Jump to content

Psihoterapija


WoS

Recommended Posts

hipnoterapija nije proces gde učiš da razmišljaš selektivno, ko god ti je to rekao zajebao te. ja sam vrlo dobronameran i ovo ti govorim mirne savesti! a dimon je zločest i njega ne slušaj.

 

Postoji vise vrsta hipnoza.Preporuku za tretman sam dobio od doktorke kod koje sam tada isao,koja je jedna od strucnijih u Beogradu.Naravno da postoji i hipnoza poput regresivne hipnoze ali pitanje je koliko je to pouzdano.Iskreno ne znam za nikoga ko to radi u Srbiji a ida znam ne verujem da bih se usudio na tako nesto.

 

rekao sam da si lupio jer si napisao da doktori ne rade psihoterapiju?Svaki pishijatar radi psihoterapiju ukoliko je pacijent kapacitet za to postoje ljudi kao ja na primer kojima psihoterapija moze samo da skodi.U principu trebalo bi da dok se radi psihoterapija pacijent ne pije medikamente ali ne mora da znaci.

 

Znam za te "sertifikovane psihoterepatue" ali pitaj bilo kgo doktora da li bi ti preporucio da ides kod nekog takvog.

 

Sto se tice droge.

 

Nikada se nisam lecio od iste,meni je 2010 konstatovana aktuna psihoza dosta zapustena na putu prelaska u procesnu tako da sam morao da budem hospitalizovan jedno vreme kako bih primao neke silne injekcije koje se daju samu u klinici.Pishozu sam dobio od marihuane i alkohola ne od heorina i igle.Da ne misli neko da sam bio neki tezak slucaj,Psihoza koju sam ja imao se leci u roku od 15 dana u bolnici samo sto se malo duze piju lekovi posle izlaska.

 

Dimon Sid je lepo napisao i upravu je da je kod ljudi koji rade hipnozu poput Tatjane rade na principu "placebo" efekta.Kao sto sam napisao ne znam kako ali posle 4 tretmana mi se zivot promenio.Tako da ocigledno ima nekog efekta.ne iskljucujem mogucnost da sam se ja "istripovao" ali seanse kod nje i nisu tako lagane bilo je i teskih seansi.

 

Niko to tamo ne krije da se radi po tom principu,lepo ti to sve objasne i sam se odlucujes da l ices da radis.Posle mene isao je ortak koji nema da kazem "psihickih" problema vec je hteo da proba da resi neke "kocnice" u zivotu sto se tice studiranja i slicno i isto ima jako pozitivno iskustvo.Kad budem imao vremena procitacu ovo sto si postovao sad trenutno nemam,upravo sam postao ujak idem da se olesim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja recenica, ki kad oce bivsa devojka da oduzme sebi zivot

 

 

Ne razumem iskreno sta pokusavas da dokazes, nista nisi postovao sto se ne uklapa u ono sto sam ja rekao.

 

Tatjanu Beocanin sam izvalio inace 2009. godine, ne moras nju da mi predstavljas :haha:

 

 

Malo tuzno sto insistiras da nema nikakvog "selektivnog razmisljanja" medju podnaslovima i tehnikama, kao da svaki mentalno zdrav covek ne vrsi neku selekciju o cemu ce da razmislja.

 

ManiaC nije pominjao kojim konkretno tehnikama ga je ona dovela do pozitivnog razmisljanja, i ove baje iz literature koju si okacio mogu sebi da zadaju cilj da hipnozom navedu pacijenta da pozitivnije razmislja ili da smanji tai neki ruminating nad odredjenim negativnim mislima, i onda da primenjuju sve te tehnike sto si ti ovde mukotrpno copy pastovao :P

 

Ulece maniac, post je odgovor Carliju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...