Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

drugi link sve uredno. moguce i da mene jebe ovaj seljacki net pa nije skinuo lepo, iako mi nije prijavljivao problem u downloadu, pisalo da je skinuto kako treba..

 

elem, meni je ovo na prvih 2,3 slusanja odlicno, neverovatno kako ide sve vreme mid tempo a ne dosadi ni u jednom trenutku, pogotovu sto se ja obicno lozim na te prog zajebancije, promene ritma, tempa itd. sve vreme je neka prenapeta atmosfera, kao da su digli to na malo visi nivo od prvog albuma, ali poredjenja cu kad se naslusam podrobnije. bas teske bolestije

definitivno jedan od interesantnijih novih francuskih bendova, jako ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricao sam vec negde po forumu, skidao sam filmove pre par godina preko torenta u nemackoj pa mi stigla kazna 800 evra, doduse nisam platio, malo kasnije stiglo upozorenje nekakvo i nisu vise cimali. ako sam dobro razumeo tad, random privatne advokatske firme spijuniraju i imaju uvid u to i oni to salju, pa ko se upeca, upeca, ali bih ipak da izbegnem neprijatnosti :haha:

 

raspitivao sam se na temi o browserima o tome, kako sam tu skapirao, ta p2p sranja treba da izbegavam i pored vpn-a, pa skidam samo s direktnih linkova, za sad nije stiglo nista :haha:

 

zato kad odem kuci nosim eksterni hdd pa cu ceo terabajt muzike da skinem

Share this post


Link to post
Share on other sites

slsk je isto peer to peer, nisam 100% siguran, ali mislim da bi i za to mogli da ti prave problem...

:(

 

inace na prvo slusanje haos, teski ludaci, pola ne mogu da povatam. najjace sto su ostavili istu produkciju bubnja kao na prvom albumu haha

moci cu da napisem nesto normalno tek nakon nekih 10 slusanja, jos treba i Converge do besvesti da obrcem

 

mogao bih nekad i onaj drugi album da im preslusam posteno uskoro, cuo sam ga jednom nekad i nisam se nesto vracao na njega, ne secam se skoro nicega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...