Jump to content

Navijači


kuruz

Recommended Posts

eno,oni vasi grobari napravili sranje na aerodromu u temisvaru,70 minuta kasnio avion...dvojica uhapsena......ja bih ih tukao po kolenima 2 sata,na rukama bi isli kuci...

 

Авион каснио због техничких проблема!

 

Двојица навијача Партизана који нису полетели јуче са аеродрома у Темишвари враћени су јер су у алкохолисаном стању били и певали навијачке песме па контрола није хтела да их пусти у авион, а не због, како је раније обајављено, нереда.

Никаквих нереда није било на аеродрому нити је авион каснио због навијача Партизана већ је каснио због техничких проблема и временских услова!

 

извор: Изабери Партизан

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јели брате у чему је фора са тим жутим и зеленим. Бидео сам синоћ да неки навијачи МУФЦа то носе. Мислим што баш жуто и зелено?

Boje Newton Heath - a, kluba od kojeg je 1878. nastao Mančester Junajted. Navijači Junajteda će ici na utakmice sa takvim šalovima dok Glejzer ne proda klub nekom drugom investitoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Авион каснио због техничких проблема!

 

Двојица навијача Партизана који нису полетели јуче са аеродрома у Темишвари враћени су јер су у алкохолисаном стању били и певали навијачке песме па контрола није хтела да их пусти у авион, а не због, како је раније обајављено, нереда.

Никаквих нереда није било на аеродрому нити је авион каснио због навијача Партизана већ је каснио због техничких проблема и временских услова!

 

извор: Изабери Партизан

da...on su mirno sedeli na aerodromu u tudjoj zemlji,pili pivo i drali se...to i nisu neki neredi...ne verujem ja ni da su ovi bili ljubicice i da je neko preneo tacnu informaciju...jedni seru zbog tiraza,a drugi bi branili svoje pa i da su digli aerodrom u vazduh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi, ima l' mesta za još jednog mog druga? On je Cigan, neće te nervirati. :D

 

Nema problema,dokle god je moj,a ne tvoj. ;)

 

Slušajte ovo ludilo od pesme:

 

Sunce ti jebem,kako je ovo dobro.Nisam pojma imao da Ascoli ima tako dobre navijace.Fenomenalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...