Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Igračima Partizana svaka čast, nemam šta zameriti, za jedan minut je odlučena utakmica, ne smeš zadnji napad u 3/4 da izgubiš loptu, dobiješ tehničku i primiš trojku, neka prođe vreme. I igrati zonu u prvom napadu 4/4, a svi su znali da će sigurno odapeti trojku, jer to znači pobeda. Nema veze, mislio sam da gubimo minimum 20 razlike, ljudi su izginuli.

 

Smrt fašizmu, živeo Partizan.

 

Neka i SW napiše utiske, vidim je :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да честитам другарима циганима.

Боље од овога није могло. Јесте да смо покрадени у финишу 3/4 и да сте добили ветар у леђа (фаул, техничка, кораци Гудурића), али питање момента је било кад ћемо физички да паднемо. Са оваквом ротацијом није могло боље. Свега ми, ја сам одушевљен овом борбом и кидањем за сваку лопту. Луковић и Андрић играли под температуром, Гордон 3 пута после годину и по дана, Пот (:) ), Мајсторовић који ништа и не игра, Новица са кљакавим коленима (прескакао сваку другу) (погинуо као Бог). Поносам сам на мој Партизан.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заборавих да кажем. У 4/4 улази Томпсон свеж и то одмах прави предност јер ни Новица ни Бирчевић немају снаге да испрате шут са дистанце који он форсира. Ту је све испогађао. Кад смо код њега, није ми јасно зашто немају јачу минутажу кад је за Митровића доктор у свим сегментима. Схватам ја да се гура Митровић за продају, али прошли су ти возови.

 

Ви сад видите, па бирајте нас у полуфиналу. :) Што се мене тиче, може. Нема путовања, умемо са вама. Само да нас здравље послужи.

 

Ко зна у каквом саставу ћемо изаћи против ПАОКа.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha

jesu ti pisali nešto?

 

jebote kako smo ulazili u Pionir pre 6-7 godina

nas 14 na dve sezonske, izbacivali ih kroz prozor vecea

 

a drugar jednom ušao sa kopijom karte, onaj žig isekao sa stare karte i zalepio žvakom :haha:

 

Ali tad nisi ulazio na stranu na koju ulaziš sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прави си јаничар, могао си да преотмеш шипку к'о из пичке. :bigblue:

 

Волим те Коки, ти то знаш.

 

ali nijedna kao ova sa čuvene utakmice "trojka Bertansa tajm aut Radonjić" kad nas je bilo 300, oni domaćini

ova bela majica u gornjem redu

ruke u vazduhu i pogled ka neprijatelju :bigblue:

 

I8S64rR.jpg

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никако. Пре ће бити да је ствар погурала она лична над Симоновићем плус техничка.

Небитно, добили би и овако 5-8 разлике у најбољем случају. Једва смо се кретали, скоро сваки шут био без блока.

 

Признај да си очекивао +20 са 30% гаса. :bigblue: Рекох ти ја да се то никад неће десити јер нема оног жара у очима, што би рекао Борота Бранко.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i nisam posteno da ti kazem, cekali smo da crknete i mirno priveli kraju

bezvezan derbi kao i prethodni

znas i sam da kad se bude odlucivalo da s ovakvim timom nemate ni promil sanse, eventualno mozda bolji budete u skoku i to je to

preslikani smo vi u godinama vaseg dominiranja, prdnes i gace pocepas koliko zapinjes ali opet ne mozes da dobijes jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...