Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne znam za vas, ali kod mene Milojko zbog onih prenosa Zvezde ima toliki kredit da ga nikakav LDP i ovo lupetanje u matorim godinama ne mogu da naruse

hahhhahah jel se seca neko kad je zaspao u studiju ili za minutesa haahahahaha

 

ipak kako on kaze najveci mu lapsus sa Snezanu Pajkic, proglasio je covek sampionkom, otrcao do nje nakon trke da uzme izjavu, cestita joj, sve u prenosu a ona mucenica ali ja nisam pobedila haahaha bila sedma ili osma, dobila neka sto likom podseca na nju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мајор ћути, Срета ломи руке и шапће ми тихо ко дјетету: '' Мили слине, нема среће луде, није Кокица једина на свијетууу''

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ала се ови оригинални цигани лудаци жешће проводе по Индији

 

JgwO9XA.jpg

 

hAcEevn.jpg

 

Ала се ови оригинални цигани лудаци жешће проводе по Индији

 

JgwO9XA.jpg

 

hAcEevn.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав црни Сабат. Кога иоле музикалног човека је икада могло ганути Озијево хелијумско пиштање кроз нос? Бобан Здравковић за металце, само што је друг Бобан тај пос'о ваљаније одрађивао у својој бранши.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze vudune za srce si me ujeo sada

a nista Roni Dzejms, Gilan, Toni

drogirani Hjuz, Donato, Fenholt

ali za sve je tata bio pokojni Rej Gilen, andjeoski glas, klasa

 

Ozi je faca i nista vise jbg, njega i ne slusam, samo ga gotivim jer je jebeni kralj

ali kad cujes sve pesme koje je pevao Ozzy a kad je pevaju ovi ostalo nabrojani sunceeee ti jebeeem

e sad zamisli da je Tony dozvolio Halfordu da snimi i neki studijski album osim onog koncerta iz 2004

ili da se ono govedo Koverdejl nije napilo pa zaboravilo da dodje na probu..uh uh klasa bend, nemojmo da se zajebavamo

 

uostalom nije Sabbth svirao Metalikama Seek and destroy nego Metalike Sabatu Iron mena

 

Sabbath pa ostali

kad bi hteli da nastave...neka pozovu Jorn Lande-a i ja zadovoljan, pravi pevac za Sabbath sada

 

cuj kakav crni Sabbath

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јебеш ту нахајповану култноћу, скини нови Прист да видиш шта је рехабилитација у чиче. Прист >>>> Сабат. Увијек било.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јебеш ту нахајповану култноћу, скини нови Прист да видиш шта је рехабилитација у чиче. Прист >>>> Сабат. Увијек било.

 

pusticu, verujem da je ok, juce sam se malo podsetio live meltdown, jeben je ripper

 

Neki tamo darkonet ima pravo, kakvi Judasi, Sabbathi su mnogo veliki za njih.

 

normalno da su veliki...a ti bolje nemoj da prdis mnogo nego zovi na madjarske kurave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sladje :haha:

 

Sta pricase ovi gore kuku mene, Ozi bogotac, mozda se drogirate s pogresnu drogu pa vam ne lezi, al' od njegovog pevanja na npr. Symptom of the Universe, sve zvijezde prebrojis

 

A narocito zabiberio fan Mustainea, koji kmeci kao besno kucence, daleko od toga da ga ne volim (ukljucujuci i pevanje), ali ako pricamo o helijumskom pistanju, tu je medju glavnima :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...