Jump to content

Deine Lakaien


Recommended Posts

Mislim da jos nije bila tema o ovom FENOMENALNOM bandu....Dakle ljudovi sta vi mislite o njima?!?!?

Ja imam svega njihovih 7-10-ak pesama.... i to je sve.... Posto albume njihove nigde ne mogu naci :cry::cry::cry: Inace... Najbolje pesme su mi Love me to the end i Lonely......!!!!!!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: I definitivno su mi jedan od OMILJENIH bandova......

Sta vi mislite??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se isto svidja samo nekoliko pesama, narocito 'Into My Arms' i 'Mirror Man', uglavnom zato sto Veljanov fantasticno peva... ali nazalost, vecina pesama zvuci inferiorno u odnosu na to pevanje, pa zato ne mogu bas reci da slusam ovaj bend.

 

Albumi? Mislim da imaju sve u Plastic Noisu, za pocetak. A ja bih ti takodje preporucila i album Crusaders od Estampie gde gostuje Veljanov i koji je blago receno savrsen smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mene Branislava uvek iznenadjujes posto sam mislio da ti ne volis zvuk koji vuce na elektro smile.gif

Imam ja skor osve od Veljanova u raznim izdanjima sto znaci skoro sve od Daine Lakaien plus dva solo albuma i Qntal II. Qntal I mi uskoro stize. Iz toga se da zakljuciti da m ise sve to dobrim delom dopada smile.gif

Inace ako neko nije znao Veljanov je Makedonac i sasvim dobro govori srpski. Znam lika koji je rodjen i zivi u Nemackoj, ali su mu roditelji odavde, a sestra mu jos

zivi u Novom Sadu. Covek se uvek raduje kada sretne Veljanova posto se lepo ispricaju na srpskom smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas sam upravo nabavila jedan album od DL.... istoimeni... "deine Lakaien".. koji je mnogo dobaaaaar!!!!!!!

 

Inace.... Bozo.... Samno ti tu pisi kako sve imash.... samo opusteno...... :x ohmy.gif ali imam jedno pitanje za tebe..... kako bih ja to tebi mogla da uzmem te cd's??????? (ali da se ne cimam do NS-a) :? :? :? biggrin.gifa: :wink::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bozo ako se mlatis sa nekim sa YUMN-a, vrlo rad sam da ti pomognem smile.gif

A sto se tice diskova koje nosis, posalji mi tvoj novi spisak, pa da ti i ja nesto narucim biggrin.gif

 

A sada nesto i na temu smile.gif

Od Deine Lakaien imam nazalost samo jedan album (Dark Star), ali ne brinem, jer drugarica ima bas sve od njih, pa mi nije tesko narezati..

Preslusao sam skoro sve albume i dark-wave u izvodjenju Deine Lakaien mi se dosta svidja, jer je poprilicno sirov i malo baca na post punk zvuk.

Naravno ne zvuci tako, ali je po meni Deine Lakaien za dark-wave isto kao Alien Sex Fiend za gothic pravac uopste....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sssss, konspiracija. jos ne zna sa kim se zakacio smile.gif

Jeste da sam ja jedan sitan, smotani, mirni Vojvodjanin koji ceka crveno na semaforu i koji je uglavnom tih i dosadan, no i mlada Vojvodjanka je bila takva pa je ipak bombe bacala smile.gif

 

Sto se tice spiska on je narastao i jos ce rasti posto je u vojvodin isve veliko - i nasipi, i kukuruz pa i spiskovi diskova smile.gif

 

Poslacu ti novi katalog od nedelje. Ti i Arsen ste mi prvi na lsiti zaslanje smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da sam ja jedan sitan, smotani, mirni Vojvodjanin koji ceka crveno na semaforu i koji je uglavnom tih i dosadan

 

Ahahahahahaha, ova ti je dobra Bozo smile.gifsmile.gifsmile.gif

Samo nam reci ko je i ima da pripremimo teren za veliki okrsaj, a ako ih ima vise, evo ja i Brana cemo se pobrinuti za njih, s tim sto ce Brana one jace, a ja cu sav ovako sitan, tih i dosadan one manje smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma relax, sve je OK smile.gif

Sada su diskovi najbitniji pa cemo to prvo, a za megda uvek postoji dan smile.gif

Nego da li je iko od vas svojevremeno gledao Veljanov spot koji se stalno vrteo na Vivi? Bilo je to pre par godina, ono u fazonu "covek sasrebrenim pistoljem". Skroz Las Vegas fazon...nije bas da m ise puno svideo ali je dobro uradjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e meni su se juce kod Brane na prvo slusanje albuma mnoooooggggooooooo svideli :mrgreen: .....odo' ja u qrac s muzickim ukusom izgleda :wink:smile.gif 8)

 

Kako se bre to izrazavas? 8O Inace Maxo.. ne ode ti tamo (ma gde god to bilo.. *ajd bicu fina* smile.gif )... Vec je ukus samo poceo da se POBOLJSAVA!!!!.. Samo ti tako NASTAVI... I daleko ces dogurati smile.gifsmile.gifsmile.gifbiggrin.gifa: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fin Vojvodjanin??? Jebo te pa ovaj Boza je pun informacija.... Hvala i na ovoj smile.gifsmile.gif

 

Inace... se to meni cini il Arsen i Boza dogovaraju nesto bez mene??? Neke kombinacije i tako.....? Ko ce koga.... (mislim da bije)... Alo bre ljudovi i coveci.. Valjda se i ja pitam nesto... 8O smile.gif

 

E sad.. Bozo ja napravila spisak onog sto mi treba.. i nameravala sam da ga posaljem. al kad 'cuh' da si nabavio jos dosta toga. onda cu pak pricekati jos koji dan. da se ti smilujes i posljes mi katalog :wink: ( :? ) smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, pa zar ja nisam fini Vojvodjanin smile.gif

Nisi li ti meni jos jako davno rekla da su Novosadjani dosadni i da samo cute? A ja sam Novosadjanin dakel ako - onda smile.gif

 

Sutra ili prekosutra treba da dobijem jos jedan The Creatures album, pa onda The Cure - Peel Sessions, par Borghesia koje nemam i jos ponesto pa cekam da sve to dodam na spisak. Posle toga stize katalog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa nadam i ranije posto sam tyo vec trebao da dobijem al ise nesto oduzilo.

E da ljudi, da l ije neko od vas uzimao od Moonspell Recordsa? Dobio sam katalog i ne da covek ima diskova koji mi trebaju, nego je to cista bruka. Bar 200 naslobva bih uzeo od njega, a jedno 20 da ne pitam sta kosta smile.gif

Zna li neko koje su mu cene i daje li popust kada se uzme 10 diskova ili vise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...