Jump to content

Crossover Thrash bendovi


Speed_Dead

Recommended Posts

Bravo,nisam ni sumnjao da znaš,jel vidim da su ti D.R.I. omiljeni bend kao i meni!

 

Pc deathsquad ,jel znaš za njih

Loss for words-Prey

Iron christ

M.S.T. najbolji evropski crossover bend

 

Proveri ovo pa javi kako ti se svidja!

 

Da prebacim ovde jer je ova tema baš za to.

Pc deathsquad - nisam nešto oduševljen njihovim albumima, uglavnom je produkcija loša a i pesme su slabe. Više sam očekivao od John Lockjaw-a pošto su Pitboss 2000 i OLC zakon.

 

Loss for words-Prey - znam i za njih. Oni mu dođu kao njujorški Wehrmacht. Smešni likovi, izgledaju kao švabe. Nije loš album. A i omot je crtao Tagart koji je radio omote za Crumbsuckers prvi i Whiplash prvi. Evo linka:

Loss for Words - Prey (1989)

 

Iron christ - i oni su matori bend iz valjda Merilenda ili tako nešto, imaju jedan EP  koji je krš i LP koji je dobar ali malo istripovan crossover.

Ironchrist - Getting The Most Out Of Your Extinction (1990)

M.S.T. - E za njih nisam čuo nikada pre, ali sada mi je jasno i zašto. Pesme su na francuskom a svirka je u fazonu matorog Suicidala. Našao sam samo prva dva EPa, a LP nisam tako da bi link za to pozdravio. EP-ovi su malo krš ali nisu loši, ipak francuski me tu najviše nervira.

M.S.T. - P.U.C. EP (1988)

M.S.T. Scrunch! EP (1988)

 

Evol - Experiment in fear - Ovo sam sada prvi put čuo. Nisam imao pojma da postoji ovaj bend, a stvarno je odličan Venice crossover. Malo agresivniji Excel. Dobra preporuka.

Evol - Experiment In Fear [1992]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da prebacim ovde jer je ova tema baš za to.

Pc deathsquad - nisam nešto oduševljen njihovim albumima, uglavnom je produkcija loša a i pesme su slabe. Više sam očekivao od John Lockjaw-a pošto su Pitboss 2000 i OLC zakon.

 

Loss for words-Prey - znam i za njih. Oni mu dođu kao njujorški Wehrmacht. Smešni likovi, izgledaju kao švabe. Nije loš album. A i omot je crtao Tagart koji je radio omote za Crumbsuckers prvi i Whiplash prvi. Evo linka:

Loss for Words - Prey (1989)

 

Iron christ - i oni su matori bend iz valjda Merilenda ili tako nešto, imaju jedan EP koji je krš i LP koji je dobar ali malo istripovan crossover.

Ironchrist - Getting The Most Out Of Your Extinction (1990)

M.S.T. - E za njih nisam čuo nikada pre, ali sada mi je jasno i zašto. Pesme su na francuskom a svirka je u fazonu matorog Suicidala. Našao sam samo prva dva EPa, a LP nisam tako da bi link za to pozdravio. EP-ovi su malo krš ali nisu loši, ipak francuski me tu najviše nervira.

M.S.T. - P.U.C. EP (1988)

M.S.T. Scrunch! EP (1988)

 

Evol - Experiment in fear - Ovo sam sada prvi put čuo. Nisam imao pojma da postoji ovaj bend, a stvarno je odličan Venice crossover. Malo agresivniji Excel. Dobra preporuka.

Evol - Experiment In Fear [1992]

 

Bravo,

 

M.S.T. album sam kupio od jednog kolekcionara iz Belgije i stvarno ne znam gde ima da se skine,jedino ja da ti narežem,to je ubedljivo najbolje njihovo izdanje,a meni francuski ne smeta ni malo!

Pc death squad,hm,meni je onaj njihov novi mini cd zakon i baš je dobra produkcija,da li si slušao taj cd od sedam pesama?

