Jump to content

Interfector

• Please log in to reply
2884 replies to this topic

#1 Apeiron

Apeiron

Demon of Metal

• iskreni članovi
  • 10213 posts

Posted 18 decembar 2002 - 00:03

VELIKI POZDRAV, METAL BRACO I SESTRE !!!

Banjalucki progressive black metal sastav INTERFECTOR,  vodeci metal sastav Republike Srpske, je snimio album prvenac, u prvoj polovini decembra 2002. Album je snimljen u beogradskom studiju KAZABLANKA (u istom studiju su snimali i Amon Din, May Result, The Stone...), a produkcija je na svetskom nivou. Na predstojecem albumu ce se naci 9 pesama (jedna obrada i outro), od kojih su dve otpevane na srpskom, a ostale na engleskom. Ukupno oko 45 minuta (sirovog black metal zvuka, izmesanog sa melodicnim technical prog/death i folk elementima) materijala !!!
   Vazno je napomenuti da je bend pojacan sa jos jednim clanom - ANTARES-om (iz Beograda, iz bendova Draconic i Consecration), koji je zaduzen za klavijature i pomocne vokale, a sam prizvuk klavijatura je albumu dao potpuno drugu dimenziju.
   Kao gosti, na albumu su se pojavili: MARTA (Abonos), koja je otpevala zenske vokale u dve pesme, kao i NEFAS (The Stone), koji je otpevao delove jedne pesme.

Promo CD na kojem ce se naci tri pesme ("Mother Serbia", kao prvi singl, "S' Druge Strane Svjetla" i "Dark Saga"), ce uskoro biti dostupan medijima (fanzinima, magazinima, radio stanicama i sl.).
   Pozivaju se stoga svi oni koji bi zeleli da dobiju ovaj promo CD, a da na bilo koji nacin mogu da pomognu u daljem promovisanju benda, da na ovu e mail adresu dostave podatke o postojanju zine-a/magazine-a/emisije i sl. i ubrzo nakon toga, bice im poslan CD sa pesmama i osvezenom biografijom.

Kompletan track list sa jos uvek bezimenog albuma, izgleda ovako:
1. Mother Serbia
2. Alienation
3. The Dark One
4. Temple of Desire
5. Buried Memories
6. S' Druge Strane Svjetla
7. The Lightbringer
8. Dark Saga
9. Na Krilima Noci

Pocetkom sledece godine, ocekuje se i live promocija materijala, kao i objavljivanje albuma i pojavljivanje na nekim kompilacijama.

Kontakti sa bendom za detaljniji info:

www.interfector.tk
band@interfector.tk

Nebojsa Lakic
Tesana Podrugovica 28.
78 000 Banja Luka
Republika Srpska

user posted image

Edited by Apeiron, 16 juni 2004 - 21:45.

Srpski Metal Portal - Poslednja linija odbrane!

#2 RNA

RNA

Priest of Metal

• Počasni Moderator
  • 24132 posts

Posted 18 decembar 2002 - 00:10

E, pa čestitke će biti na mestu, gos'n Lakiću.
Znate ko je unapred zainteresovan, stoga...                    
<a href="http://www.space-eater.com" target="_blank">
<!--coloro:#FF8C00--><span style="color:#FF8C00"><!--/coloro--><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->MUNICIPAL WASTE + SPACE EATER
11. СЕПТЕМБАР - ЖУПАЊА<!--sizec--></span><!--/sizec-->
<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo--><b><!--coloro:#00FF00--><span style="color:#00FF00"><!--/coloro-->SODOM + SPACE EATER & BOMBARDER & THE STONE
12. СЕПТЕМБАР - ДОМ ОМЛАДИНЕ<!--colorc--></span><!--/colorc--></b><!--sizec--></span><!--/sizec--></a>

#3 Eurinoma

Eurinoma

Anonimus of Metal

• članovi
  • 188 posts

Posted 18 decembar 2002 - 11:27

AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OBOZAVAM VAS!!!!
Svaka cast!!!                    

