Jump to content

Cancer


HeLLsarma

Recommended Posts

Dotaknuću se teme pa neka me kazne...

 

 

Mnogo ima mediokriteta među tim izvikanim bendovima, gomilu sam slušao više puta i na jedno uvo uđe, na drugo izađe...

 

Evo danas obrnuo prvi Sinister po ko zna koji put, ništa specijalno, par dobrih rifova, nisam ni mogao da nastavim dalje... Doduše oni i nisu nešto mnogo izvikani.

Al' otprilike isto mogu da kažem i za Benediction, Monstrosity, Malevolent Creation, više kult, veterani od 20+ godina staža i 10+ albuma, nego što imaju neke vrhunske pesme i vrhunske albume. Dok npr. Cannibal Corpse opušteno možeš da pustiš celu diskografiju i nemaš gde da pogrešiš, skoro sve fenomenalno. Posebno prvih 6 albuma, čisto savršenstvo sve. Nikako mi nije Monstrosity ili neki drugi takav bend za poređenje s njima.

 

Nikako da poslušam Cancer lepo, al' oduvek nekako pozitivno mislim o njima, jer im je James Murphy svirao :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj prvi minus(za demon seed-a), bez ljutnje, ali Transent the Rubicon, Millenium i Retribution vrede više nego cela CC diskografija(možda malo preterujem, ali stvarno par albuma pomenutih bendova su meni daleko ispred CC-ovih štanglica)

 

Nemoj da misliš da ne gotivim CC, nikako, obožavam njihove albume: Bleeding, Tomb, Vile, Gallery, Kill

 

Što se tiče Sinistera obrni ti Diabolical Summoning i Hate pa da vidiš šta je UDARAC U FACU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u Canceru nije ni svirao na albumima, samo uživo, al' poslušaću nekad svakako.

 

Ma u pravu je, koliko su neki mejnstrim bendovi precenjeni, toliko su i neki ug kultovi..

Dosta sa svedske scene npr..

 

Dabome, npr. da su Avulsed Šveđani, pomen njihova prva dva albuma bi izazivao strahopoštovanje ovuda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam ja prvih 5-6 albuma otprilike, ali sam ostao ravnodusan tad jbg. A posebno nisam mogao da verujem kako su odsvirali Electric Eye, ispromasivali rifove najstrasnije, ic sluh nemaju :D

 

Ali s obzirom da sam dosta slusao jedan Krisiun koji je koristio aleatoricke metode prilikom skidanja Unholy Blasphemies MA rifova, obrnucu Benediction opet. :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

je l' to ta tvoja kompetentnost? :haha:

 

Carcinoma Angel

 

I? Najdosadniji vokal ikad, rifovi generički, samo ih godina proizvodnje vadi da budu manje generični.

 

Isto i ova Descenderova pesma srednjoškolskih dana, random rif totalno. Biće opet da je emotivna vrednost :P

 

 

Poslušaću albume opet svakako, ali je ovo što sad pustih baš onakvo kako i pamtim, jbg, izvinite. :D

 

Zasto ti je nick u italiku dole u spisku clanova koji gledaju stranu?

 

E, ne znam, viđam i ja tako članove sa imenima u italicu, baš i mene interesuje.

 

 

Evo ovaj naš ČOVEK demonstrirao manjak širine (osim danas one NIŠTA SEM METALA izjave) :P:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...