Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Vidim spore se u americi, da li bi napunili stadione, neki fanovi smatraju da, vise od pola zna samo nekoliko pesama sa blek albuma,moguce je, kad dragana mirkovic se hvali,da je bila na njihovom koncertu i djuskala uz neke pesme, mislim se, cuti siso i ne seri, pevaj gastarbajterima

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože, koliko je smešno i porediti bilo koji drugi bend s ovim monstrumom

 

 

i najjača priča

 

http://teamrock.com/...uee-london-1990

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_btde1ZwscQ

 

Zamisli koliko su se zajebali ovi što nisu htjeli da gledaju predgrupu. Zamisli dođeš na Metal Church, i skontaš da si prije sat vremena mogao gledati Metallicu zajedno za još 500 srećnika,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek je tako sa stadionskom publikom, ali prestrogo je reci da su to samo stvari sa Crnog. Tu su i One, Master, Seek, Fade, For Whom, Memory... Plus 6 novih i eto gotovo cele liste. Za stadione i jeste greatest hits lista. Metallica nije svirala 8 godina u Americi i iza sebe ima dobar album, to je kljuc zasto sviraju stadione. Osam godina je jako dug period, zamislite da od 1990. do 1998.nisu svirali? Plus novih bendova koji bi ih eventualno potisli nema na vidiku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo da dodam da je Metallica najveci Haevy Metal bend. biggrin.gifa: biggrin.gif

 

Nazalost samo bila biggrin.gifa:

 

:no:

 

Da li ces je ti nositi tvoja stvar.Ja sve moje Metallica majce i dalje nosim,i uvek cu ih nositi. biggrin.gifa:

 

tako je

 

I ja mislim da je za trenutnu muzicku situaciju u kojoj se bend nalazi kriv Lars.Ali za "Load" i "ReLoad" je jedini "krivac" James.I svaka mu cast na tome!!! biggrin.gifa:

 

I wasn’t 100 percent on with it, but I would say that that was a compromise," he offered, continuing, "I said, ‘I’m going with Lars’ and Kirk’s vision on this. You guys are extremely passionate about this, so I’ll jump on board, because if the four of us are into it, it’s going to be better."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mojne da izazivaš lemija da kopa tvoje postove iz tog perioda.

 

Iz tog perioda on nema postove...verovatno nema ni kasetu Riblje Corbe koju je bas tada kupio na pijaci u Zitistu.

 

I wasn’t 100 percent on with it, but I would say that that was a compromise," he offered, continuing, "I said, ‘I’m going with Lars’ and Kirk’s vision on this. You guys are extremely passionate about this, so I’ll jump on board, because if the four of us are into it, it’s going to be better."

 

Ma jeste, on napisao ceo album, ali zapravo to nije bila njegova ideja. Sere ko patka.

 

Load i Blek najbolji Metalika albumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...