Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=01&dd=21&nav_id=1496203

 

Quote

Upravni odbor FK Partizan izražava posebnu zahvalnost za razumevanje i podršku ovim našim sveukupnim nastojanjima aktuelnim reprezentima državne vlasti, čiji je doprinos ovom istorijskom momentu, nemerljiv", saopštio je UO FK Partizan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate stvarno
prvostepeni je dvaput doneo istu odluku, da je Vučić hteo da nam vrati ta odluka bi bila doneta još u prvom stepenu, a ne na drugom

još ljudi pišu da je Šutanovac Zvezdaš, pa je zato napadao, bože sačuvaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 hours ago, Мајор Гашпар said:

Covek otvoreno priznaje da je namestao i vozi dalje.

hahahah secas li se majore epskih duela sa sutjeskom 3 za 3 i vazda rezultat 2:1

kad su niksicani izbacili transparent 2:1 posteno!?

 

sere terzic naravno, bruka nam je i sramota liga

pa mateus i reber su pisali o namestaljkama partizana, oni igraci borca, pa one godine protiv rome itd

javio se i pantara gde covek objasnjava ono sajberovo kolo koje su svi namestili ali samo nije partizan, Zvezda i Dinamo kao glavni u svemu jer su dva udbaska kluba

(ovo mi nikada nije bilo jasno kad se komunizam ili udba izgovara ili pise u nekom pezorativnom obliku)

svi poceli u isto vreme a jedino se partizan dosetio da pocne 15min posle, da Zvezda gol u Sarajevu, eto ga Partizan u Beogradu

Radmilo Mihajlovic sa svoje polovine sam izlazi a sudija svira ofsajd, ma show sta se radilo, pa onaj Bjekovicev gol za titulu u stotoj minuti u Ljubljani

jos se Pantic poziva na sud udruzenog rada kao legitimni sud koji ima pravo da dodeli titulu haahahaha show sunce ti jebem

najgora nam liga na svetu, svi redom namestaju otac ih jebo

o Obilicu da ne pricam i onoj sezoni, secam se da je neko iz Radnickog u Kragujevcu najebo od Arkana jer smo dobili Obilic 99' sa 3:2

pu pu pu velika govna su svi

i sad jbg neko te pita zasto ti volis Partizan ili ja Zvezdu kad znas da namestaju....a jbg volim, ne mogu da ne volim, jedino sto pred ovakvim stvarima zmurim, sta mozes drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se secam OFK/Sutjeska stela.

Nego, u vezi Cacana...pricu pustio Dragisa Pejovic, nekada igrac Borca. Igrao za Bane kasnije sa mojim drugarom. Kakve mi je price covek pricao za njega haha. Dan u nedelji je retko prolazio, a da je bio trezan. Probudi se i ide od coveka do coveka da zajmi pare za alkohol i kladionicu. Zena ga zove na svakih sat vremena da proverava da li je nasao pare i da li je pijan. Bio cuven po pozajmicama od 50 e. :haha:

 

13618852242978.JPG

 

Cak se i potukao sa predsednikom Borca u svlacionici, tokom tusiranja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je u toj prici ispao ovca. Verovatno da je to nastelovano, da ne idemo u sirinu. Pejovic je na tom mecu kidao kao da mu je zadnji. Secam se da je Grof izjavljivao kako se najvise borio. Grof je tad trenirao Borac. Bice da su neki podelili pare, a on ostao kratak. Da je i on dobio, pustio bi i mene da ga driblam kao vola. Taj profil ljudi je, sve za lovu, da se dugovi bar malo namire.

Inace, Milenko Kostic, vlasnik Auto Cacak (Skoda), dugogodisnji sponzor i drmator u Borcu je sad u upravnom odboru Zvezde. 

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/uprava/31/upravni-odbor/milenko-kostic

Jedino ako se nesto nije menjalo na ovim novim izborima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valja izdržati ovu nesvakidašnju torturu, ali uskoro će biti bolje kada se Sergej Trifunović bude pitao štošta. Onda ćemo postaviti Maradonu za predsednika, a Maminja na mesto portparola kluba. Sledi period renesanse i diližanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...