Evo preporuka za dalje:

Doomwatch-a symphony of decadence

Sixty nine-Just for the fun

Infamous sinphony-Manipulation

Dead serious-It's a nice day

The Unsane-Slap of reality

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od ovih tvojih poslednjih preporuka, moram da priznam samo dva benda su mi ok.

Doomwatch nije los. ne znam s koji bendom bih ga uporedio, jer mi ne lici ni na koga konkretno ali i pored toga sve vreme imam utisak kao da sam sve to vec negde cuo. poslednje dve pesme su mi najbolje, a najvise su i hardcore.

Infamous Sinphony su za razliku od ovih prethodnih ocigledna kopija Acusseda, ali mi to preterano ne smeta. album moze da se slusa, dobro je riljanje.

Daj jos neke bendove :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ovih tvojih poslednjih preporuka, moram da priznam samo dva benda su mi ok.

Doomwatch nije los. ne znam s koji bendom bih ga uporedio, jer mi ne lici ni na koga konkretno ali i pored toga sve vreme imam utisak kao da sam sve to vec negde cuo. poslednje dve pesme su mi najbolje, a najvise su i hardcore.

Infamous Sinphony su za razliku od ovih prethodnih ocigledna kopija Acusseda, ali mi to preterano ne smeta. album moze da se slusa, dobro je riljanje.

Daj jos neke bendove :mhihi:

 

Uh,skoro da sam iscrpeo sve svoje tajne favorite,ali da pokušam sa ovim predlozima!

 

Deathrage-Self conditioned,self limited (najači italijanski thrash/crossover album)

Megamosh-Call to an account (nekad bili na evropskoj turneji sa Wehrmacht)

Erosion-Mortal agony (nemački tehno thrash/crossover)

Possuido pelo cao-Possessed to circle pit (nov bend iz Brazila,ubio sam se dok nisam pronašao ploču da kupim)

Acrophet-Faded glory verujem da znaš za ovo,ali čisto da proverim,veoma podcenjen bend ali jedan od retkih koji u svom opusu nije imao ni jednu sporu stvar

Machiavellian Regression-Acid Reign kanadski thrash crossover (plaćam do jaja za ovu ploču ako iko ima da proda)

Adversity-Lost it all još jedan kanadski bend

Sliced pimples ovo je punk/crossover bend iz Danske,ponosni sam vlasnik obe ploče,jako su redke

Metal Onslaught-Cease to exist ovo sigurno znaš,meni je ovaj album bio bolji nego Morbid visions,kad je izašao onaj split cd na shark records

 

 

Nisam na gajbi,pa vadim bendove iz glave,moraću da proberem po svojoj kolekciji pa da vidim da li sam nešto zaboravio!Uskoro ću ti napisati moj top ten crossover bendova,pa ti vidi da li se slažeš sa mojim izborom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deathrage-Self conditioned,self limited (najači italijanski thrash/crossover album)

 - ovaj bend nisam slušao ranije i priznajem da sam iznenadjen koliko je dobar. odlična preporuka. hvala!

Megamosh-Call to an account (nekad bili na evropskoj turneji sa Wehrmacht)

- švabe! minus u startu. iskopirali su svaki ton. krossover tankard. jedva sam ih našao na nekom starom disku da ih ponovo preslušam. baš sam se nasmejao. municipal waste bi trebalo da čuju ovo jer megamosh su radili isto što i oni ali davne '89. provali "SOD omot". zviždanje na mr. brown me nasmejalo do suza. baš su zabavni. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Erosion-Mortal agony (nemački tehno thrash/crossover)

 - isto švabe. ali ovaj album im je ooooodličan. ni jedan švapski bend nije zvučao ovako ozbiljno i pored toga što su krossover. šteta što su im kasniji albumi teško smaranje

Possuido pelo cao-Possessed to circle pit (nov bend iz Brazila,ubio sam se dok nisam pronašao ploču da kupim)

 - provalio sam ih. jedan od boljih novih bendova. mešavina d.r.i. agnostic front i, na

ravno, ratos de porao.

