Jump to content

Guilty pleasure


Recommended Posts

но хомо, али бојим се да бих нагузио бебана колико је сладак. наравно, бебана без дредова, баш онаквог из култног породичног блага.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjači mi je intervju kod Kesića gde Beban (sry brt) priča kako su hteli da probaju nešto novo, nešto divlje, da idu neutabanim stazama i da izmisle toplu vodu (parafraziram :D), i kreće pesma, 80s retrowave fazon, setili se da uzjašu talas.

 

Ne smeta meni, nek sviraju šta god vole, ali jes lažna priča bila baš xD

 

I pesma mi najiskrenije nije bila ništa specijalno a volim taj fazon,

 

 

 

 

Volim hevi metal.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzaba ti, bas nije gej frendli izgleda

btw meni i ova stvar super, dok su jos bili rege

 

 

нисам ни ја геј френдли, али човеку каткад дође да заплови у луку нових изазова.

 

спампрчио би га чича, у мраку, на кварњака, али дивље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@obc:

Nekako mi je bilo cringy dok sam slušao, jes mi baš za guilty pleasure, s tim što kod mene nema ni pležr. Da l' me priča već bacila u cringe ili šta, ali sam se trudio da to ne utiče, nisam hteo odmah da promenim, tek na pola pesme sam promenio program :haha:

 

 

 

Pade mi na pamet i onaj crtać Moonbeam City, golo sranje, samo ta retrofuturistička elektro estetika, i do jaja fora s onom ribom što joj se ocrtaju po faci senke od roletni svaki put kad se iznervira, samo kad bi jahali tu foru malo ređe :D

 

Sad vidim da je canceled posle jedne sezone xD

 

Btw utripovalo me da je senka na Duran Duran - Rio omotu, ali sad vidim da nije, je l' zna neko oklen je to, je l' referenca na nešto konkretno?

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

rispekt prema bebanu jer piše i aranžira sam 90% svoje muzike (otprilike samo gostujuće solaže ne piše, logićno). bolje da prati moderni synthwave trend nego da se sintetiše u more govana bendova poput dubioza sarsova i zemlji gruva...

meni super pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Seksi Jeca nije znala zasto to radim....

 

Trajali mi smo tek mjesec dana

 

a godina ima dvanaest strana

 

Kod koga ste bili? Treci sprat, Pedja Mijatovic! gurnem komsijinu glavu i krenem da krnem Jeci zvaku, kad polu okret, kao nisam ciko ja... JEEE eee bem ti decka u dupe, jesi cula?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...