Jump to content

Čovek Vuk (ex-Block Out 2013)


Chicken Little 420

Recommended Posts

bend se ne zove block out 2013, bend se zove block out, prekinite da zajebavate ljude i vratite staru temu, to sto nekome tesko pada sto vranjkovic nije u bendu ne menja cinjenicu da bend aktivno i redovno postoji od 1990-te godine

  • Upvote 23
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvuci kao da se promenio naziv benda, malo je nejasno. trebalo bi da pise block out (od 2013 pa nadalje), block out (bez vranjkovica) ili tako nesto. ovaj naslov izgleda kao da pise 'block out ali malo sutra'; s cim nije da se ne bih slozio, ali to je samo moje licno misljenje.

malo laza gnr taktika imo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze ima stvaralastvo benda sa zvanicnim postojanjem? bend postoji od 1990 i milutin je osnovao bend i ima prava na ime benda, tema mora po svakoj zdravoj logici da ostane aktivna posto bend postoji i dalje zvanicno i to je jedino bitno. ovo je klasicno unizavanje svega sto su ti muzicari svirali i radili proteklih 20 godina i velicanje jednog lika, uzasno

  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze ima stvaralastvo benda sa zvanicnim postojanjem? bend postoji od 1990 i milutin je osnovao bend i ima prava na ime benda, tema mora po svakoj zdravoj logici da ostane aktivna posto bend postoji i dalje zvanicno i to je jedino bitno. ovo je klasicno unizavanje svega sto su ti muzicari svirali i radili proteklih 20 godina i velicanje jednog lika, uzasno

 

samo sto je ovo muzicki forum a ne forum posvecen autorskim pravima, tako da je sustina druga. umetnicki to vise nije isti bend sta god pisalo na papiru.

s druge strane ovakvi zahvati na temama su malo bez presedana na forumu, ali meni ne smeta. mozemo da glasamo. odnosno ne mozemo.

Edited by Čarli
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo sto je ovo muzicki forum a ne forum posvecen autorskim pravima, tako da je sustina druga. umetnicki to vise nije isti bend sta god pisalo na papiru.

upravo.

zato je i postavljeno

Za Nikolu i njegove autorske stvari (ukljucujuci i one koje je izvodio Block Out) ima tema, a za ostatak benda bez Nikole tema je ovde. S obzirom da bend nije imao izdat ni jedan album kad je on dosao, a on je autor preko 95% pesama i muzike, sasvim je normalno da ce bend nastaviti bez njega u nekom drugom pravcu i stvarati svoj autenticni autorski pecat. U svakom slucaju, Block Out kakav znamo i volimo vise ne postoji. Sad imamo dve stvari i nadam se da ce obe biti sjajne na svoj nacin.

Zato postoje odvojene teme.

I jedva cekam, kao, pretpostavljam i vecina nas ovde, da cujemo sta su Mita i ekipa smislili i kako ce to da zvuci.

Tako, sve novosti postavljajte ovde :)

Koliko znam, za sad jedino sto se desilo posle cepanja BO je Mitina saradnja sa Trigerom. Ima li jos sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvaralaštvo ovog novog benda je meni daleko bolje od stvaralaštva novog benda Nikole.

Njihove slike i fb statusi su mi beskrajno zabavniji do desetominutnog snorefesta debelog pecaroša.

 

Takođe,

Molio bih za dve sanšajn teme, meni je sanšajn star mnogo bolji i voleo bih da diskutujem samo o njemu.

I voleo bih temu o mejdenima bez mejden fanova, ako može.

  • Upvote 15
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savrseno me boli guzica za obe frakcije. Nikada nisu valjali pisljivog boba. Nit muzike nit cega. Slusati njih je kao da umesto flasirane vode u kaficu dobijete muljag iz bare i morate da popijete.

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...