Acrophet-Faded glory verujem da znaš za ovo,ali čisto da proverim,veoma podcenjen bend ali jedan od retkih koji u svom opusu nije imao ni jednu sporu stvar

 - ja sam acrophet uvek kapirao kao klasičan thrash (liče mi malo na stari sacred reich). jeste da imaju par kratkih brzih krossover stvari ali ostalo je čist vrhunski thrash.

Machiavellian Regression-Acid Reign kanadski thrash crossover (plaćam do jaja za ovu ploču ako iko ima da proda)

 - šta će ti bre ovo? jeste da ima par interesantnih stvar ali sve zvuči kao loš demo nekog domaćeg benda.

Adversity-Lost it all još jedan kanadski bend

 - za ove se baš vidi da su bili žešći klinci kada su snimili ovaj album. trude se oni ali sve je u potpunom neredu :mrgreen::mrgreen:

Sliced pimples ovo je punk/crossover bend iz Danske,ponosni sam vlasnik obe ploče,jako su redke

 - ovaj bend nisam našao na netu

Metal Onslaught-Cease to exist ovo sigurno znaš,meni je ovaj album bio bolji nego Morbid visions,kad je izašao onaj split cd na shark records

 - u potpunosti se slažem. album je odličan. zvuk je malo kanta ali su stvari neprejebive.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti moja lista top 20 crossover albuma!

 

Excel-Split image

D.R.I.-Four of kind

No mercy-Widespred bloodshed

Cro-Mags-Best wishes

Crumbsuckers-Life of dreams

Leeway-Born to expire

Suicidal tendencies-Join the army

Ludichrist-Powertrip

S.O.D.-Speak english or die

Municipal Waste-Hazardous mutations

Uncle slam-Say uncle

M.O.D.-U.S.A. for M.O.D.

Ratos de porao-Brasil

Wehrmacht-Beermacht

Excel-The jokes on you

Suicidal Tendencies-How will i laugh....

Ludichrist-Immaculate deception

Cro-Mags-Alpha and Omega

Beowulf-S/T

M.O.D.-Gross misconduct

 

Što se tiče daljih predloga uglavnom sam sve iscrpeo ali, šta kažeš na bend Sacriliege B.C.-Party with god ili možda argentinski bend Diferentes Actitudes Juveniles,ovo je stari bend i jako je redak,to je omiljeni bend Lu Kolera iz S.O.I.A. U svakom slučaju ako si iz Beograda možemo i da se uživo ispričamo,pošto vidim da smo na ovom postu jedini!Uživaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ti listaicon_rockdevil.gif

 

Evo ovo je moja:

 

S.O.D.-Speak english or die

Crumbsuckers-Life of dreams

No mercy-Widespred bloodshed

D.R.I.-Dealing with it

Cro-Mags-Best wishes

Suicidal tendencies-Join the army

D.R.I.-Four of kind

Leeway-Born to expire

Municipal Waste-Hazardous mutations

Suicidal Tendencies-How will i laugh....

Excel-The jokes on you

Blunt Force Trauma-Hatred For The State

Ratos de porao-Brasil

Agnostic Front-Cause for alarm

Pro-Pain-Full taste of freedom

M.O.D.-U.S.A. for M.O.D.

Excel-Split image

Uncle slam-Say uncle

Wehrmacht-Beermacht

Ludichrist-Immaculate deception

Kao sto vidis malo sam izmenio redosled i dodao par mojih favorita, ali u pitanju su sitniceicon_mrgreen.gif

 

Sacriliege B.C. sam slušao i nisam previše oduševljen prvenstveno zbog loše produkcije.

Diferentes je zakon bend, album Realidad Virtual je jedan od najbesnijih albuma koje sam ikada čuo. Sve prišti od agresije. Ludački brejkovi i dranje pozadinskih vokala je neviđeno. Šteta što im prvi album nije ni blizu toga.

Pošto si se ti, kako kažeš, "ispucao" (mada sam ja siguran da imaš još dobrih bendova u rukavu ali ti trenutno ne padaju na pamet) evo nekoliko mojih preporuka. Ako si slušao odkomentariši a ako nisi obavezno potraži na netu nećeš se zajebati.

 

Od starih bendova preporučujem:

Haywire - Private Hell (1989)

Mace - The Evil in Good (1987)

Guillotine - Bring Down the Curtain (1989)

Clown Alley - Circus of chaos (1986)

Anger - Miami, Fl. (1995)

 

Od novijih:

Cross Examination - The Hung Jury (2006)

Cross Examination - Menace II Sobriety (2008)

Faithreat - Back To The Pit (2009)

Hellmouth - Destroy Everything, Worship Nothing (2009)

Set To Destroy - Drink By Day, Swerve By Night (2008)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ti listaicon_rockdevil.gif

 

Evo ovo je moja:

 

S.O.D.-Speak english or die

Crumbsuckers-Life of dreams

No mercy-Widespred bloodshed

D.R.I.-Dealing with it

Cro-Mags-Best wishes

Suicidal tendencies-Join the army

D.R.I.-Four of kind

Leeway-Born to expire

Municipal Waste-Hazardous mutations

Suicidal Tendencies-How will i laugh....

Excel-The jokes on you

Blunt Force Trauma-Hatred For The State

Ratos de porao-Brasil

Agnostic Front-Cause for alarm

Pro-Pain-Full taste of freedom

M.O.D.-U.S.A. for M.O.D.

Excel-Split image

Uncle slam-Say uncle

Wehrmacht-Beermacht

Ludichrist-Immaculate deception

Kao sto vidis malo sam izmenio redosled i dodao par mojih favorita, ali u pitanju su sitniceicon_mrgreen.gif

 

Sacriliege B.C. sam slušao i nisam previše oduševljen prvenstveno zbog loše produkcije.

Diferentes je zakon bend, album Realidad Virtual je jedan od najbesnijih albuma koje sam ikada čuo. Sve prišti od agresije. Ludački brejkovi i dranje pozadinskih vokala je neviđeno. Šteta što im prvi album nije ni blizu toga.

Pošto si se ti, kako kažeš, "ispucao" (mada sam ja siguran da imaš još dobrih bendova u rukavu ali ti trenutno ne padaju na pamet) evo nekoliko mojih preporuka. Ako si slušao odkomentariši a ako nisi obavezno potraži na netu nećeš se zajebati.

 

Od starih bendova preporučujem:

Haywire - Private Hell (1989)

Mace - The Evil in Good (1987)

Guillotine - Bring Down the Curtain (1989)

Clown Alley - Circus of chaos (1986)

Anger - Miami, Fl. (1995)

 

Od novijih:

Cross Examination - The Hung Jury (2006)

Cross Examination - Menace II Sobriety (2008)

Faithreat - Back To The Pit (2009)

Hellmouth - Destroy Everything, Worship Nothing (2009)

Set To Destroy - Drink By Day, Swerve By Night (2008)

 

 

Brate,jel se znamo ja i ti?Prosto je nemoguće da živimo u istom gradu a de se nikad nismo upoznali a imamo slične ukuse!Evi ti moj broj mob pa se javni da se upoznamo,ovako možemo do sutra!Znači moje ime je Bojan a ti samo reci da si Čuga,čuga i sve će biti jasno (064/316-48-42) Inače imam dosta majica i par kačketa na prodaju tvojih omiljenih crossover bendova!Što se tiče naših lista i ja i ti smo zaboravili da stavimo Gang green-You got it i nezaobilazni Acid reign-The fear To su meni do jaja albumi.Kad se budemo upoznali rečiću ti za još par bendova koje sanm našao među svojim diskovima i pločama,čovek uvek zaboravi nešto!

Čekiraj bend Anal hard iz Španije,do jaja su,već sam nekom ovde savetovao da čuje taj bend,meni su bolji od Madball!Ajde pa se javni bez ustezanja!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@excel fan

Druže ja sam iz Smedereva, ali kada budem dolazio u BG javljam ti se obavezno da se upoznamo. U međuvremenu možemo ovde na forumu da delimo pasiju prema božanskom crossoveru a možda nam se i još neko pridruži jer mnogi za dosta vrhunskog crossovera ni neznaju jer je crossover uvek bio veći underground i od metala i od hardcorea pa ljudi ni ne znaju šta tu valja.

Majce i kape sam, iskren da budem, prerasto, tako da mi to ne treba. Muzika je ono što je bitno, sve ostalo je poza.

 

Anal Hard sam slušao i sviđa mi se "Esto Es Una Mierda" ima ubitačnu produkciju, dok mi je "5 Años De Duro Anal" običan dosadni beatdown kakvog sada ima na sve strane. 

Ipak sve to ne može ni da priđe prvim albumima Madballa.  Set it off i DMS su neprevaziđeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi ste vas dvojica foliranti!!! Kao slušate crossover, a ni jedan album od The Accused vam nije među prvih 20!!! Sramota!!! Čak ih niste ni pomenuli!!! ... no.gif

 

De,de,nemoj da se jediš!Mi smo na ovom postu počeli da spominjemo samo malo poznate crossover bendove a za The Accused znaju i mala deca!To što nije na našim top listama ne znači da ih bar ja ne volim,by the way imam na originalima par njihovih diskova i prvi album na ploči,prvo izdanje a imam i njihov koncert na dvd-ju,kao što vidiš volim ih dosta!Prosto imam bendova koje više volim,ni Cryptic nije ušao u top listu a obožavam ih!Ajde priključi se i ti na ovom topicu sa tvojim predlozima!Crossover rules!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Accused je vrlo dobar, ko u starim danima. Ipak Acussed nije za prvih 20.

Ja sam ubeđen da je Tardy iz Obituary slušajući Accused dobio inspiraciju za svoj stil pevanja.

 

Što se Cryptica tiče prva dva su dobra i to drugi više nego prvi i to mu je to.

 

Kakvi ste vas dvojica foliranti!!! Kao slušate crossover, a ni jedan album od The Accused vam nije među prvih 20!!! Sramota!!! Čak ih niste ni pomenuli!!! ... no.gif

 

Folirant ti u gaćama! icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

excel fan ne može da bude folirant u životu. jel vidiš da čovek sve dobre albume ima ili na pločama ili na diskovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Accused je vrlo dobar, ko u starim danima.  Ipak Acussed nije za prvih 20.

Ja sam ubeđen da je Tardy iz Obituary slušajući Accused dobio inspiraciju za svoj stil pevanja.

 

Što se Cryptica tiče prva dva su dobra i to drugi više nego prvi i to mu je to.

 

 

 

Folirant ti u gaćama! icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

excel fan ne može da bude folirant u životu. jel vidiš da čovek sve dobre albume ima ili na pločama ili na diskovima

 

Novi Accused je stvarno dobar mada mi je prethodni album ipak bolji. Ja sam za obojicu rekao da ste "foliranti" jer ste zaboravili The Accused!!! Martha Splatterhead madest strories ever told je bolji album od bilo kog Municipal Waste. Excel fan izgleda ima dosta albuma ali mnogo brate potencira šta ima na CDu a šta na ploči kao da je to najbitnije. Mene mrzi da nabrajam ali verujem da bi ti se svidelo kada bih započeo :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

De,de,nemoj da se jediš!Mi smo na ovom postu počeli da spominjemo samo malo poznate crossover bendove a za The Accused znaju i mala deca!To što nije na našim top listama ne znači da ih bar ja  ne volim,by the way imam na originalima par njihovih diskova i prvi album na ploči,prvo izdanje a imam i njihov koncert na dvd-ju,kao što vidiš volim ih dosta!Prosto imam bendova koje više volim,ni Cryptic nije ušao u top listu a obožavam ih!Ajde priključi se i ti na ovom topicu sa tvojim predlozima!Crossover rules!