#4 Nesha

Nesha

Anonimus of Metal

• članovi
  • 449 posts

Posted 18 decembar 2002 - 12:08

Da li je Interfector koristio zivi bubanj i gde to moze da se cuje(bar nesto)?                    

#5 Apeiron

Apeiron

Demon of Metal

• iskreni članovi
  • 10213 posts

Posted 18 decembar 2002 - 12:37

Naravno da je zivi bubanj...

Za sad, mozes da cujes na 202-ci, ali kad krenemo sa slanjem promo CDova, jedan ce sigurno dospeti i do tebe  biggrin.gif                    

#6 Nesha

Nesha

Anonimus of Metal

• članovi
  • 449 posts

Posted 18 decembar 2002 - 18:03

Naravno da je zivi bubanj...

Za sad, mozes da cujes na 202-ci, ali kad krenemo sa slanjem promo CDova, jedan ce sigurno dospeti i do tebe  biggrin.gif

Hvala puno za promo!Nego cuo sam da neki blackeri rade sa ritam masinom,pa nisam mogao da se nacudim.                    

#7 Vermis

Vermis

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 595 posts

Posted 18 decembar 2002 - 20:45

Heh kad se toliko frljate sa promo diskovima mogao bih ja da dobijem onaj obecani full album.                    

#8 Veles

Veles

Master of Metal

• članovi
  • 1754 posts

Posted 18 decembar 2002 - 22:06

Slava braćo!!! Samo tako nastavite, nema šta. Još kad bi vas vidjeli u CG sad na turneji u januaru/februaru bio bi pun pogodak.  biggrin.gif I pošalji meni ili Sinneru promo za naš fanzin (Demise). Očekujem da ga postaviš na sajtu uskoro. biggrin.gifa:  biggrin.gifa:  biggrin.gifa:                    
www.stormfront.org

#9 Invictus

Invictus

Priest of Metal

• iskreni članovi
  • 2336 posts

Posted 18 decembar 2002 - 23:12

I mi bi volili da zasviramo u CG. Nadam se da ce se to i ostvariti.
Promo slijedi...                    
AMERIKA TREBA DA GORI !!!!!!!!
NEMA ZLATA STO PLACA SLOBODU !!!!!!!!

#10 Slave To Moonlight

Slave To Moonlight

Anonimus of Metal

• članovi
  • 822 posts

Posted 19 decembar 2002 - 21:37

NAJISKRENIJI HAIL ZA INTERFECTOR !!! biggrin.gif

(ljudi, jedva cekam da cujem... tongue.gif  tongue.gif )

Ovi ljudi su stvarno nada metala na celom Balkanu, slavite njihovo ime...

HAIL                    
Beauty is in the eye of the beholder and it may be necessary from time to time to give a stupid or misinformed beholder a black eye.
  - Miss Piggy

#11 Elderane

Elderane

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 3960 posts

Posted 22 decembar 2002 - 22:54

SVAKA VAM ČAST.ČUO SAM DA MOTHER SERBIA FENOMENALNO ZVUČI I JEDVA ČEKAM DA GA ČUJEM.ZA KOGA ALBUM IZLAZI?                    

#12 Earendil

Earendil

Master of Metal

• članovi
  • 1162 posts

Posted 23 decembar 2002 - 16:03

Ako hocete da svirate u KG imamo prostor a i za smestaj cemo se snaci                    

#13 Eric Adams

Eric Adams

Anonimus of Metal

• članovi
  • 309 posts

Posted 23 decembar 2002 - 17:46

Gde mogu da nabavim album?
Kako?
Kada?                    

