Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

zaboravio je Vavića, to im je drugi, uz Prelića

 

 

:mhihi:

 

kad bi saslušao objašnjenje, sve bi mu bilo jasno

 

knjigom protiv zvezdizma, kako kaže stara poslovica

 

zaboravio je Vavića, to im je drugi, uz Prelića

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bih pre pogledao Andriju i Andjelku nego ovaj intervju....

E sad si mi se posr'o na slušanje. :(

Daj link za A&A!

 

Kuruze, nikad nećeš moći da opravdaš promenu naklonosti suparničkom klubu jer ti se neka ekipica svidela više od druge. Društvo možeš da biraš, prihvatam da ti je navijanje za neki klub mogao da ogadi izvestan mentalni sklop ljudi koje si znao iz te priče, ali u tom smislu bi trebalo isto da promeniš i zemlji, naciju, planetu, šta već. Ako mi dokurči žena, ok je da je ostavim i kapiram da mi može biti ćeif da se malko poigram sa njenom sestrom, sa kojom nije u dobrim odnosima. Ali da prvu ostavim, a ovu drugu oženim je prosto... bračno maloumništvo. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sam znao da će da postanu ovakva pro-EU govna i identični kao DS, ne bih izašao na glasanje u drugom krugu, jer prosto to ne bi bio bilo kakav izbor, već glasanje za istu stvar

Edited by Underkuruz
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispada da je u njegovo vreme sve bilo divno, ništa menadžerske kombinacije, ništa tal sa upravom, ništa kriminal

jedino što je tačno je da je tada navijanje bilo neuporedivo bolje, zato što niko nije smeo ni da pipne ALCZ pre Tatona i Brankice, pa nije bilo podela

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...