Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

pa kakve veze ima jebeni Marketing...cestitka ovom pederu, malo poltronisanje, nista sto i ostali klubovi ne rade

kad bi neko jasno rekao sta je glavno merilo za dobijanje A licence mislim da bi svima bilo lakse?

Da li je to rezultat? Ne verujem, Zvezda u poslednje 3 god ima bolji rezultat nego Zalgiris u poslednjih 15, o Armaniju ili Efesu da ne govorim.. da ne idemo dalje

Posecenost? Hala? Ugovori? Dugovanja? Kurci palci?

nego je to mafijaska organizacija gora za klasu nego uefa mafiosi

 

https://www.b92.net/...&nav_id=1347570

 

 

 

nikola_simic.jpg

Edited by darkonet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Жалгирис је култни клуб кад је европска кошарка у питању, Звезда није.

Да не идемо даље.

 

Армани и Ефес имају брдо лове.

 

Углавном, богати + култне сиротиње на кашичицу.

Као што Партизан у ватерполо ЛШ иде директ.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostoja tezak majmun. Sto se tice licence, kao sto sam i ranije govorio, za nasu kosarku bi to bilo katastrofa. Dokle god je Cova jak, partizan nece biti prvi, isto kao sto je Zvezda, velika Zvezda, duvala 13 godina dok su neki drugi vodili kolo. Voleo bih da se nikada peder partizan ne ugasi, kao sto su oni prizeljkivali da se ugasi kurva. Jos jedno 15-ak godina ovakvog stanja, pa da se mirimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majore kakve veze ima sto je kultni klub a Zvezda nije?

Aek je isto bio kultni klub pa dalje od FIBA LS nikada videti nece...Riga tri puta sampion pa koga boli kurac za njih

Pitam koji je to najvazniji parametar za dobijanje A licence? Kult kluba ocigledno nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rocesti igra najslicnije onome cemu sam tezio u svojoj kratkoj i jadnoj karijeri. Drugo je to sto teren u kraju nosi ime po meni, iako nisam crko. Jebo sam i Majstorovica, a on je svetski prvak. Tj nisam , uzeo ortaka i debila koji nikad nije igrao i dobiju nas 24-22

Najjace mi je kad kazu ovi sto tteniraju ceo zivot, cuvaj ga ima sut, pa se deru na ortaka kad izgube 21-4....

 

 

Odvalio sam se...

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...