Jump to content

Vakcinacija - od Pastera i Dženera do New Age shit-a


Face Of Melinda

Recommended Posts

Super ste se snasli :da:

 

Simone stepen lokalizovanosti tj ne siri se intenzitetom i brzinom kao grip upravo upucuje da nije prava respiratorna infekcija. Ali ako putem Fligeovih kapljica dodje dovoljna kolicina infektivnog materijala do sluznica... eto infekcije.

Ovom virusu treba samo sluznica/koža i dovoljan broj virusa da napravi sranje.

 

Mnogo gadan trip kada si npr u obdukcionoj sali, otvara se lobanja, dok koristis onu brusilicu da razvalis kosti imas disperziju u vazduhu a nakon otvaranja dekompresiju tkiva, a ono dobijes kasu koja odgovara jednom jako infektivnom obljenju. A profesor vice "svi napooljeeeeeeeeee" :haha:

Iako je doticna infekcija respiratorna u datoj situaciji (kada nemas respiratornu funkciju) samo telo per se je temperiana bomba.

 

Poenta price kada izolujes inf.agens i primenis adekvatnu tehniku pripreme vakcine, bilo koja sluznica (nazalna je tanka i prokrvljena) je dobro ulazno mesto aplikacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Veruj mi odgledaj kad stignes i ne moras da gledas ostale emisije na ovu temu :D

 

Mase papirima studijama od 70-ih godina pa na dalje... ovde ocigledno nije dosla do izrazaja ali posto znam od kog profana je dobila papire o studijama samo cu reci da i taj profan sam kaze "ima toliko studija da se prava kauzalnost ne moze utvrditi osim da je koncentracija aluminijuma u vakcini neurotoksicna za taj uzrast i da moze biti okidac za decu koja imaju genetsku osnovu za neuroloske bolesti"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cekaj, je l' to nije dovoljno utvrdjena nekakva kauzalnost ako je sigurno da je ta konc. neurotoksicna za taj uzrast?

 

Bez namere da osporavam profana, ali kol'ko sam ja ceprkao, neurotoksicnost adjuvanasa od soli aluminijuma u tim koncentracijama u odnosu na uzrast i tezinu nije ustanovljena.

 

Video sam ukupno dva-tri legit naucnika da to tvrde, tipa ona Lucija Tomljenovic i Christopher Shaw, a i oni su napeli sa krstaskim pohodom na vakcine, a i istrazivanja su im rupicasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...