Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

aha

kazu da su preko nje i uhvatili ovog

koliko se secam napisase mlada, lepa, obrazovana ciji je otac davao spektakularne golove :udri:

tako ti je kad se svako danas smatra za novinara

 

Sve, bre, znaš.

Si gledao danas ''Drug predsednik centarfor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ti ja ogromnu kolekciju domacih filmova i serija, jos kad sam se uclanio pre 15 god na yumetal sam imao teme o filmovima i utakmicama

bas imam junacku kolekciju, smao mi dosadilo, batalio sam

a domaci filmovi, mislim da sam sve nase odgledao, bas sve..i stvarno volim, kakvi kurac strani filmovi, ne zanima me to

danas iz zajebancije pustio Kapetan Lesi...jbm ti zivot, fantazija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali administratori ovog foruma vole isključivo holivudsku produkciju i to novijeg datuma. Zato smo dovde i dogurali.

i to me zabole, sta oni znaju, reci cu samo Ljuba Tadic, Slobodan Perovic i recimo Krivokapic, ima li Holivud jednog takvog? Ima moj kurac!

 

Kapetan Leši se ne gleda iz zaebancije. Cigane.

 

Gledah ga milion puta, filmcina, vestern, Gavric najveca faca, glumcina i lepotan, poginuo sa klinkom 25 god mladjom od njega

Bata da mu zahvali, dok je Aca igrao glavne uloge Bata igrao taksiste i sl

Kapetan Lesi i Most i Mars na Drinu, tri najbolja, ostali nek se redjaju..naravno kad pricamo o ratnim

Dobro je Zika Mitrovic radio te siptarske filmove, steta sto je stao posle njih nekoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, odlican film, tad je vec poceo Bata da mu igra glavne uloge, pre toga Noz pa Operacija Beograd

u Homeru ima isto jedna velika faca, Jovan Milicevic, poznatiji kao Besevic iz Otpisanih, kakav je to gospodin

Svima preporuka da pogledaju Poslednji kolosek..Mitrovicev krimi opus, Bata tu igra epizodistu, slicno kao u Signalima nad gradom

gde je jopet Gavric najveca faca..i da, ima Mitrovic najzanimljiviji naslov filma ikad - Ubistvo na svirep i podmukao nacin iz niskih pobuda ahahahah

Savamala ok, Lampas najjaci lik

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...