Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

мени и није, кад би читао за Звезду слинио би до прекосутра па рекох ништа

 

 

него не знам кад Божо Копривица постаде онаква будала, нормалан је био некад

Share this post


Link to post
Share on other sites

А испод тог чланка, када скролујеш малко, стоји чланак Modni saveti šestogodišnje zvezde urbane mode.

 

Пу, мрак ти у пизду дрекаву, какви све новински портали постоје и ко се све данас бави журналистиком. Ау.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg druze vudune, nisam to ni pogledao, kad god vidim bilo sta u vezi Kelna i Zvezde smorim se za medalju

Dejo je dao jedan od najlepsih golova Zvezde u evrokupovima ali jebeni Falko, Ordenovic i Bodo ne dadose prolaz

osvojili bi te godine, bilo je bas zrelo

Share this post


Link to post
Share on other sites

даркане, ко је по теби најбољи голман звезде, тако ти раифа диздаревића ?

 

hahaah kud se Raifa seti, on je rodom iz Fojnice, odatle mi je baba, majka moje majke

 

vidi ovako druze vudune

mogao bih da pricam o golmanima Zvezde koje sam gledao, sto preko tv-a, sto uzivo, slozicemo se da je najbolji ikad Beara

ne mogu da pricam o Lovricu, Mrkusicu, Krivokuci jer ih nisam ni gledao, mozda Mrkusica u par video snimaka, vrlo malo

krajem 60-ih i pocetkom 70-ih Dujkovic je bio nezamenjiv na golu, pricao mi otac odlican je bio ali veci talenat od njega je bio Kajganic, ludak na golu

posalju ga na kaljenje u Slogu, oni igrali baraz on covek odbrani 5 penala ko Steauin Dukadam, ode u Galatu, tamo ga proglase najboljim golmanom ikad, pre Tafarela, nazalost brzo poginuo u saobracajki. Olja Petrovic...veliki golman..sve..Dika Stojanovic, moj Kragujevcanin, dosao iz Radnickog, u Radnickom ga nasledio Kovac (meni bio trener golmana) Dika je bio odlican. Grupa golmana koje nikad nisam voleo su Tomica, Ljukovcan, Davidovic, Milic Jovanovic, Kaludjerovic i Dragoje Lekovic

Stevan Stojanovic, dobar golman, umeo je svasta da odbrani, penal Ugu Sancezu, bitno da je najvazniju utakmicu branio perfektno, u Bariju

Moj omiljeni golman, sigurno najveci talenat od svih Zvonko Milojevic, jednostavno u svakom njegovom pokretu, narocito paradi vidis sav talenat. Nazalost umeo opako i da kiksira, ali i dalje ga najvise volim, Miloje BOG

Djavo Simeunovic, Bajko, to je taj rang cirkuzanata... Jevric mi je bas ulivao sigurnost...Randjelovicu Bajern i Lazio ne mogu oprostiti... Banovic, Stameni, Kahriman, Supic, sve je to neki prosek

Rajkovic izvikani talenat, propasce

Mustafu ne bih komentarisao, kao da ne postoji, belo, ne vidim ga

 

dakle, najveci talenti Zvonko Milojevic i Olja Petrovic, to ti je otprilike to, nadam se da nekoga nisam zaboravio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocic... valjda kvalifikacije za SP 2002 protiv Slovenije, slobodnjak za njih u 90. i nekom minutu, Zahovic treba da sutne a Kocic namesta zid 100 godina, gleda nadrkano, spreman 120%, zvace zvaku neku sta li u fazonu ma opusteno momci, i got this

 

i onako ukopan u mestu nekim blago telecim pogledom ispraca loptu u gol, prosla pored njega metar, ako i toliko, kapiram da bi je skinuo da je ruku pomerio samo :haha:

 

ta scena mi se onako kao klincu bas urezala u pamcenje

 

mislim da je svirao po nekim bendovima gitaru ako se ne varam, citao sam odavno nesto tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si Kuruze, zaboravio sam ovu dvojicu

 

Kocic ne znam ni kako je postao golman, covek ne lici na sportistu i fudbalera,kakav crni golman

dobra je Zvezda bila tada, cvrsta odbrana pa nije nista ni branio

 

Disljenkovica bi uporedio sa ovim sto vise nije vidar ni medikus nego hecim, dobar potencijal, upao u blato , tu i ostao

 

 

Bosko Kajganic nije igrao puno za Zvezdu, bio je dosta godina rezerva, u barazu protiv Buducnosti kad je presao u Slogu odbranio 6 penala jer je sudija ponovio jedan

posle u finalu za Prvu ligu protiv Crvenke od junaka proglasili ga za tragicara a opet bio najbolji nego jbg, nas narod je vazda govno bio

 

otisao posle u Galatu, proglasili ga za najboljeg golmana ikad i 1977.god pogine u saobracajki

 

22+11+1977+kayganic+%C3%B6ld%C3%BC.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasnije proglasili Simovica (KUD SIMOVICU) za najboljeg golmana ikad tamo

imam po kuci negde tetkine isecene clanke iz novina kad je Kajganic poginuo, ona ga je bas gotivila

vatrena ciganstura, ima gomilu nekih svezaka sa polepljenim random novinskim clancima o Czv tih godina

 

radio sam i ja tako nesto 2003., kad smo upali u LS :D

 

nasledih ovaj album, bleji negde zakopan, mislim da znam i gde je, mogu kad odem gajbi da ga potrazim i opalim par slika za forum, mislim da je 1974./1975. dakle ne sampionska sezona ali opasan tim FKP, cigani takodje vrlo jaki, Hajduk nikad jaci u istoriji verovatno.. da ne idem dalje

slika-49455-56910c115dd92-default.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok, kakav Simovic...jeste svrstan u TOP 20 najboljih stranaca ikada ali kao najbolji golman ne

 

za Olju Petrovica bih dodao da je bio i izuzetan suter, zahvaljujuci njemu sredinom sedamdesetih izbacismo Real Madrid na penale

 

Djavo Simeunovic, prangija u levici, kup 1993, radovanje slicno ko u Bariju, Partizan nikad jaci u istoriji, Zvezda raspad ali voleo sam te igrace

Drobnjaka narocito

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo vec tu, ludi Dragan Pantelic dao Maricu s gola na gol, to bih voleo da i vidim nekad, slusam tu pricu 100 godina

pored toga sto je covek redovno sutirao penale u Radnickom a i u reprezentaciji

 

za Simovica, jebem li ga, pogledao sam ga na 2,3 snimaka iz reprezentacije i to je to, i ovo za Galatu sam opet procitao negde ko zna kad pa zapamtio...

oce Ziva i Drobnjaka cesto da spomene :D

 

ufff kolko sam nekad bio zaludjen trazenjem tih matorih utakmica, nisam nijednu pogledao bar 3 godine, cim ugrabim neko slobodno vreme moracu da potrazim neki 80s Partizan a da nisam ispratio do sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...