Jump to content

oKup, krajem maja 2011, Novi Sad, Okup Podrske M(j)etalu


Zen

tematski rostilj okup?  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja sam sam svoj dupli nalog...jedan ide na okupe,a drugi kenja...zajebavam se malo,sta se prica...isto sto i ovde...neko zapocne temu,pa se neko nadoveze...isto kao i u normlanoj komunikaciji... valjda...prepostavljam da ne prinosite zrtve nekim bogovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisus obicno zapocne pricu o baletankama.

Pa kad je to tvoja omiljena obuća.

 

Posle kuka kako ne moze da mu se digne,sem kad ide na casove baleta.

I kad Laza zine.

 

Kaze,svidja mu se instruktor.

Pa kako da mi se ne sviđa, kad ima Manowar majicu i G'N'R tange. Još je ćelav i ima dugačku kosu. :evotigana:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da doneses onu rakiju sto si obeco onomad u Rumi da viknes,znam da se popilo al mora da ima i druga :alkos:

Jedino da namolim nekoga da mi je da. :haha:

 

Videćemo, ja baš nešto i nisam pri kešu.

 

Je l' zna neko nekoga kome treba moleraj, gipsarski i fasaderski radovi, ugradnja behatona...? :haha:

 

Pricao si svima nama kako te pali instruktor baleta kad ti obuva baletanke i pipa te po genitalijama,da,da :evotigana:

Ej, nemoj me terati da uključujem Fotošop, neće ti se svideti.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, nemoj me terati da uključujem Fotošop, neće ti se svideti.

Sreca tvoja picko jedna sto ja ne znam da radim u tom sranju,inace bi ljudi svasta videli ovde.

 

a da vas dvojica napravite poseban okup "okup povodom istorije milovanja jaja"

Sisus voli kad mu muski miluju jaja :wub:

 

 

 

 

 

 

 

Fuck this shit,idem za BG,veceras su Guardian-i.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' zna neko nekoga kome treba moleraj, gipsarski i fasaderski radovi, ugradnja behatona...? :haha:

 

Treba meni firmu okreciti,ali moze samo kompenzacija,ne dajem love.Naravno,uredna kompenzacija ,a ne ove vase "Sisus-Laza-trpanje baletanki u dupe" varijante.Razmisli.

 

Ja mislio imas neku domacu,ma nista pit cemo pive jebo ga ti ne mora uvek rakija :pivopije:

 

Ti nemoj dolaziti,upropastices sve.Jer kada Najc Blad vidi tvoj biceps nece vise biti "Nikad Isus,samo Sisus" vec "Koji bre Sisus,Boban Manijak je moj Isus!".

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...