#14 Invictus

Invictus

Priest of Metal

• iskreni članovi
  • 2336 posts

Posted 23 decembar 2002 - 21:41

Tako bi bilo prilicno iskreno. Ako mozes sta srediti, kontaktiraj mene ili Apeirona na private ili mail, pa cemo se dogovoriti o svemu u detaljne detalje ili tako vec nekako. :roll:  :wink:                    
AMERIKA TREBA DA GORI !!!!!!!!
NEMA ZLATA STO PLACA SLOBODU !!!!!!!!

#15 Baja Car

Baja Car

Master of Metal

• članovi
  • 1280 posts

Posted 24 decembar 2002 - 16:17

Heh kad se toliko frljate sa promo diskovima mogao bih ja da dobijem onaj obecani full album.

Vala si u pravu prijatelju... Ocekujem i ja da cujem istinski srpski black metal.... bolje po vas da me (nas) ne razocarate!!!                    
"Kada sam došla u austrijsku ambasadu da predam dokumenta za vizu, gospodja za šalterom me je odbila uz pitanje: ‚‚Zar zaista mislite da u EU možete ići sa platom od 400 evra?"

#16 Earendil

Earendil

Master of Metal

• članovi
  • 1162 posts

Posted 24 decembar 2002 - 18:20

Tako bi bilo prilicno iskreno. Ako mozes sta srediti, kontaktiraj mene ili Apeirona na private ili mail, pa cemo se dogovoriti o svemu u detaljne detalje ili tako vec nekako. :roll:  :wink:
ovako dvoje mogu kod mene verovatno bi mogao ostatak kod mojih ortaka a za prostor nije frka to je vec sredjeno ako ste zainteresovani mozemo se dogovoriti kad i kako.                    

#17 Satyr

Satyr

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 967 posts

Posted 25 decembar 2002 - 17:54

Culi smo se i private mailom, a evo i zvanicne
Cestitke na prvencu 8)  8)  8)                    

#18 Apeiron

Apeiron

Demon of Metal

• iskreni članovi
  • 10213 posts

Posted 29 decembar 2002 - 02:51

P A Z N J A

Premijerno link za download prvog singla sa predstojeceg INTERFECTOR albuma: pesma MOTHER SERBIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mp3 link:

Da cujem komentare...                    

#19 Baja Car

Baja Car

Master of Metal

• članovi
  • 1280 posts

Posted 30 decembar 2002 - 00:39

Ja sam ti vec rekao sta mislim o Mother Serbia. Zaista originalno i zanimljivo, ali kada sam cuo gusle!!!!!!! JAAAAAAAOOOOOJ, odmah sam razbio casu o zid!!!
Sad malo ozbiljnosti: Zaista mi se pesma svidja, a ubacivanje "progresive" elemenata je tako inovativno da mi se zaista mnogo svidelo. O tekstu da ne pricam!!!

[size=24]Let two-headed eagle forever fly...                    
"Kada sam došla u austrijsku ambasadu da predam dokumenta za vizu, gospodja za šalterom me je odbila uz pitanje: ‚‚Zar zaista mislite da u EU možete ići sa platom od 400 evra?"

#20 Demonic_Alliance

Demonic_Alliance

Satanic Necro Sadogoat's Dick of Metal (and Fire & Steel

• Moderatori
  • 3013 posts

Posted 03 januar 2003 - 17:20

MI OVDE MISLIMO DA BI TREBALO DA BUDE MNOGO BRUTALNIJI ALBUM, NPR. NEŠTO KAO MORBID ANGEL, ALI ZA LAGANEZE JE OK  :mrgreen:  :twisted:  :twisted:  :mrgreen:

AJDE PIČKE DOĐITE DA LOČEMO PIVO ( I ZALIVAMO PEPSIJEM)

[b]SIGNED: ŞTAN 49 CREW

[b]P.S. IZDILOVALI SMO JEDNO 200 KOMATA, BIZNIS CVETA, POLA BGD-A VEC IMA ALBUM, DALI SMO MU MI IME VAŠEG OMILJENOG BENDA                     

We Will mod-preview Your Ass to The Grave Crew
Screw The Crews Crew

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )