Jump to content

Navijači


kuruz

Recommended Posts

:bigblue:

 

žao mi što nisam sačuvao screenshot sa foruma ZBR kad sam pre četiri godine slomio vilicu

neko od njih napisao "svaka čast trojici momaka koji su stali u gard", jer su ZBR jurili ALCZ

a ja se samo zatekao tu, ni dan danas ne znam šta se tačno desilo i ko me je i kako nabo

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jeste dobro pitanje :bigblue:

 

ovi moji se razbežali samo tako, ali ja baš nisam bio svestan ničega :bigblue:

 

znaš onaj derbi 2009. kad je Kleo metnuo, a Srđa gazio?

posle te utakmice nas murija pusti odjednom niz bulevar koji vodi od Komande ka Slaviji

kad krene da se sužava kod Veterinarskog, Cigani se zaleteli, samo što između traka postoji ograda

 

lete baklje, kamenje, dečku iza mene se nož zabio u stopalo

drugar i ja vraćamo preko sve, pritrčava Cigan sa bakljom i gađa nas preko ograde

 

a treći koji je bio s nama pobegao skroz uz zgrade pored puta

 

 

stižem konačno kući, palim Fejsbuk, kad tamo taj treći caps lock status: "POBEDE KOD HRAMA I NA AUTOKOMANDI I U RUPI GDE STE CIGANIIII"

 

klasičan Vuk Branković

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha da da

 

kišetina neka padala ceo dan, odvratno vreme bilo

ali bolje bilo kisnuti tamo nego gledai na FOX-u i slušati ona dva degenerika koji su prenosili Nindža ratnike

to je bio prvi put da su prenosili derbi, gledao sam posle snimke i bilo me sramota njihove sramote

 

 

ja ga pamtim po tome što smo tad davali dedi 40 dana, a ja rekao svojima da imam neki kolokvijum, pa ne mogu da dođem :bigblue:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...