 

Ne jedim se nego me samo nervira kada neko stavi među prvih 20 Municipal Waste, a ne stavi The Accused. Treći Accused je za bilo koji Municipal Waste pojam. To je legenda. Municipal Waste je dobar ali brate izgledaju kao poslednji šabani. Ni Nemci se više tako ne oblače :icon_ne: . Mada poslednji albumi su stvarno super.

Što se tiče The Accused drago mi je da ih slušaš mada nema potrebe da mi nabrajaš šta na čemu imaš. Bitno je da imaš i da slušaš. Meni su oni omiljeni bend i od njih imam sve na originalima sem Hymns For The Deranged jer me one obrade strašno nerviraju. Imam i neke The Archive Tapes iz perioda 81-86. DVD mi se uopšte ne sviđa.

Vidim da si fan Excela. Excel volim više od The Accused i imam stvarno zavidnu kolekciju raznih njihovih izdanja. Prva dva albuma imam na ploči kao i dva singla iz perioda The Joke's On You. Prva dva albuma imam i na originalnim CDima ali ona izdanja koja na sebi imaju i bonuse. Imam čak i treći album na disku :no: . Imam i dosta koncerata Excela u nekoj od video formi, a najčešče u DVD formatu. Ne mogu da brojim ali ima ih sigurno petnaestak. Neki snimci su slabi ali su zato neki više nego odlični. Posebno mi je drago jer sam uspeo da nabavim na originalu neoficijalni DVD koji je objavila neka nezavisna kuća u jako malo primeraka. U pitanju je DVD na kome se nalazi 5 koncerata iz L.A. iz perioda 1986-1992. Prva dva koncerta iz 1987 i 1988 su slabo snimljena ali zato ovi iz 1989, 1990 i 1992 su odlični.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj bre! Da to nije ovo

 

excel_live-in-LA_1987-92_dvd_cover.jpg

 

Upravo to. Svaka čast ČugaČuga!! Jako je malo originala koje posedujem koji su mi draži od ovog DVDja. Kako je ovo objavila neka mala nezavisna kuća postoje kopirana izdanja ali sa drugim omotima koje je ko zna ko radio. Ovaj omot je pravi. Postoje još nezavisnih izdanja sa nekim od njihovih nastupa iz početka devedesetih ali na tim omotima se ne nalaze crteži karakteristični za Excel već uglavnom njihove slike slične onoj na poleđini sa The Joke's On You.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Accused je vrlo dobar, ko u starim danima. Ipak Acussed nije za prvih 20.

Ja sam ubeđen da je Tardy iz Obituary slušajući Accused dobio inspiraciju za svoj stil pevanja.

 

Što se Cryptica tiče prva dva su dobra i to drugi više nego prvi i to mu je to.

 

 

 

Folirant ti u gaćama! icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

excel fan ne može da bude folirant u životu. jel vidiš da čovek sve dobre albume ima ili na pločama ili na diskovima

He,he,al su se ovde stvari dosta proširile odkako sam zadnji put bio na ovom postu!Moje mišljenje je da iz svake rasprave i razmene mišljenja može da izađe samo nešto konstruktivno a ne nešto loše,znači sve je to zdrav način komuniciranja.Nego da ti se zahvalim na prošlim predlozima,neke bendove sam slušao a onaj bend Anger je pravo otkriće za mene!Slede komentari!

Clown alley (nikada nisam bio načisto sa ovim bendom,uvek mi je album bio pola-pola,u svakom slučaju originalan crossover)

Haywire-dosta komplikuju i definitivno mi se nikad nije svideo album

Guillotine-nije loše ali mogu da prođem i bez njih

Set to destroy-ovo je zakon i uopšte nisam znao da su izdali album,pisao sam im nekoliko puta sa pitanjem gde mogu da pazarim njihov cd,nikad nisam dobio odgovor,u svakom slučaju straight faced sa jačom produkcijom

Blunt force trauma-za njih znam jel imam na cd onaj mini kako beše Good morning Amerika,odličan crossover,kupiću ga sigurno

Hellmouth-ovo mi se uopšte ne dopada,ima puno modernih sranja i definitivno nisu za mene

Faithreat-pravo otkrovenje,ovi Grci poludeše u poslednje vreme,strava i kupujem cd sigurno

 

Sad sam ja opet na redu sa predlozima,jel tako?

