje. Ne kažem da je u pitanju najgenijalniji bend, ali ipak "trve" metalci olako blate i nipodaštavaju ovaj bend, koji je u jednom od najlošijih perioda po metal ponosno naglašavao čemu pripada i uprkos mešanju velikih izdavačkih kuća ostao veran fanovima i pravio čak sve teže i brutalnije albume!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

сањао сам наступ металике и пантере са све дајмбегом (?) на загребачком максимиру. све се црнило од раздраганог света, пљусак, црни облаци, узјаши муњу... и хетфилд је био стандардно обучен у црно.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...