Jump to content

Rapid Force


Recommended Posts

Sad ce mene mlada dama da popljuje ali ja moram reci da su Rapid Force zakon! Nema veze sto su izdali jedan album i to pre sto godina. Mnogi domaci bendovi koji izdaju albume, sviraju cesto, ne mogu ni da prismrde Rapid Force.

A bio bi red da konacno izdaju album, to stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da te popljujem, svako ima pravo na svoje misljenje.

O novom albumu pricaju godinama, ali nikako nista novo. Mislim, ipak, da su ih mladji bendovi prevazisli i da je to sto su do sada uradili ipak zaostvstina ranih devedesetih, jer u danasnjim tokovima ceni se neki sasvim drugaciji zvuk. E sad, oni su u prednosti sto imaju veliki broj nastupa i svirki na konto "stare slave" i raznih poznanstava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, to je vec pitanje ukusa sta ko voli, meni se svidja taj njihov zvuk, neka je to zaostavstina devedesetih, sta cu kad ja to volim biggrin.gif

Naravno da imaju poznastava pa zbog toga sviraju, ipak su oni medju prvim bendovima u Srbiji. Mislim na metal naravno. Pa ja sam ih gledao jos 91.g. u Novom Sadu na hard metal festivalu kao klinac.

Ah, kad se setim, sve domaci bendovi a bilo oko 3000 ljudi na koncertu, to su bila vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da te popljujem, svako ima pravo na svoje misljenje.

O novom albumu pricaju godinama, ali nikako nista novo. Mislim, ipak, da su ih mladji bendovi prevazisli i da je to sto su do sada uradili ipak zaostvstina ranih devedesetih, jer u danasnjim tokovima ceni se neki sasvim drugaciji zvuk. E sad, oni su u prednosti sto imaju veliki broj nastupa i svirki na konto "stare slave" i raznih poznanstava.

ne lupetaj, njihov zvuk je skroz moderan... nema tu nicega starog... a sada sto malu vuku idejno na Panteru to im je mozda plus, a mozda minus... icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne lupetaj, njihov zvuk je skroz moderan... nema tu nicega starog... a sada sto malu vuku idejno na Panteru to im je mozda plus, a mozda minus... icon_da.gif

 

pivopije.gif

Jesi li ti neki totalitarista, kao sto sam rekla svako ima pravo na svoje misljenje, pogledaj temu avantguard metal i bice ti sve jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa po srpskim standardima gde svi sviraju neki drevni thrash ili black metal, rapid force i njihova Pantera/Fear Factory fora je prilicno moderna icon_smile.gif

 

da sviraju i zvuce bolje od 95% scene, jeste.

 

da su pomalo dosadni i povise neorginalni i to stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

da sviraju i zvuce bolje od 95% scene, jeste.

 

Apsolutno si u pravu, ipak su to odlicni muzicari, naravno da je stvar ukusa da li neko voli taj zvuk ili ne.

A za originalnost, danas je stvarno tesko biti originalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi bre ej osvestite se ... Rapid Force je zakon.Pa sta ako nemaju site(dzaba ti i da ga imas a da nisi nista ostavio iza sebe).Bice albuma...sta sad da uzmu da ih stancaju na po mesec dana i da budu svi vrlo "kreativni i dobri"...epa kurac.Pustite ljude ... Rapid Force zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa po srpskim standardima gde svi sviraju neki drevni thrash ili black metal, rapid force i njihova Pantera/Fear Factory fora je prilicno moderna icon_smile.gif

pa ako po svaku cenu treba da tezimo necemu novom ili avantguardnom... onda je to sasvim glupo... sviraj covece sta ti dusha ishte a ne da se po svaku cenu razlikujesh od drugih, da bi rekao, da ja sam mudo, ja sviram nesto sto niko ne svira... hehe, pogotovo biti inovativan i inventivan u Srbiji je jako, jako tesko... a i nikako nije isplativo, a i retko ces naci istomisljenike, bend nije jedan covek, vec njih nekoliko...

 

svako svira sta voli, a sada sa zvukom ne mogu oni da izmisle toplu vodu... i pantera i fir fektori su svirali na mnoooogo i neuporedivo kvalitetnijoj opremi i imali su zvuk, sve sto mi radimo danas je cisto mastarenje da taj zvuk lici na nesto...