 

Stari bendovi:

Otra salida-Sin Respeto

The Brood-S/T

Beyond possession-Tell tale heart 7" i lp Is Beyond Possession

Hard Fast And Loud-Kill steal and destroy

Headfirst-Back in control

Bloodcum-Death by a....

Harter attack-Human hell

 

Novi bendovi:

 

Deal with it-End time prophecies

Holier than thou?-Hating of the guts (ovo je zakon svih zakona)

Icepick-Goldrush (holandski odgovor na Cro-Mags)

Ramming speed-Brainwreck

Destruction's end

Until the fall-Enslaved

Voetsek-Infernal command

Gun's up!-Outlive (simpatičan pokušaj da se oživi sećanje na Leeway)

 

Posle ovih predloga,ja više stvarno ne znam šta više da predložim,sve ostalo bi bilo proširivanje i udaljavanje od teme1

 

ps:hvala što me braniš od ovih napada,al čovek nikada ne može svima da udovolji.Inače,definitivno se javi kada budeš dolazio na Municipal!

ps:Još jedna stvar,u nedelju u klubu Žica svira jedan italijanski bend koji zvuči poput prvog Lethal Aggression,stvarnio je dobro,ma oduševio sam se!

 

Ne jedim se nego me samo nervira kada neko stavi među prvih 20 Municipal Waste, a ne stavi The Accused. Treći Accused je za bilo koji Municipal Waste pojam. To je legenda. Municipal Waste je dobar ali brate izgledaju kao poslednji šabani. Ni Nemci se više tako ne oblače icon_ne.gif . Mada poslednji albumi su stvarno super.

Što se tiče The Accused drago mi je da ih slušaš mada nema potrebe da mi nabrajaš šta na čemu imaš. Bitno je da imaš i da slušaš. Meni su oni omiljeni bend i od njih imam sve na originalima sem Hymns For The Deranged jer me one obrade strašno nerviraju. Imam i neke The Archive Tapes iz perioda 81-86. DVD mi se uopšte ne sviđa.

Vidim da si fan Excela. Excel volim više od The Accused i imam stvarno zavidnu kolekciju raznih njihovih izdanja. Prva dva albuma imam na ploči kao i dva singla iz perioda The Joke's On You. Prva dva albuma imam i na originalnim CDima ali ona izdanja koja na sebi imaju i bonuse. Imam čak i treći album na disku no.gif . Imam i dosta koncerata Excela u nekoj od video formi, a najčešče u DVD formatu. Ne mogu da brojim ali ima ih sigurno petnaestak. Neki snimci su slabi ali su zato neki više nego odlični. Posebno mi je drago jer sam uspeo da nabavim na originalu neoficijalni DVD koji je objavila neka nezavisna kuća u jako malo primeraka. U pitanju je DVD na kome se nalazi 5 koncerata iz L.A. iz perioda 1986-1992. Prva dva koncerta iz 1987 i 1988 su slabo snimljena ali zato ovi iz 1989, 1990 i 1992 su odlični.

 

I za tebe stoji ista ponuda kao i za Čuga,Čuga,javi se pa da se upoznamo,najbolja je komunikacija uživo,tet a tet,ova virtualna je dobra samo ako si na drugom kraju sveta!Na kraju je dobro ispalo što sam nabrajao šta imam na pločama jer ti ne bi otkrio da imaš taj dvd od Excel!Da li možeš da mi to presnimiš,odužiću ti se,imam i ja dosta certova raznoraznih bendova!Pozdrav i neka se još neko uključi na ovom forumu!CROSSOVER STILL LIVES!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...