Jump to content

Van Gogh


IRA

Recommended Posts

Nisam i ne zelim! Cula sam da 2 pesme vuku na elektroniku a da su ostalo baladice...... Ma, nikada mi se nisu svidjali, ljigavi su mi! Ranije su zvucali ok samo jer su bili kopija EKV-a a sada prelaze na elektroniku! Osudjujem i jedno i drugo!!!.....

 

P.S. Zar ovo ne pripada Domacoj sceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada oni nece uraditi ono sto su postigli sa "Mamom" ili sa Neko te ima.... Inace poznato je da je Milan bio Djuletov "ucitelj"..... Ne svidja mi se sta postaju, ali i dalje volim da ih cujem... Inace novi album ima veliku podrsku od vecine radio stanica, tako da ce sigurno dobro proci sa komercijalne strane.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kad je realni ekv prestao da postoji izronio je djule..

i zato ekv rules,ipak su samo oni losa kopija najveceg srpskog r n r band a

Ne slazem se sa tobom. Mozda su u samom pocetku licili na EKV ali su napravili neke stvari koje njih stvarno cine posebnim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je realni ekv prestao da postoji izronio je djule..

i zato ekv rules,ipak su samo oni losa kopija najveceg srpskog r n r band a

Ne slazem se sa tobom. Mozda su u samom pocetku licili na EKV ali su napravili neke stvari koje njih stvarno cine posebnim...

 

pa da,tacno je da su pravili pjesme koje jesu dobre,ali neznam ja svuda tu osjecam jak upliv ekv a,pa pogledaj tekstove,ima toliko istog,kopiranog,zavijeno u neke metafore...ma nemogu da slusam vg posle ekv

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Recimo da su neke ranije stvari bile sasvim ok, kao albumi "Hodi" ,"Strast"... Ali dovoljno je videti nastup ove sramote od benda, Djuleta najveceg pozera na planeti medveda na daljinsko upravljanje i da ti se smuci i to malo dobrog materijala. Da ne pominjem sta je bend, (hm, smemo da ih zovemo bend, zar ne?), uradio od tih starih dobrih stvari, kakve je aranzmane napravio, pa zna li taj covek da misli uopste??? Sta on zamislja da je, kom pravcu muzickom uopste tezi, posto ono ne lici ni na sta iole zdravorazumno. :ne: Stomak mi se prevrne kad pomislim... Uh... Da nije tog stava i te OGROMNE gluposti, mozda i skorasnje stvari ne bi bile tako lose (naravno NE ovaj poslednji vapaj za cetkom za wc solju).

 

P.S. Da, slusala sam ih (nazalost) ne svojevoljno i sa gomilom drugih bendova, nikad mi ne bi palo na pamet bilo sta drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

van gogh je svirao na obrenovackoj gitarijadi .......posle toga je djule dao interviju u kome su ga pitali da li podrzava ovakve manifestacije koje podrzavaju dalje mlade bendove...on je rekao,pa da,mi smo i dosli da bi podrzali mlade bendove....a pre toga je primio 1000 evra i zahtevao posebnu kameru,pojacala i tako dalje inace nece da sviraju... :x :x slepci jedni!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, tako niski potezi nasih "uzvisenih" umetnika me jednostavno izbace iz takta....... Kakvih bednika ima, pa jos kad neko pocne da mi prica o tome kako je Djule lik i kako su oni veliki band, povraca mi se..... Nikad vece srece nego kad su sada na propalom koncertu za podizanje stupova odsvirali na pocetku 3 pesme i sklonili se :twisted::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo za vas koji ste kritikovali Van Gogh mini izvestaj sa koncerta koji je odrzan ovde u KG-u:Prvo momci su stvarno bili odlicni, sa novim basistom koji je odavde i svirali su iako je ozvucenje bilo sasvim prosecno ako ne i lose,a bina podosta mala u odnosu na one koje rock koncert zahteva.Toliko o posebnim zahtevima.Nazalost nove pesme su dosta lose jer imaju u sebi dosta elektronskih zvukova pa poceci nekih lice ha techno,ali za stare albume svaka cast.Izvodjenjem starih pesama su stvarno odusevili sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas sta, ja samo iznosim licni dozivljaj, a sto se starih pesama tice , totalno su ih unistili novim aranzmanima, nista ne lici ni na sta, to sam vec i rekla. Najpevljiviji refren on izrecituje sa horor efektom, navodno, kao, uuuu, opasan sam, bezveze. Jok. Lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...