Jump to content

Marvel Cinematic Universe


Night Prowler

Recommended Posts

Ja večeras odgledao prvi deo, u fazonu ako mi se svidi da overim sad dvojku u bioskopu.

U stvari, večeras sam završio sa gledanjem, krenuo sinoć, pa mi bilo previše dosadno da završim :haha:

 

Ovo što gore gojko reče, mogu za keca da kažem. Detinji isforsirani internet humor. K'o da sam uzeo da gledam boredpanda ili tako neki sajt dva sata. Ima tu nekih smešnih minuta, ali generalno trying too hard osećaj. Posebno jadni delovi kada oće da bude ozbiljan film, goddamn koliko loše :haha: Ona zelena i glavni lik poprilično antipatični, plus na momente jako neprijatni za gledanje i slušanje. Jedno triput više uloženo truda i vremena u peglanje efekata nego u glumu.

 

Bolje da stanem ovde. Al' majke mi me malo sramota što sam ovo gledao.

 

P.S. Jel još nekome onaj Ronan baja liči na Nergala iz Behemotha? I po liku i po naloženosti dok priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao u prosli petak gardijanse, ma kida film jebote, ono sto i ocekujem od Marvela, nakrcano humorom, do jaja efektima, donekle okej pricom, interesantnim likovima i to je to. Nema tu mnogo polemike da se razmislja da li je nesto isforsirano ili ne, sve je u filmu isforsirano svakako, zavisi sta su ti ocekivanja. Meni je ocekivanje da odem u bioskop, nakrmljam se kokicama i smejem celi film. Jebes ostalo, sve ostalo moze kod kuce da se gleda i da se analizira u crevca.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Dobar trejler, ne pokazuje previše od radnje. Odličan izbor sa Run The Jewels. Andy Serkis se vratio kao Klaw, deluje ludo, dopada mi se.

Najviše sam oduševljen scenografijom i kostimografijom, lepo je što zaista crpe uticaje iz tako bogate kulture. Gledaće se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOTG 2 je super, sve mi se dopalo. ali najjaci momenat je kad u sred poslednje frke i bitke krece "the chain" od fleetwood mac. :haha: :haha: :haha:

 

pre filma bio trjler za valerian. obecava.

 

p.s.

u verziji preradjenoj za film. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...