Jump to content

Izdavačke kuće


Recommended Posts

Мислим да би било ок имати овакву тему, пошто се на многим местима оде у оф-топик баш причама о издавачким кућама. А и управо на "Колекцијама" видех да се Hammerheart реоформио, што ми је изузетно драго, јер су ми били једна од омиљених издавачких кућа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има Regain и сада квалитетне бендове, али ништа не може да се пореди са старом екипом, то стоји. Иначе, као што већ рекох, Hammerheart ми један од омиљених. Имам неколико њихових компилација, преко којих сам открио доста ултра квалитетних бендова (дупли Sign of the Hammer ftw). Само још да успеју да имају бар упола квалитетну екипу у односу на раније. Морам споменути и No Colours као једну од дражих етикета. Century Media је ултра квалитетна сада, као и NB који, мора се признати, доводи доста одличних бендова у последње време. Талви спомену Relapse и SoM код којих никада није мањкало квалитета.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па раније је све било много боље.Ни онај peacevile није лош ал колко сам скапирао углавном реиздају нека ранија издања него што сами издају нешто ново,барем колко ја знам

 

Па раније је све било много боље.Ни онај peacevile није лош ал колко сам скапирао углавном реиздају нека ранија издања него што сами издају нешто ново,барем колко ја знам

 

некрофобик,сетеријал такође

 

Ради бре. Gorgoroth и Nifelheim су код њих.

 

некрофобик и сетеријал такође

 

е јбм ти едит

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад смо већ код наших,сетих се explosive records и нај чувенијих издања toxic death i traumatic memories. Нико и никада више неће издати такве култове.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Interesantna tema, tek sada videh.

Moji trenutni favorit je FDA Rekotz (http://www.fda-rekotz.com/), izbacuju samo kvalitet po pitanju death metala.

Njihovi naslovi vredni pomena:

1. Skeletal Remains - Beyond the Flesh

2. Chapel of Disease - Summoning Black Gods

3. Slaughterday - Nightmare Vortex

4. Dehuman Reign - Destructive Intent EP

5. Lifeless - Godconstruct

6. Master - The Witchhunt

7. Revel in Flesh - Manifested Darkness

 

Sada spremaju novo izdanje, nov bend - Morfin

http://fda-rekotz.com/gx/product_info.php?info=p4227_morfin---inoculation---lp-cd-package--red-black-marbled-vinyl-ltd--100--.html

http://magazin.amboss-mag.de/morfin-inoculation-death-metal/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...