Jump to content

Tribulation


Grobodan

Recommended Posts

A mogao je realno i Beograd negde da uleti. Mada Insomnium bas ne zvuci impresivno uzivo, bar ono sto sam ih ja cuo na BA.

 

Ja sam ih gledao dva puta, davne 2006. i još 2011. godine. Odlični su bili.

 

S druge strane, Tribulation još ne mogu prožvakati. Sad su wanna be Fields of the Nephilim, ali nedorečeni i nedorasli.

 

Čak i ako je od švedjana - previše je iritantno. Možda mi novi album i pogled uživo promjeni stav.

Edited by Barad_dur
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Blago frustrirajući ovaj album. Ništa nisam očekivao nakon underwhelming prethodnika, ali ovo već na prvi sluš bacilo par pamtljivih momenata i navuklo me štimungom, ali fali nešto da bi bio dobar album kome bih se češće vraćao.

 

Posle par slušanja, jedino čemu se uvek vraćah šta mi fali je vokal. Jednostavno mi ne ide uz ovaj mekši pristup Tribulationa, i pre bih stavio neko Kvarforth prenemaganje nego ovaj vampir pristup, koji je ostao isti kao na tFoD. Interesantno je da su imali potrebu da menjaju i "ulepšavaju" ali ne sam vokal. Drugo je što pesme, na kraju dana, nisu toliko dobre. Većinom idu na insta-hitičnost i to je ili te hvata odmah ili će teško da te hvata...bar meni tako ide. "Nightbound" i "Subterranea" su jedine izdvojive.

 

Poseban shout-out ide "Here be Dragons"u samo zbog koje bih spustio album za pola ocene. Ubercheesy debilan refren i za svoje trajanje dosta dosadna.

 

Alarm mi je još uvek podešen na "kad izbace iole išta vredno nastavka na Formulas", tako da je ovo sad još samo jedan snooze album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...