Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

Ja od njih imam samo Wolfheart koji je adekvantan pocetak, za ovakvu rulju od benda! Sa ostalih imam neke pesme, ali nista odusevljavajuce, dobre su stvari dobri aranzmani ali ocekujem od njih vise!

 

P.S. zasto si temu stavio na Non-metal!?

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebo sam se .

mislio sam da ih stavim pod razno jer su svi njihovi albumi imali razlicite koncepcije muzike.Pocev od Under the Moonspell koji je bio black pa onda sledi Wolfheart koji vise ide na goth kao irreligious i Sin Pecado dok je zadnji album Buterfly Efect industrial.

Sve u svemu jak bend ciji je najbolji album wolfheart.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam njihovu kompletnu disckografiju ali ih nikad nisam video uzivo.Pre 2 godine su imali koncert sa In Flames i Amorphisom ali ja tada nisam mogao da idem i jebiga.Verovatno ce imati turneju sad posle novog albuma.Inace 3 idem na koncert

Static X

Slayer

Morbid Angel

Pantera

Ima da bude haos iako sam sve pomenute bendove osim Slayera vec imao prilike da vidim ovakav dogadjaj se ne propusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izem vas, srecnike sto ste u inostranstvu! Pa kad kod nas dodju ovakva cuda i ja cu moci da se hvalim kako sam ih video! Ovako, jedino mi neke od ovih susednih zemalja preostaju! icon_sad.gif

A ja nemam nameru da lutam nepoznatim zbog jednog jebenog koncerta, mo ko da svirao! Kad neko dodje u Jugu (citaj ako dodje), ja sam prvi u redu! icon_biggrin.gif

 

P.S. gde se odrzavaju koncerti kod vas, kol'ka je popunjenost i kol'ko metalaca ima u Chicagu!?

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meatal koncerti pretezno budu na mestu koje se House Of Blues koje moze da primi jedno 5000 do 6000 hiljada ljudi i dosad na svakom koncertu na kojem sam bio mesto je bilo odlicno popunjeno sto znaci da ima mnogo ljudi koji slusaju metal.

izuzetak je upravo pantera koja po tradiciji svoje koncerte odrzava u Allstate Areni koja prima i do 15000 ljudii koja ce naravno biti skoro puna 3 jula.

Inace najveci koncert na kom sam bio je OzzyFest na kome je bilo blizu 30000 ljudi ali vecina od njih slusa ove novije bendove tipa Slipknot,Linkin Park i ta sranja kojih je na OzzFestu bilo mnogo tako da njih sve i ne ubrajam u neke metalce.Inace ozzFest je prava stvar za skapavanje jer traje od 11 ujutru do 9 navece a da bi jeo i pio tamo moras da budes sin bilija gejtsa posto su cene za ona sranja koja uzasno visoke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sledeceg koncerta unapred znam sta mogu da ocekujem posto sam Panteru vec imao prilike da gledam dva puta a Morbid angel i static x po jedanput.

Najgore je sto ni Morbid Angel ni Pantera nece svirati mnogo starih stvari jer imaju nove albume koje forsiraju ali naravno da nijedan Panterin koncert nece proci i bez starih hitova kao sto su Cowboys from hell,psycho holiday, fucking hostile i jos par njih.Stvar koja mi se najvise svidja na njihovim koncertima su neke dve cevi koje su prikacene na zvucnike i kada Abbot pocne da rastura bubnjeve te cevi pocnu da bljliji vatru sto daje fantastican izgled uostalom ako budem mogao da prosvercujem foto aparat bice slika pa ces da vidis mada ce to teze malo ici.Phil ce naravno da bude pijan ili naduvan (ili i jedno i drugo)dok ce Darell ponovo da ofarba bradu u crveno.Sve u svemu bice strava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhuhu, pa jesi bio na Woodstock-u!?

Ih sto nisam u amreci! icon_sad.gif

Znaci barem u Cikagu ima ljudi koji su metalci! Dobro stabilizovano je to lepo, a jel' znas neke kakvi su na licnom planu!?

Ma Ozzy fest je trulez zivi, jeste mnogo dece se okuplja da gleda ali nama metalerima to nista neznaci! Izem ti mentalitet!

Sta kazes Pantera sada??? Obavezno gledaj posle da me izvestis kakvi su bili! Moram to da cujem iz prve ruke! A naravno podrazumeva se isto i za negde jos ranije pomenute bendove sa tvoje strane!

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, da smo mi te srece! icon_sad.gif

Kod nas u 15 god. svrati neki dobar bend, i to cisto jer smo im na putu, a gle cuda, nisu nas zaobisli! E od skora nas i obilaze, sto je jako tuzno, jer smatram da je Srbija, zemlja sa najvecim brojem metalera na Balkanu!

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...

Moonspell definitivno svrstavam u svoje omiljene bendove. Omiljene pesmice: An Erotic Alchemy, Alma Mater, Opium, Magdalene, Eurotica, Dekadence, Let the Children Cum to Me, Soulsick, Can't Bee, Made of Storm, Devilred.

 

Koliko mi je poznato Moonspell su pre bili neki kao 'black' metal a sada su 'gothic'...ala bre vi ljudi meshate teme CCCCC!

 

-||-

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

meni se svidjaju ali su se zestoko zeznuli sa eksperimentalnim albumom The butterfly...i jeste eksperimentalni!

imam sve albume , najvise mi se svidjaju Wolfheart i Darkness and hope... a nije ni los Sin....pesmica Dekadance

 

Into Dekadance

with elegance...

(simpaticno!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice poslednjeg albuma,slazem se sa tobom da nije los.Premda dosta opusta,takav je Moonspell.Volim ih zato sto uvek kada sam depresivan mogu da pustim Irreligious(izvinjavam se ako sam pogresno napisao),a kada sam raspolozen onda pustim ovaj poslednji i bude mi jos bolje-atmosfera u sobi je odmah bolja,zapalim par mirisljavih stapica i pozovem neko drustvo,ili citam knjigu...

Pozdrav

The truth is out there

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...