Jump to content

Sharks, Snakes & Planes


VoivodBG

Recommended Posts

882910_425151034252463_736254591_o.jpg

 

Sharks, Snakes & Planes (ajkule, zmije & avioni) je bend koji se rodio krajem 2010. godine u staroj Beogradskoj industrijskoj zoni. Tematika kojom se bend bavi je mešavina raznih primalnih emocija, životnih priča i sam pokušaj da se publici ponovo prenese poruka o nekakvoj iskrenosti i prijateljstvu, koja se zagubila negde u toku prethodne decenije. “Šta moze da ujedini čoveka?”. Zajednički strah, nevolja, odnosno zajednički neprijatelji. S obzirom da ljudi upravo najviše gaje fobije prema ajkulama, zmijama i avionima, bend je uspeo da dobije naizgled nasumično ime. Kako se gorepomenute tri stvari razlikuju, tako se razlikuje i muzički ukus izmedju članova benda, što se može primetiti pri svakoj pesmi. Iako ponekad dovodi do konflikta, opet doprinosi jedinstvenosti pesama, a i činjenici da će skoro svako moći da nadje nešto što prija njegovom sluhu.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

kada kazes hrvatski zvuk, na sta tacno mislis?

 

na vokale, odnosno na fraziranje. takoreci zavijanje. ne mogu tacno da se setim imena ali slusao sam nekoliko hrvatskih žlj bendova u tom nedefinisanom hard&heavy/post-grunge maniru.

 

slusao sam ih i uzivo inace, u ns, nedavno. apsolutno su mi uzasni u svakom smislu. nesto najneslusljivije i najantipaticnije na sta sam naleteo for some time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Aha, nisam čuo kako zvuče sada sa novim. Stari pevač je oformio onaj grozomorni Irvas.

 

Zen, dopadljivo je to što se zaista trude oko dizajna izdanja i majica, ali džaba kada je muzika prosek.

 

P.S. Možda u nekoj dalekoj budućnosti majice osvanu u H&M, kao sa Slayer-om i Ramones-ima. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...