Jump to content

Vrtoglavica


Recommended Posts

http://www.facebook.com/VrtoglavicaSubcultureWorld

 

Bejah sinoć po prvi put otkad su se proširlili, pa mi pade pamet da vidim pominje li se ovde šta. Sada u okviru kluba praktično funkcionišu 3 prostora, "klub", "live" i "pub". Klub je ono što je funkcionisalo već poslednjih par godina, live je dole u podrumu, i, kao što se da prepotostaviti, služi i za svirke, pub je... pub, i negde je na putu od kluba do livea. :mrgreen: Sve u svemu, kul sve deluje, a sinoć je bilo više ljudi u Vrtoglavici nego što sam ikada video. Večeras je npr u klubu gothic, a u liveu Rock the night (hard/heavy uglavnom, ko nije upućen), kol'ko sam skontao, to će sada biti varijanta svake subote. Dakle ako ste imali problem da nađete neki metal subotom, evo rešenja. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posljednji put sam bio u Vrtoglavici negdje u oktobru, u svakom slucaju prije nego sto su se prosirili, tako da ne znam kako to sada izgleda nakon prosirenja i koliki je to prostor sada.

Metal (heavy/power/thrash) je vec duze vremena (mozda neke dvije godine otprilike) imao ustaljen termin petkom i bivalo je tu dobrih izdanja najtova, s time sto se nikad nije moglo znati koliko ce ljudi doci. Nekad je bivalo krcato, a nekad svega dodje nekoliko ljudi. Subotom je standardno isao goth i tu je bivala uvijek zagarantovano dobra posjeta i dobra atmosfera.

Koliko sam uspio da zakljucim, petkom ce sada ici svirke plus metal, a subotom u jednom prostoru metal, a u drugom goth. Ovo za subotu mi malo djeluje kao nespretna kombinacija, jer se radi o dvije poprilicno suprotne subkulturne grupacije, pa ne znam kakva ce tu sada da bude atmosfera subotom, ali ok, ne zelim da ista kritikujem dok ne vidim.

U svakom slucaju, dobro je da Vrtoglavica i dalje fura svoju underground pricu i kapiram da bi vremenom mogla postati zamjena za nikad prezaljeni LivingRoom u SKCu.

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad u subotu bilo krcato. Samo što, valjda zbog lepog vremena te cirkanja napolju nije bilo žive duše skoro do 1, ali se zato do 5 ostalo. Oba programa su bila kul, na gothicu bilo i Sistersa, NIghtwish, Therion, Rammstein, HIM, naravno gomila elektronike ali čini mi se i Cult i Billy Idol... na Rock the night hard/heavy/power/prog/thrash all the way. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

VRTOGLAVICA, četvrtak 28. mart, od 22h

 

*** HEAVY METAL DYNAMITE ***

 

hard rock, heavy & thrash night

 

DJ HM Dinamit

+

specijalni gost DJ Ždrnja

 

HARD ROCK, HEAVY, THRASH....Saxon, Annihilator, Axel Rudi Pell, Black Sabbath, Wasp, Nuclear Assault, Stryper, Iron Maiden, Pretty Maids, Slayer, Royal Hunt, Helloween, Bonfire, Savatage, Exodus, Dokken, Queensryche, Rainbow, Agent Steel, Vicious Rumors, Metal Church, Fifth Angel, Aria, Running Wild, Riot, Yngwie Malmsteen, Fates Warning, Armored Saint, Uriah Heep, Vixen, Saxon, Winger, Heller, Grim Reaper, Forbidden, Testament, Rage, Bombarder, Kingdom Come, Kiss, Heavens Gate, Krokus, Divlje Jagode, Accept, Dio, Loudness, Megadeth…I jos mnogo toga

 

 

Ulaz: 100din

Garderoba je besplatna.

Edited by Talvi
remove format
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

VRTOGLAVICA, četvrtak 25. april, od 22h

 

*** HEAVY METAL DYNAMITE ***

 

hard rock, heavy & thrash night

 

DJ HM Dinamit

+

specijalni gost DJ Aca

 

HARD ROCK, HEAVY, THRASH....Saxon, Annihilator, Axel Rudi Pell, Black Sabbath, Wasp, Nuclear Assault, Stryper, Iron Maiden, Pretty Maids, Slayer, Royal Hunt, Helloween, Bonfire, Savatage, Exodus, Dokken, Queensryche, Rainbow, Agent Steel, Vicious Rumors, Metal Church, Fifth Angel, Aria, Running Wild, Riot, Yngwie Malmsteen, Fates Warning, Armored Saint, Uriah Heep, Vixen, Saxon, Winger, Heller, Grim Reaper, Forbidden, Testament, Rage, Bombarder, Kingdom Come, Kiss, Heavens Gate, Krokus, Divlje Jagode, Accept, Dio, Loudness, Megadeth…I jos mnogo toga

 

 

Ulaz: 100din

Garderoba je besplatna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

VRTOGLAVICA, 16. maj

 

Night of RONNIE JAMES DIO

 

by Hm Dinamit

 

U Četvrtak, 16. maja obelezicemo 3 godine od smrti najveceg Hard & Heavy pevača svih vremena uz bendove RAINBOW, BLACK SABBATH, DIO ... + Saxon, Iron Maiden, Jorn, Uriah Heep, Judas Priest, Whitesnake ... WELCOME!

 

https://www.facebook...281331/?fref=ts

 

Night of RONNIE JAMES DIO

by Hm Dinamit

 

U Četvrtak, 16. maja obelezicemo 3 godine od smrti najveceg Hard & Heavy pevača svih vremena uz bendove RAINBOW, BLACK SABBATH, DIO ... + Saxon, Iron Maiden, Jorn, Uriah Heep, Judas Priest, Whitesnake ... WELCOME!

Edited by heavybeatin`heart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...