 

imaju prednosti, imaju mane... ceka se album sem ako on nije zaboravljen negde u tami... icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakome ko je slusao njihov Album "Apotheosis of War" (ne znam kako se pise) iz '93., a kamo li demo "sky's on the fire" (mislim da je taj naziv) iz '90. mora biti apsolutno jasno da se o Rapid Force-u tada i danas moze govoriti kao o dva razlicita benda. Elem, ja sam njihov veliki postovalac i ljubitelj, ali ono sto je bend nekada radio mi je mnooogo bolje nego ovo sto radi sada, cak su i pesme sa jedinog albuma izmenjene, dosta modernizovane, da ne kazem Panterizovane, sto se meni nikako ne dopada jer mi srpska Pantera ne treba, hocu sjajni i mocni Rapid Force u originalu. Ko nije cuo album i demo neka to pod hitno ucini jer ja to smatram pravim Rapid Force-om!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Демо се зове 'To Sky And Back'. Е, тај Rapid Force треба чути и уживати, пао сам на гузицу кад сам чуо те верзије песама. Чак је и албум ништа у поређењу са тим.

Осталом свему немам шта да додам, све је на месту!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROUD TO BE LOUD THRASHER!!!!

 

Kole je pravi matori mrsomud i i neka zhivi entuzijazam koji taj chovek ima!!!! Ispratish shesnaest generaciija metalaca na deponiju i sachuvash optimizam,,,,eto to je ono shto chuva metal zhivim!!!!!!

Long live Kole icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif !!!!

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakome ko je slusao njihov Album "Apotheosis of War" (ne znam kako se pise) iz '93., a kamo li demo "sky's on the fire" (mislim da je taj naziv) iz '90. mora biti apsolutno jasno da se o Rapid Force-u tada i danas moze govoriti kao o dva razlicita benda. Elem, ja sam njihov veliki postovalac i ljubitelj, ali ono sto je bend nekada radio mi je mnooogo bolje nego ovo sto radi sada, cak su i pesme sa jedinog albuma izmenjene, dosta modernizovane, da ne kazem Panterizovane, sto se meni nikako ne dopada jer mi srpska Pantera ne treba, hocu sjajni i mocni Rapid Force u originalu. Ko nije cuo album i demo neka to pod hitno ucini jer ja to smatram pravim Rapid Force-om!

AMen to that icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROUD TO BE LOUD THRASHER!!!!

 

Kole je pravi matori mrsomud i i neka zhivi entuzijazam koji taj chovek ima!!!! Ispratish shesnaest generaciija metalaca na deponiju i sachuvash optimizam,,,,eto to je ono shto chuva metal zhivim!!!!!!

Long live Kole icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif !!!!

 

O tome sam govorila pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROUD TO BE LOUD THRASHER!!!!

 

Kole je pravi matori mrsomud i i neka zhivi entuzijazam koji taj chovek ima!!!! Ispratish shesnaest generaciija metalaca na deponiju i sachuvash optimizam,,,,eto to je ono shto chuva metal zhivim!!!!!!

Long live Kole icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif !!!!

Tako je. Ne znam nikog ko je duze u metalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, to je vec pitanje ukusa sta ko voli, meni se svidja taj njihov zvuk, neka je to zaostavstina devedesetih, sta cu kad ja to volim biggrin.gif

Naravno da imaju poznastava pa zbog toga sviraju, ipak su oni medju prvim bendovima u Srbiji. Mislim na metal naravno. Pa ja sam ih gledao jos 91.g. u Novom Sadu na hard metal festivalu kao klinac.

Ah, kad se setim, sve domaci bendovi a bilo oko 3000 ljudi na koncertu, to su bila vremena...

 

Slazem se sa tobom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Демо се зове 'To Sky And Back'. Е, тај Rapid Force треба чути и уживати, пао сам на гузицу кад сам чуо те верзије песама. Чак је и албум ништа у поређењу са тим.

Осталом свему немам шта да додам, све је на месту!

 

Ni ja nemam sta da dodam... ni oduzmem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...