Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Vanja Marinkovic je pickica, ne moze Canak tu mnogo da uradi. Lendejlu da se oprosti, prvi put je bio bas los. Pejdz solidan na trenutke, ali kad se lomi bezi... Fajteri nose ekipu, Zagorac vam je bio 50 posto tima. Jebeni Gagic je bog za ove sto se vuku po terenu. Nikolic vas omiljeni omasi tri trojke kad je sam i da jednu, ako je to ok, onda eto vam Zadar pa se igrajte. Bandza neiskoriscen, to je mozda i jedina Cankova omaska.

 

OBOZAVAM ILOVACU

 

NE MOZE MI NISTA SLJAM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanja Marinkovic i Danilo Pantic braca po materi.

 

Pejdza ne bih uzeo taman da je jedini. Ovoj ekipi vise pashe neki Vilson, naravno za srednju klasu. Dobra odbrana, da ume da probija i proigra. Serem se na sut u 10oj sekundi i blejanje u odbrani. Usmeris ga desno i jebo si mu mamu.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam Majore, ali meni deluje da lozenje na ovaj vas tim nije srazmerno kvalitetu istog

mozda vam i jeste najbolji tim u poslednjih nekoliko godina ali i dalje je gola kurcina

istina ni ovaj Zvezdin nije nista nesto posebno (utisak kvari mladjani Covic)

 

ima i do trenera mada mi deluje da ovo ni Trinkijeri ne mere posloziti

mozda kad se vrati Zagorac i ovaj novi Amer proigra nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radanova otpustiti zbog lezerne igre, udje dzukela na 5 minuta i jos nece da sutne na kos. Baca ona bacanja preko kurca. Mars u Peristeri pa glumi crnca picka ti materina. Inace, demonstracija sile, ocekivano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...